Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

hát nem tudom...

4fajta ledet próbáltam ki, és a legerősebb volt elég, de a fehér festéket le kellett csiszolni így is

Nekem is újra be kéne ledezni a műszeregységet. Olyan snassz már a fehér. A talin szinte mindenkinek színes volt csak nekem volt fehér ( tudom a fehér is szín) meg a Karcsinak. De Ő nem számítt, neki minden gyári. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is újra be kéne ledezni a műszeregységet. Olyan snassz már a fehér. A talin szinte mindenkinek színes volt csak nekem volt fehér ( tudom a fehér is szín) meg a Karcsinak. De Ő nem számítt, neki minden gyári. :lol:

Nekem is gyári fehér. :D

sárga

Link to comment
Megosztás:

Újonnan vetted, vagy bontott?

A képek alapján újak, de e szerint is:

Ködlámpa H1 bal (nem GSi) VALEO............................12443

Ködlámpa H1 bal, VALEO tipusú (nem GSi) TYC.....5648

Ködlámpa H1 jobb (nem GSi) VALEO..........................12443

Ködlámpa H1 jobb,VALEO tipusú (nem GSi) TYC....5648

Ködlámpa H3 bal, BOSCH tipusú (nem GSi) DEPO........8573

Ködlámpa H3 jobb, BOSCH tipusú (nem GSi) DEPO......8573

elfogadható áraik vannak. Már vagy 2 hete szemezek a hozzávaló alul festhető lökössel 12e-ért

Link to comment
Megosztás:

Nah, beszerelésre kerültek a ködfényszórók. A folyamat, lökös le, 4-es fúróval körbefúrkáltam a belső oldalon a lámpa bejelölt helyét, szőnyegvágóval kivágtam a darabot, aztán a jelen kiigazítottam. Mint utóbb kiderült, nagy a nyílás, de csak ha azt figyeled, akkor venni észre. Ezután elláttam lemezanyákkal a lámpákat, és a lököst. Majd lemezcsavarokkal rögzítettem őket. Lökös vissza. Lámpákat bekötöttem, próba (minden OK), majd befejeztem a lökös rögzítését. A jobb oldalon nehezen férni hozzá a lököst rögzítő felső lemezcsavarhoz, a rezonátor dob miatt, ezért levettem a kereket, hogy a dobbetétet jobban el tudjam húzni. Képek itt.

Link to comment
Megosztás:

Nah, beszerelésre kerültek a ködfényszórók. A folyamat, lökös le, 4-es fúróval körbefúrkáltam a belső oldalon a lámpa bejelölt helyét, szőnyegvágóval kivágtam a darabot, aztán a jelen kiigazítottam. Mint utóbb kiderült, nagy a nyílás, de csak ha azt figyeled, akkor venni észre. Ezután elláttam lemezanyákkal a lámpákat, és a lököst. Majd lemezcsavarokkal rögzítettem őket. Lökös vissza. Lámpákat bekötöttem, próba (minden OK), majd befejeztem a lökös rögzítését. A jobb oldalon nehezen férni hozzá a lököst rögzítő felső lemezcsavarhoz, a rezonátor dob miatt, ezért levettem a kereket, hogy a dobbetétet jobban el tudjam húzni. Képek itt.

Kábelek ott voltak vagy azt is vinni kell?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.