Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali.

Kérdés: a fűtés kapcsoló és a többi kapcsoló a középkonzolon, háttérügyileg megvilágított?

És a világításkapcsoló?

Mert nálam semmi fény...

Egyébként megnéztem a hőmérő szenzorát, nincs sehol.Csak a helye tehát elveszett vagy mi...

Bizony az, megvilágított.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Kérdés: a fűtés kapcsoló és a többi kapcsoló a középkonzolon, háttérügyileg megvilágított?

És a világításkapcsoló?

Mert nálam semmi fény...

Egyébként megnéztem a hőmérő szenzorát, nincs sehol.Csak a helye tehát elveszett vagy mi...

Igen, meg lennének világítva elvileg.

Link to comment
Megosztás:

Macerás szétkapni mindezeket?

Nagyon tetszik a ledezése.Mit kóstál egy ilyen beavatkozás?

Nem macera annyira...attól függ mennyire vagy jártas a forrasztgatásban-mókolgatásban. Szal türelem kell hozzá. :) Ha te csinálod akkor a ledek, ellenállások költségét kell számolni, max 2-3ezer.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Keresek egy olcsó, és itt a hangsúly :P :hiya: erősítőt. Csak a mélyládát szeretném komolyabban meghajtani.

Ha valakinek van egy felesleges, kérem jelezze. Köszi. :)

van egy ismerősöm, ő szokott tudni, írd le mégis mekkor kellene

igények stb

Énis, énis! :( Itt is pont annyi az eltérés! De akárhogy feszítettem, nem tudtam leszedni! Makacs egy jószág!

villával feszíts alá, az lehozz :lol:

Hali.

Kérdés: a fűtés kapcsoló és a többi kapcsoló a középkonzolon, háttérügyileg megvilágított?

És a világításkapcsoló?

Mert nálam semmi fény...

Egyébként megnéztem a hőmérő szenzorát, nincs sehol.Csak a helye tehát elveszett vagy mi...

én megcsináltam a középkonzolt, többiek szerint nem lett rossz, de egy nyákkal sokkal egyszerűbb lett volna, mint egyesével összekötögetni a ledeket.

Link to comment
Megosztás:

van egy ismerősöm, ő szokott tudni, írd le mégis mekkor kellene

igények stb

villával feszíts alá, az lehozz :D

én megcsináltam a középkonzolt, többiek szerint nem lett rossz, de egy nyákkal sokkal egyszerűbb lett volna, mint egyesével összekötögetni a ledeket.

Igen, de te szeretsz szenvedni. :hiya: Mi meg szeretjük megnézni mivel szenvedsz, és tanulunk belőled. Így mondjuk nem mondhatjuk el se azt hogy miénk az első, se azt hogy "én találtam ki" viszont sokkal szenvedésmentesebben tudunk másolni :P :lol:

Bazz a villa mé' nem jutott eszembe :) én az ujjamat szadiztam a leszedéssel (ennyit a "ki is szenved"-ről )

A világításkapcsolót én szándékosan nem csináltam meg. Idegesítene mert pont az a rész tükröződik az ablakban a tükörnél. Ha a ködzárót felkapcsolod, és belenézel a balos külső tükörbe, és amit látsz zavar, akkor NE ledezd be a világítás kapcsolót, mert szét fog idegelni :(

Link to comment
Megosztás:

Igen, de te szeretsz szenvedni. :hiya: Mi meg szeretjük megnézni mivel szenvedsz, és tanulunk belőled. Így mondjuk nem mondhatjuk el se azt hogy miénk az első, se azt hogy "én találtam ki" viszont sokkal szenvedésmentesebben tudunk másolni :P :lol:

Bazz a villa mé' nem jutott eszembe :) én az ujjamat szadiztam a leszedéssel (ennyit a "ki is szenved"-ről )

A világításkapcsolót én szándékosan nem csináltam meg. Idegesítene mert pont az a rész tükröződik az ablakban a tükörnél. Ha a ködzárót felkapcsolod, és belenézel a balos külső tükörbe, és amit látsz zavar, akkor NE ledezd be a világítás kapcsolót, mert szét fog idegelni :(

nekem is belevilágít

és zavaró is

Link to comment
Megosztás:

Mi van? :) :( :P

Fekete a láda, és kevlár a hangszóró membránja. :hiya: :lol: :D :P

Jól hangzik. :D

minnyi óhm???

én vettem 3 erősítőt 12ért tőle :D

annakidején mutattam is.

de holnap megkérdezem, van e vmi kiskategóriás neki, vagy tud e vmit.

Link to comment
Megosztás:

1.: valszeg a csomitartó zár motorja haldoklik, vedd le a kárpitot, adjál neki direkt tápot az akkuról, ha mocorog akkor jó, lehet csak kontakthibás, vagy vhol szakadt a vezeték. Nekem ( caraván) a csomitartóban jobb oldalon van egy nyílás azon keresztül hozzáférek a tankajtó zármotohoz, és ott van leágaztatva a csomitartó zármotor kábelezése. Onnan is adhatsz neki direkt áramot így letesztelheted kiszerelés nélkül.

2.: Erről jólenne egy fénykép. :)

Na megerkezett a fenykep bar a kocsi alatt fenykepezni egy elmeny volt :P ezert a kepek minosege is hasonlo az elmenyemhez

A LINK -en ott vannak a kepek

Tehat azert ujra leirom jobboldalt egy vájat a hátsó kerék előtt amibe megy az uzemanygcso is ott talalhato ez a két csatlakozo nos az egyik a helyen is van a másik viszont nincs(kepen nagyjabol kivehetőek) de én a helyét se talalom,viszont mukodik minden csak azert megis jo lenne tudni "miazazami".

Kicsit más de elektromos ez is:

FPepe itt linkelt egy szép szlovák oldalt középkonzol világitás itt olvastam panellal egyszerubb lenne megoldalst erre kivi lennék mert én asszem belevágok nagyon megtetszett.

Ha már LED

Helyzetjelzőt már LED-esitettem az nagyon tuti lett jégfehér,tompitott mellett is simán látszik egy nagyteljesitmenyu 8mm-es 145000 mCd-as LED van elol egy 150 ohmos 2W-os ellenállással diszitve ha valakit érdekel arrol tudok mutatni képet :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.