Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Gondolom táp kell, és test. Tápot vihetsz a gyujtáskapcsolótól, onnan beviszed a bisztidobozba adsz neki egy nem tomhányampereset, onnan mehetsz a kapcsolókhoz, testet meg bárhonnan vehetsz, ha a hátsó hamutartó alatt ki van építve a lassulásérzékelő helye a légzsákhoz annak a csavarjánál is lehet testet találni. Persze a táp a gyujtáskapcsoló utánról kell, most nem tudom a piros, vagy a fekete az.

akkor már nem egyszerűbb a szivargyújtóra rákötni?

Link to comment
Megosztás:

Arra a vékony kábelre két ülésfűtést?

miért szted egy szivargyújtóba miketleht dugni???

pl Invi hűtőtáskája, vagy pl nekem is volt két ülésfűtés is rajta... meg nem az a leg véknyabb vezeték, és ha Gabi számaira visszagondolunk, akkor 4 ülésfűtés is elmehet róla vígan.

Link to comment
Megosztás:

miért szted egy szivargyújtóba miketleht dugni???

pl Invi hűtőtáskája, vagy pl nekem is volt két ülésfűtés is rajta... meg nem az a leg véknyabb vezeték, és ha Gabi számaira visszagondolunk, akkor 4 ülésfűtés is elmehet róla vígan.

Na akkor megvan a megoldás. Lajos, ott a szivargyujtó kábele, csapold meg, aztán mehet a kapcsolóhoz.

Link to comment
Megosztás:

nem, van egy nagy szürke csatlakozó, és azt szét lehet szedni 2felé. az egyik fele meg a biztitáblához, amásik meg az ülések alá meg hátra

van ilyen? :huh:

hun van ez, vagy classicba már ezt is kispórolták???

vagy az lenne, ami az baloldali küszöb alatt van, a mocitető nyitójánál?

Link to comment
Megosztás:

van ilyen? :huh:

hun van ez, vagy classicba már ezt is kispórolták???

vagy az lenne, ami az baloldali küszöb alatt van, a mocitető nyitójánál?

Boldog Karácsonyt Novy! Egyéb kivánság?

P7250012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És a másik oldal az AC-relével, felette meg látszik látszik ECU egy része.

P7250011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Pont ma kaptam le amikor beleztem, gondoltam hátha valakinek kell. :lol:

Link to comment
Megosztás:

valahogy nehezen szánom rá magam a teljes(ajtóátvezetőktől a hátsó lámpákig) kábelkötegcserére :lol:

Akkor ezek szerint nem az ülésfűtés vezetékei mennek le nálam a két lábfűtés cső között a fűtéskonzol mögött a kábelkorbácsból. Mert múltkor találtam egy rakás vezetéket levágva a kábelkötegben és beljebb is a váltó előtt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint nem az ülésfűtés vezetékei mennek le nálam a két lábfűtés cső között a fűtéskonzol mögött a kábelkorbácsból. Mert múltkor találtam egy rakás vezetéket levágva a kábelkötegben és beljebb is a váltó előtt. :huh:

nekem a hátsó elektromos ablak miatt kell cserélnem, és azon a kötegen már megtaláltam az ülésfűtés kapcsolócsatiját....a mienkbe nem tudom h ott van-e, mert még ennyire nem szedtem szét :lol:

Link to comment
Megosztás:

motorcsere alatt kivettem az akkut, azota nem az ablakemelo csak addig megy mig nyomom a gombot, elotte vegallasig is ment automatikusan

mi tortenhetett?

újra kell tanítani! Amikor bezárod az ablakot a bezáródás után nyomd tovább a gombot amíg egy halk kattanást hallasz az ajtó felől (3-4 mp)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.