Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sztem a legegyszerűbb a gyújtáskapcsolóról levenni. Nem kell hozzá sok mindent megbontani.

Ebként ma kiderült, hogy nem megy az enyém sem. De már megvan a hiba oka, csak már sötétedik, és nem akartam vakoskodni.

Enyém meg mintha gyengécske lenne kicsit. Fűt, de olyan foltosnak tűnik, meg bőven 1-2 percen túl páramentesít.

Amúgy, nem ide tartozik, de hogy lehet szétszedni a tükröt? nekem meg kellene húznom a rögzítőcsavarjait, mert a bal oldali remeg folyamatosan. Ajtó oldaláról próbáltam támadni, de az nem jött be... Gyanítom, a tükörlap felől kell valahogy szétbontani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem a legegyszerűbb a gyújtáskapcsolóról levenni. Nem kell hozzá sok mindent megbontani.

Ebként ma kiderült, hogy nem megy az enyém sem. De már megvan a hiba oka, csak már sötétedik, és nem akartam vakoskodni.

Ahonnan vettünk tápot az emelőnek is? Hogy is volt? Utánna ment a cekasz a biztidobozba, ha most ezt kihagyom nem lesz gondom zárlat esetén?

Link to comment
Megosztás:

Enyém meg mintha gyengécske lenne kicsit. Fűt, de olyan foltosnak tűnik, meg bőven 1-2 percen túl páramentesít.

Amúgy, nem ide tartozik, de hogy lehet szétszedni a tükröt? nekem meg kellene húznom a rögzítőcsavarjait, mert a bal oldali remeg folyamatosan. Ajtó oldaláról próbáltam támadni, de az nem jött be... Gyanítom, a tükörlap felől kell valahogy szétbontani :lol:

A tükörlapot lehet kipattintani.

Link to comment
Megosztás:

Kutyások tartsanak össze! :lol:

Egyébként kellene találni egy számot valahol az akkun. Általábam a gyártási évet és hónapot szokták jelölni különféle formában, de ki lehet következtetni.

Az öcsémnek van egy 11 éves akkuja ami már 3 autóban szolgált, de őrizgeti és most is szolgálatkész. Igaz a pincében van, de karbntartja.

Hali.

Már probáltam bogarászni a számokat rajta, de nem találtam összefüggést sehogy sem a gyártási dátumát illetöen.

Holnap beirom ide hátha több szem többet lát.

Link to comment
Megosztás:

ez mekkora már!!!

rákattintottam erre *

itt a lap alján:

*

Ice Decor Kft.

Autódekoráció, Grafikai tervezés, Széles formátumú nyomtatás

www.icedecor.hu

és beriasztott a Nod-on,h vírus van :lol: !!!

nem kellene ennek utánna nézni????

Először kételkedtem, de aztán tényleg... Milyen dolog ez... jó kis hirdető! Már ha tud egyáltalán róla...

Link to comment
Megosztás:

ez mekkora már!!!

rákattintottam erre *

itt a lap alján:

*

Ice Decor Kft.

Autódekoráció, Grafikai tervezés, Széles formátumú nyomtatás

www.icedecor.hu

és beriasztott a Nod-on,h vírus van :lol: !!!

nem kellene ennek utánna nézni????

Melyik lap alján? :lol: Én simán rákerestem a cégre a Google-ben a főoldaluk nem zavarta az Avast-ot. :lol:

Mi gondod az el.ablakkal?

Link to comment
Megosztás:

ez mekkora már!!!

rákattintottam erre *

itt a lap alján:

*

Ice Decor Kft.

Autódekoráció, Grafikai tervezés, Széles formátumú nyomtatás

www.icedecor.hu

és beriasztott a Nod-on,h vírus van :lol: !!!

nem kellene ennek utánna nézni????

A Nod az egy érdekes valami. Az asztali xp-s gépem 2x feküdt ki, plusz még 1x de már vistával. Na ez mondom felettébb gyanús -aztán elkezdtünk egy cimbivel keresgetni a vinyón mi lehet a hiba, nem-e az op.rendszer hibádzik valami rendszerleírónál vagy nem-e a géppel van valami zűr. Ekkor derültek ki a dolgok, hogy nem úgy ismeri fel a dolgokat a Nod ahogy vannak, dugig volt Jeefo32 féregvírussal, a trójaiakról nem is beszélve, szóval talált oda nem illő dolgokat -mindez Avast 4.8-al majd Kaspersky-vel és még Pandával is átnézve -persze több géppel. Ennyi mindezek közt a különbség. Az Avast sokkal fejlődőképesebb és stabilabb mint a Nod32 vagy bármelyik másik. Ami még elmegy víruskereső- és irtónak az a Kaspersky de a Nodot akkor sem használnám ha ingyen kapnék hozzá végtelenített licenszet. Most (és azóta) az asztalim és a laptopom is megbízhatóan műxik.

Link to comment
Megosztás:

Melyik lap alján? :lol: Én simán rákerestem a cégre a Google-ben a főoldaluk nem zavarta az Avast-ot. :lol:

Mi gondod az el.ablakkal?

nos az,h vettem 1 gyári szettet,3ajtóshoz+minden.

minden frankó,megy az el.tükör,+fűtése,a bal oldali ablakemelő is full jó,csak a jobb oldali el.ablak nem csinál semmit.

állítólag jó az emelő,mocija nincs leégve+elektronika is jó.

Link to comment
Megosztás:

Ami még elmegy víruskereső- és irtónak az a Kaspersky de a Nodot akkor sem használnám ha ingyen kapnék hozzá végtelenített licenszet.

Bár ez most már elég OFF, de el kell mondjam, hogy én pont fordítva tapasztaltam annak idején, ezért döntöttem a NOD mellett. Több ismerősöm gépét is én tarto(tta)m rendben, és nekem sokat bizonyított, hogy a full licences panda, meg norton mellől 70-80 vírust szedett még le alkalmanként... Az Avast-ot meg azért nem szerettem/használtam, mert bár kipróbáltam, de iszonyatosan megfogta a gépet (pedig nem volt kis gépem P4@3GHz, 1GB Ram), ez nem tudom azóta mennyit változhatott... Kaspersky-t sosem próbáltam. ON

Link to comment
Megosztás:

Csinálta már valaki azt,hogy a fűtéskonzol világítását átkötötte a helyzetjelzőre?

Csak,hogy ne világítson folyamatossan. :lol:

Vagy valami alternatív megoldás?

Én is gondoltam már rá, de még nem csináltam meg. Igazából ritka, hogy ne kelljen a lámpát felkapcsolni, úgyhogy relative kevés spórolást lehetne ezzel elérni a lámpák üzemidejében.

Link to comment
Megosztás:

nos az,h vettem 1 gyári szettet,3ajtóshoz+minden.

minden frankó,megy az el.tükör,+fűtése,a bal oldali ablakemelő is full jó,csak a jobb oldali el.ablak nem csinál semmit.

állítólag jó az emelő,mocija nincs leégve+elektronika is jó.

Le kell kapni a kárpitot, és kicsit körülnézni a kábeleknél, csatlakozónál, nincs-e szakadás, esetleg adni egy direkt tápot a motornak, tényleg jó-e. Mondjuk ott qrva sok cekasz van én először a motort szűrném ki a többit csak nézegetném. :lol: Esetleg megkeresni a megfelelő lábakat a kapcsolón rövirezárni, hátha az rossz. De ezt el kéne játszani a vezető oldalon is mert mindkét kapcsolónak mőködnie kell hogy jó legyen a jobb oldalon az el.ablakemelő.

Link to comment
Megosztás:

Le kell kapni a kárpitot, és kicsit körülnézni a kábeleknél, csatlakozónál, nincs-e szakadás, esetleg adni egy direkt tápot a motornak, tényleg jó-e. Mondjuk ott qrva sok cekasz van én először a motort szűrném ki a többit csak nézegetném. :lol: Esetleg megkeresni a megfelelő lábakat a kapcsolón rövirezárni, hátha az rossz. De ezt el kéne játszani a vezető oldalon is mert mindkét kapcsolónak mőködnie kell hogy jó legyen a jobb oldalon az el.ablakemelő.

hja kísérletezés folyik!!

a kábelekkel minden ok,minden más müxik csak az ablak nem.

a moci is kap kraftot.

de még mindig semmi :lol: .

most keresek 1 másik mocit bele....és proba....

Link to comment
Megosztás:

hja kísérletezés folyik!!

a kábelekkel minden ok,minden más müxik csak az ablak nem.

a moci is kap kraftot.

de még mindig semmi :lol: .

most keresek 1 másik mocit bele....és proba....

És azt próbáltad, hogy a jobb oldali motrot rádugod a bal ajtóban levő csatira? Ha ott műxik, akkor vezetékezési probléma van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.