Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hehhe... megledesedtem :D :) 100-120 körül kicsit még sötét van, de majd segítek rajta. Jah, meg az egyik ledes foglalat amit alkottam car lett mire be akartam tenni úgyhogy kivettem a középső kijelzőből az egyiket, és azt tettem be. Mégiscsak egyszerűbb lesz abba belecsinálni a ledet. Addig visszatettem EGY izzót. a másik led. Qrva jó a színátmenetes :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen,erre gondoltam.Köszi a segítséget.

őőő mire erre? :) ha nem idézel nem tom mire válaszolsz :D jobb ha rászoksz, mert téged is cseszeget majd mindenki mint Novy-testvért, pedig ő csak 2 hetente egyszer felejti el :D :D amúgy nem tom kinek és mit köszönsz de nagyon szívesen :D :huh: (de szerény vagyok :lol: )

Link to comment
Megosztás:

őőő mire erre? :) ha nem idézel nem tom mire válaszolsz :D jobb ha rászoksz, mert téged is cseszeget majd mindenki mint Novy-testvért, pedig ő csak 2 hetente egyszer felejti el :D :D amúgy nem tom kinek és mit köszönsz de nagyon szívesen :D :huh: (de szerény vagyok :lol: )

nem cseszegetés, csak a tisztánlátás végett....és akkoriban egyáltalán nem használta :D

Link to comment
Megosztás:

nem cseszegetés, csak a tisztánlátás végett....és akkoriban egyáltalán nem használta :D

Nem mondtam hogy ok nélküli a cseszegetés :D én még mindig nem tudom hogy kinek köszönt és mit. Még visszaolvasva se tudtam meg :) :huh: azt nemtom akkoriban hogy használta-nem használta- újabb mókus vagyok én ahhoz :lol: húú de eloffoltam. Most írnék valamit a ledekről hogy valamennyire ide tartozzon de nem jut eszembe semmi :D :D jah de. mégis. A 100-120 körüli sötét foltot 1 db plusz leddel próbálta már valaki orvosolni? lehet hogy a vége az lesz hogy én is kiveszem az egészet és ezer leddel megcsinálom, a betekerős helyett :D

Link to comment
Megosztás:

Ahha, köszönnivaló szpáttid. Nah értem már. :D késő van nah. (de én ezt a választ mé' nem találtam meg visszaolvasva ? :D csak kicsit vagyok vak :huh:

Nem te vagy vak,azt nem találhattad meg,később javítottam.Megnyugtató,hogy ilyen sok profi van körülöttem. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem te vagy vak,azt nem találhattad meg,később javítottam.Megnyugtató,hogy ilyen sok profi van körülöttem. :)

Elnézést! Nem állt szándékunkban cikizni :huh: ...vagy mégis!? :D Képet úgy tehetsz be hogy a HSZ-panelben klikk a "link beszúrása" vagy a "kép beszúrása" ikonra, oda bemásolod a linket..és igy tovább. Még egyszer bocsi! :D

Link to comment
Megosztás:

nem cseszegetés, csak a tisztánlátás végett....és akkoriban egyáltalán nem használta :huh:

de használtam akkoriban is :D

csak pont azt a két hozzászólást vetted észre egyből, egyik mellesleg rögtön azután volt amire reagáltam.

egyébként kispit ét is simán értem, mert a stab Icre gondolt :D

de tényleg használjuk a válasz funkciót :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a kispit alias "újpók" műve? :huh:

Jól néz ki! :) Ott a 180 és a 220 között a mutató árnyékolja?

sztem igen. gondolom a fordulatszámmérőtől világíthat át a cucc, és abba a fénybe árnyékol bele a seb.mérő mutatója. Nemtom hogy az övé -e. Mert nem mondta még. Csak próbálta belinkelni, és nem sikerült neki. Én meg elég kíváncsi voltam ahhoz h megkeressem a képfeltöltős oldalon mit is akarhatott linkelni. A mai nap meg 2 opel műszeregység lett feltöltve. Ez, meg az enyém. Mivel gondoltam hogy nem az enyémet akarta linkelni, maradt ez :D de kibeqrt ütős lett...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.