Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem adom fel csak most azért nem akarom szétmajmolni az egészet ha ugysem tudom kicserélni ôket...így is a kátyuknál ropognak a müanyagok, nem kéne még lazábbak legyenek.

Melyik izzóból hány darab szükségeltetik?

A világítás 4 db, de cseréld ki a visszajeljőket is. Plusz cseréld ki a töltésjelzőét is, az pedig olyan mint ami az első helyzetjelzőkben van.

Jah, és van még 2 a TID-ben is a középkonzlban.

Link to comment
Megosztás:

Létezik olyan gyári kp zár relé, ami felhúzza a lennmaradt elektromos ablakot?

A kapcsolási rajz alapján mintha lenne vmi vezeték (barna/fekete) a kp zár relétől az emelő motorokig.

A Zafirákban benne volt de csak kulcsfordításra működött, távkapcsra nem.

Link to comment
Megosztás:

Létezik olyan gyári kp zár relé, ami felhúzza a lennmaradt elektromos ablakot?

A kapcsolási rajz alapján mintha lenne vmi vezeték (barna/fekete) a kp zár relétől az emelő motorokig.

Szerintem csak külső ablakemelő modullal tudod megcsinálni... Az omega pl felhúzza ugyan az ablakokat, de csak ha elfordítva tartom a kulcsot, vagy nyomva tartom a távirányítón a gombot, amíg fel nem ér az összes ablak. Én egy nem gyári riasztóval oldottam meg a felhúzást...

Link to comment
Megosztás:

A Zafirákban benne volt de csak kulcsfordításra működött, távkapcsra nem.

Szerintem csak külső ablakemelő modullal tudod megcsinálni... Az omega pl felhúzza ugyan az ablakokat, de csak ha elfordítva tartom a kulcsot, vagy nyomva tartom a távirányítón a gombot, amíg fel nem ér az összes ablak. Én egy nem gyári riasztóval oldottam meg a felhúzást...

Kösz a válaszokat. Amit most beszereltem kp zár, és ablakemelő, az gyári.

A vezető ablakát fel is húzza, ha végig tartom a kulcsot. De a többit nem. Azért kérdeztem a relét, mert sztem az adná neki a jelet.

A riasztóm nekem sem gyári. Az ajtót az is bezárja.

Link to comment
Megosztás:

De nagyra vagy az ablakemelőddel, látnád az enyimet, nagyon baba! :D

Hunvagytok kiscsikók...nekem már tavaly bekerült! :lol: <_< Ülésfűtés?Hmm?Tükörfűtés?Hmm?Elektromosan mozgó tükrök?Hmm? :huh:

Egyébként is adjátok vissza a körteformákat,meg az ólomkatonáimat és ez amúgy is az én játszóterem! :D

Link to comment
Megosztás:

Hunvagytok kiscsikók...nekem már tavaly bekerült! :D <_< Ülésfűtés?Hmm?Tükörfűtés?Hmm?Elektromosan mozgó tükrök?Hmm? :huh:

Egyébként is adjátok vissza a körteformákat,meg az ólomkatonáimat és ez amúgy is az én játszóterem! :D

Kell is, hogy a kis Janikák "felmelegedjenek". :D

A tükörfűtés, mozgatás nekem is benne van, csak még nem vettem meg a tükröket. :D

Akkor jácccáááá csak magaddal. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Létezik olyan gyári kp zár relé, ami felhúzza a lennmaradt elektromos ablakot?

A kapcsolási rajz alapján mintha lenne vmi vezeték (barna/fekete) a kp zár relétől az emelő motorokig.

A kapcsolótol függ a villanyászom szerint.

Nekem csak egy vezetéket kéne behúzni az ajtóba és felhúzná záráskor az összes ablakot a riasztó.

De most nem foglalkozom ezzel mert jön a tél és ilyenkor ugysem használom az ablakokat.

Hunvagytok kiscsikók...nekem már tavaly bekerült! :D :huh: Ülésfűtés?Hmm?Tükörfűtés?Hmm?Elektromosan mozgó tükrök?Hmm? :D

Nekem meg gyárilag vannak bent ezek a dolgok. Kivéve az ülésfűtést. <_<

Link to comment
Megosztás:

A kapcsolótol függ a villanyászom szerint.

Nekem csak egy vezetéket kéne behúzni az ajtóba és felhúzná záráskor az összes ablakot a riasztó.

De most nem foglalkozom ezzel mert jön a tél és ilyenkor ugysem használom az ablakokat.

Nekem meg gyárilag vannak bent ezek a dolgok. Kivéve az ülésfűtést. <_<

Télleg, azt még behúzom. :huh: :D :lol:

Mikulát báti hotta! :D

Nnnah, vazze, így sem hívtak még. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Létezik olyan gyári kp zár relé, ami felhúzza a lennmaradt elektromos ablakot?

A kapcsolási rajz alapján mintha lenne vmi vezeték (barna/fekete) a kp zár relétől az emelő motorokig.

Igen az lesz az, a b/f. De ne a kp. zárral kösd össze, mert akkor valószínűleg, ahogy a többiek is írták, csak akkor fogja emelni az ablakot,

ha elfordítva tartod a kulcsot a zárban. A riasztóval kéne összekötni. (Milyen riasztód van?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.