Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudtok megbízható és hozzáértö szakembert Pécsen vagy környékén?

Szevasz!

Én ismerek egy astrákhoz valószínűleg értő szerelőt. Pécsi az illető, Kovácstelepen, a Páfrány utca végén lévő garázssoron szokott szerelni. Nekem is ő nézte át a verdámat, miután megvettem, lecseréltettem vele mindent, amit ilyenkor kell (olajak, szűrők, féktárcsa+betétek, vezérműszíj+görgő), meg ki kellett cserélni az egyik első lengőkart. Ha jól emlékszem 12ezer volt a munkadíj (két este csinálta). A rendőrségen autószerelő a srác, ezért írtam, hogy valószínüleg ért az astrákhoz. Szerintem megbízható és becsületes (bár szerencsére nem kellett vele többször dolgoztatnom, de ha majd kell, hozzá fogom vinni).

Ha kell a száma írj Pü-t!

Link to comment
Megosztás:

Enyémben is 100 W-os van és eddig még semmi baja nem volt, a régi izzó is ekkora volt benne.

De ha gondolod akkor valamelyik nap összenézzük.

Knightnak igaza van valami superblue vagy milyen, a doboza a csomitartóban van.

De ugye neked is fel van relézve a lámpád, meg J0hnnynak is?

Mert ha nincs szerintem sürgősen csináld meg, mert cserélheted az indexkpacsolót /a focsorral együtt :( / mert összeégnek benne az érintkezők!

Egyéként más baja nem lehet, terjednek még olyan rémhírek, hogy megolvasztja az izzón lévő műanyag csatit is, de ez szerintem nem igaz, mert nekem 2 éve 100/90 es van benne, de eddig nem olvadt meg semmi! A relé viszont kell!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gyárilag nincs ford.szám mérő a gépemben, de nagyon fáj a fogam rá. Meg tudná valaki mondani nekem, hogy a km óra mellett még miket kellene beszereznem, illetve nagy munka lenne-e a beszerelés?

Kicsit hátrébb már beszéltünk róla, ha minden igaz, akkor veszel egy olyan órát, ami ford.számmérős, és berakod.Ha jól emlékszem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gyárilag nincs ford.szám mérő a gépemben, de nagyon fáj a fogam rá. Meg tudná valaki mondani nekem, hogy a km óra mellett még miket kellene beszereznem, illetve nagy munka lenne-e a beszerelés?

Kicsit ha visszaolvasol, esetleg használod a keresőt, akkor választ kapsz a kérdésedre. :(

Link to comment
Megosztás:

Lou!

Mikori a gép? Milyen motorral?

Általában be van vezetve a műszeregység kábelkötegébe a fordszámjel,

de éppen most szívtunk Tomi barátommal a gépsárkányán, az övé már

a lengyel gyártású classic, és abban nincs odavezetve.

De ott is megoldható kis barkácsmunkával.

Link to comment
Megosztás:

Lou!

Akkor valszeg be is kell kábelezned, mert a lengyeleknél kispórolták a fordszámjelet is a műszeregységtől. :lol:

Anti!

Kell hozzá egy motor, meg a vezérlőelektronika, meg egy ilyen

indexkapcsoló. Rá kell kötni a sebességjelre meg tápra, a bovdenjét

meg közösíteni kell a gázbovdennel valahogy...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.