Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

:huh:

addig ok h eltűnt a szürke meg a kék belső, de formailag mi változott? :)

az első ajtó felfogása pl a kapaoszkodónál egy illetve két csavaros

hátúl pedig a kapaszkodónak van alja, illetve nincs

én ilyen különbségeket láttam már

Link to comment
Megosztás:

mert minek világítson, sötétbe akarsz tükröt állítani? :huh:

Ilyen alapon minek világít az ablakemelő kapcsoló? Például azért kell, mert ha mondjuk megyek éjjel, és vki jön utánnam refivel, akkor a szemébe tudom tükrözni a saját lámpáját. :) Oké, értem, csak totál úgy emlékeztem hogy ez is világít.

Link to comment
Megosztás:

mert minek világítson, sötétbe akarsz tükröt állítani? :huh:

miért nem?

deha világít a fűtés gombja, akkor csak megtalálod nem? :)

de attól, hogy teszel bele egy ledet nem fog világítani, mert ha eleve nem olyan akialakítása se akkor nem fog a fény átjönni.

a gyárilag is megvilágított gomboknak fényáteresztő az anyaga az ikonoknál.

Link to comment
Megosztás:

Úgy hogy ezek a fóliák általában hőkötéssel vannak odacsinálva. Én foglalkozom számológépekkel, meg manager-kalkulátorokal munkaként, és erre van egy speckó szilikonos-gumis végű pákám amivel vissza lehet vasalni. Onnantól már elég rögzíteni valahogy pluszban hogy ne engedjen el újra, és annyi. Persze ha a vezetőréteg sérült akkor annyi, azzal még én se tok mit csinálni :)

Jájá.. ahogy rémlik, a rögzítés okés, csak épp a müanyag flexy cuccról jött le a vezető réteg.. :huh: Pedig nem is feszegettem.. szinte magátol megadta magát..

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy egyszerűsítsem mások dolgát tettem gömbölyű tükröket, és az indexeket is fehérre fogom cserélni záros határidőn belül :lol: Amúgy az enyém még frissítetlen, ezt tudtam csak kötözködhetnékem volt :D az újabbik, sűrűrácsos hűtőmaszk ezek szerint nem megy fel az enyémre... azt nem vágtam hogy a lámpák íve is változott, de most hogy beálltam egy "friss" kolléga mellé, télleg másnak látszik :D Jah, a frissítés utántól van az első sárvédőn oldal-index? az enyémen még nincs :) :D mondjuk annyira nem hiányzik de azé ha másnak van nekem is legyen má' :D :D

Oldalindex az enyémen sincs, az azt hiszem csak 98 tól van. Amugy nekem nem is tetszik. Az biztos hogy emiatt nem fúrnám ki a sárvédőt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szeeed széét.. vaaan benne... vagy mégse.. ?! :huh: :) :D

(amúgy nekem se pilácsolt sose ...)

Nem szedtem szét, alaposabban megnéztem kívülröl, nem nagyon látok rajta olyan ikont amit át lehetne világítani. Pedig meg kéne bontani megpucolni, mert a jobbra állítás gyakran társul a felfelével, és fordítva. Kicsit még várok vele, hátha bekopik. :lol: Most viszont lehetne fagy, hogy leteszteljem a tükörfűtést. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.