Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

....

Ebként ma kiderült, hogy nem megy az enyém sem. De már megvan a hiba oka, csak már sötétedik, és nem akartam vakoskodni.

Nah ez is kész. Működne a dolog, ha nem kéne tükörlapot cserélnem a bal oldalon. A lapig elmegy az áram, test is van, csak a melegedést nem érzem. :lol:

A jobb oldalon minden rendben van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah ez is kész. Működne a dolog, ha nem kéne tükörlapot cserélnem a bal oldalon. A lapig elmegy az áram, test is van, csak a melegedést nem érzem. :lol:

A jobb oldalon minden rendben van. :lol:

ha nem tudsz valakivel csináltatni, akkor jobban jársz, ha veszel komplett u.gy.-t

mondjuk szögletesben nincs, csak kerek

Link to comment
Megosztás:

állítólag van vmi relé,ami ha kapcsolva van az ablakemelő le-föl akkor kattog.

ezt a relét tudja vki h hol van??bizti táblán kívül vmi más helyen??

ugyanis pl lehet h ez nekem nincs meg.

Én nem emlékszem relére, adtunk neki tápot a gyujtásról aztán a biztin meg a kapcsolón keresztül kapta az áramot a motor.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan, nincs relézve.

Na hát akkor elméletileg így asztal mellől a hibalehetőség.: bizti-kábelek-kapcsoló-motor. Mivel a másik fele mükszik bizti kilőve, marad mág három. Csak hát ugye nem kiterítve fekszik az asztalon, bár én lehet hogy végső elkeseredésemben kicibállnám az egészet, és végignéznék mindent. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hát akkor elméletileg így asztal mellől a hibalehetőség.: bizti-kábelek-kapcsoló-motor. Mivel a másik fele mükszik bizti kilőve, marad mág három. Csak hát ugye nem kiterítve fekszik az asztalon, bár én lehet hogy végső elkeseredésemben kicibállnám az egészet, és végignéznék mindent. :lol:

az a tünet h:van 4vezeték,1.táp2.test,3föl tekeréshez ad tápot,4lefelé ad tápot,asszem így van.

igazábol még csak félkész állapotban van bent,kárpit+ilyenek nincsenek bent.

nekem eredetileg nem volt benne el.ablak,bár igaz,h gyári cuccot rakok bele,de valami nem hibázhat nálam még,amiért nem megy??

a jobboldali kapcsolón is van áram rendesen...

Link to comment
Megosztás:

az a tünet h:van 4vezeték,1.táp2.test,3föl tekeréshez ad tápot,4lefelé ad tápot,asszem így van.

igazábol még csak félkész állapotban van bent,kárpit+ilyenek nincsenek bent.

nekem eredetileg nem volt benne el.ablak,bár igaz,h gyári cuccot rakok bele,de valami nem hibázhat nálam még,amiért nem megy??

a jobboldali kapcsolón is van áram rendesen...

Van olyan ablakemelő (pl. az enyémben) aminek 2 helyről kell táp, egy állandó 12V és egy olyan, amin csak gyújtással együtt van, és e nélkül nem műxik.

Link to comment
Megosztás:

Van olyan ablakemelő (pl. az enyémben) aminek 2 helyről kell táp, egy állandó 12V és egy olyan, amin csak gyújtással együtt van, és e nélkül nem műxik.

ez csak gyuffantón megy.de az miért van,h azzal a csatival amivel a baloldali emelő megy azzal a jobboldali nem megy!

meg direktbe sem megy.

pedig össz vissz 4kábel megy rá.

Link to comment
Megosztás:

az a tünet h:van 4vezeték,1.táp2.test,3föl tekeréshez ad tápot,4lefelé ad tápot,asszem így van.

igazábol még csak félkész állapotban van bent,kárpit+ilyenek nincsenek bent.

nekem eredetileg nem volt benne el.ablak,bár igaz,h gyári cuccot rakok bele,de valami nem hibázhat nálam még,amiért nem megy??

a jobboldali kapcsolón is van áram rendesen...

Nekem is utólagos gyári bontottat tettünk be a Karcsival. Pontosabban én csak néztem. :lol: Azt tudom, hogy ahhoz hogy menjen a jobb oldali motor a bal oldali kapcsolót is helyesen kell bekötni. Azt írtad minden működik, csak a bal oldali emelö nem? A 4 cekaszból egyen van a test a másik 3 meg kap rendesen tápot? Próbáltad már simán rákötni a motort az akksira?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is utólagos gyári bontottat tettünk be a Karcsival. Pontosabban én csak néztem. :lol: Azt tudom, hogy ahhoz hogy menjen a jobb oldali motor a bal oldali kapcsolót is helyesen kell bekötni. Azt írtad minden működik, csak a bal oldali emelö nem? A 4 cekaszból egyen van a test a másik 3 meg kap rendesen tápot? Próbáltad már simán rákötni a motort az akksira?

a baloldali/vezető oldali/az jó,a jobb oldali az nem megy.de kivezérel a bal kapcsolo jobbra,mert ad áramot oda+a sajátja is vezérli az áramot ugynézki,h rendesen.

akksira még konkrétan nem tettem,csak adtunk neki 12V-ot.1vezetékről,annak jónak kellene lennie,nem?

Link to comment
Megosztás:

a baloldali/vezető oldali/az jó,a jobb oldali az nem megy.de kivezérel a bal kapcsolo jobbra,mert ad áramot oda+a sajátja is vezérli az áramot ugynézki,h rendesen.

akksira még konkrétan nem tettem,csak adtunk neki 12V-ot.1vezetékről,annak jónak kellene lennie,nem?

Elméletileg igen. De akkor csak a motor marad. Ha kapott tápot direktbe mit csinált, elindult?

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg igen. De akkor csak a motor marad. Ha kapott tápot direktbe mit csinált, elindult?

nekeünk nem indult,de akitől vettem visszaküldttem és megnézték,és nekik ment....

lehet,h vmit mi csinálunk szarul :lol:

már a srác is ideges,mert azt mondta,h tényleg jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekeünk nem indult,de akitől vettem visszaküldttem és megnézték,és nekik ment....

lehet,h vmit mi csinálunk szarul :lol:

már a srác is ideges,mert azt mondta,h tényleg jó :lol:

Hát ha nem indul el a motor akkor rossz. Két drótot kell rákötni, ahhoz hogy pörögjön, ezt nem nagyon lehet elrontani.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nem indul el a motor akkor rossz. Két drótot kell rákötni, ahhoz hogy pörögjön, ezt nem nagyon lehet elrontani.

hát én is ezt mondtam az emberkének,h csináltunk ilyeneket,de ők azt mondták,h jó

csak tudjak szerezni 1 másik mocit,akkor kiderül minden :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.