Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez meg mi a szösz??? :lol:

motorelektronika, vagy mi? ^_^

a két ülés közt van a hátsó hamutartó és a kézifék közt! ( emiatt nem fér el a másik középkonzolja, pedig betettem volna, az jobb mint az enyém, csak pont kitartja ez a valami... és a donoréba meg mélyebb a hátsó hamutartó előtti kis rekeszecske :huh:

http://kepfeltoltes.hu/thumb/090816/comp_w...ltoltes.hu_.jpg

Azt hiszem ez a légzsák vezérlője.

Link to comment
Megosztás:

Ez meg mi a szösz??? :lol:

motorelektronika, vagy mi? ^_^

a két ülés közt van a hátsó hamutartó és a kézifék közt! ( emiatt nem fér el a másik középkonzolja, pedig betettem volna, az jobb mint az enyém, csak pont kitartja ez a valami... és a donoréba meg mélyebb a hátsó hamutartó előtti kis rekeszecske :huh:

http://kepfeltoltes.hu/view/090816/comp_ww...ltoltes.hu_.jpg

Légzsákvezérlő.

Link to comment
Megosztás:

oh, légszákvezérlőre nem is gondoltam volna! :huh:

köszike a felhomályosítást :lol:

SRS unit (légzsák vezérlő): Systeme Restreint Supplémetaire - Ha jól emlékszem, akkor testet baleset esetén visszatartó rendszert jelent lefordítva.

Link to comment
Megosztás:

Ezé' van ráírva

jóvan nah, mindenre én sem figyelhetek... :huh: ^_^

SRS unit (légzsák vezérlő): Systeme Restreint Supplémetaire - Ha jól emlékszem, akkor testet baleset esetén visszatartó rendszert jelent lefordítva.

Hogy őszinte legyek, meg sem néztem mi van rajta... :lol:

MÉG JÓ HOGY VAGYTOK B) :D ÉS FELHOMÁLYOSÍTJÁTOK A MAGAMFAJTA BALGA BELGÁT :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen égő kell az ilyen világítós kulcsba? tudja valaki? :lol:

Mondjuk még szerintem ez is kihívás lesz... :huh:

Van itt probléma rakásra!!! B) Nem is meg kéne már vakarni a könyökömet... ^_^ Már fél órája készülök rá!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.