Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Emlékeim szerint nem kell hozzá lebontani semmit :D . 1 csavar fogja felül, 2 csavar meg alul. Úgy állj meg vele (én egy hepehupás rétre álltam <_< ), hogy elölről-alulról be tudj csúszni a lökös alá, és annyi.

Nos, nem vagyok egy vastag emberke, de ez olyan alacsonyan ül, hogy nincs az a hepehupa, aminek segítségével beférnék alá..

De erről a csavaros verzióról nem tudtam. Már a lökhárító leszerelésén gondolkodtam :huh: Azt hiszem, egyszerűen megemelőzöm

Link to comment
Megosztás:

Nah, majd ma meglesem mégegyszer, talán nem lesz már olyan iszonyatosan brutálhideg, mint tegnap. Most néztem; a kapcsolón a visszajelző mégis működik, csak a műszerfalon nem.

Talán kiéghetett mindkét izzó? Bár, nem is volt használva... :huh:

Asszem ködfényszórónak nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a zárófénynek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Asszem ködfényszórónak nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a zárófénynek. <_<

Van de csak a hátsónak, a visszajelző izzócsoport jobb szélén és szép sárga színe van mint dízeleknél az izzításnak.

Link to comment
Megosztás:

Asszem ködfényszórónak nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a zárófénynek. <_<

Jaaaa, így már más a helyzet :D Pedig mintha Opelkönyvből rémlett volna, hogy van visszajelző. Akkor a tompított fényszórónak sincsen? Mert azt is írta, úgy emléxem, s azt hittem ki van égve a visszajelzője, mióta megvettem :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nah, majd ma meglesem mégegyszer, talán nem lesz már olyan iszonyatosan brutálhideg, mint tegnap. Most néztem; a kapcsolón a visszajelző mégis működik, csak a műszerfalon nem.

Talán kiéghetett mindkét izzó? Bár, nem is volt használva... :huh:

A biztosítékját nézted? :D

Asszem ködfényszórónak nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a zárófénynek. <_<

Így ahogy lököd. :D

Link to comment
Megosztás:

A biztosítékját nézted? <_<

Háppersze, azzal kezdtem. Még ki is cseréltem, hátha láthatatlanul romlott el :D De gyanús az a relé is nekem...

Ha nem lennék tetőtől-talpig megfázva, le is mennék most a szélbe kiszedni azokat a fényszórókat. Így egyelőre csak a tippeket tudom megköszönni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa, így már más a helyzet :huh: Pedig mintha Opelkönyvből rémlett volna, hogy van visszajelző. Akkor a tompított fényszórónak sincsen? Mert azt is írta, úgy emléxem, s azt hittem ki van égve a visszajelzője, mióta megvettem <_<

Sajna a tompikának sincs visszajelzés.. gondolták, elég ha világít a műszerfal.. de mondjuk nappal ezt a kutya se látja...

Ködlámpa: Ha van multimétered emeld meg a paripát, lökös alá nyúlj be.. tapogasd ki a csatiját, húzd le , és bekapcsolt állapotban mérj rá.. ha ott a 12 volt , akkor az izzók kukák.. ha nincs, akkor copás.. lehet keresni,hol veszett el a delej...

Link to comment
Megosztás:

Sajna a tompikának sincs visszajelzés.. gondolták, elég ha világít a műszerfal.. de mondjuk nappal ezt a kutya se látja...

Ködlámpa: Ha van multimétered emeld meg a paripát, lökös alá nyúlj be.. tapogasd ki a csatiját, húzd le , és bekapcsolt állapotban mérj rá.. ha ott a 12 volt , akkor az izzók kukák.. ha nincs, akkor copás.. lehet keresni,hol veszett el a delej...

Terveztem már, hogy bemérem a cuccot. Úgyis mennem kell üzemanyagszűrőt venni (jobb esetben kicserélni is), s muszáj lesz lemennem.

Maradt régi kocsimról két jófajta halogén ködlámpám, azt is feldobom majd mellé, s bekötöm egy külön kapcsolóval, ha sikerül működésre bírnom a gyárit.

Link to comment
Megosztás:

Terveztem már, hogy bemérem a cuccot. Úgyis mennem kell üzemanyagszűrőt venni (jobb esetben kicserélni is), s muszáj lesz lemennem.

Maradt régi kocsimról két jófajta halogén ködlámpám, azt is feldobom majd mellé, s bekötöm egy külön kapcsolóval, ha sikerül működésre bírnom a gyárit.

Ha ráérsz holnap de., akkor gyere el a vásárcsarnokhoz. Rámérünk, ha kell, és lehet, meg is hekkeljük. <_<

Egész de. lenn leszek és csinázom az "ótót", biztos észreveszel.

Link to comment
Megosztás:

Ha ráérsz holnap de., akkor gyere el a vásárcsarnokhoz. Rámérünk, ha kell, és lehet, meg is hekkeljük. :D

Egész de. lenn leszek és csinázom az "ótót", biztos észreveszel.

Szia Karcsi! Ezek szerint ki tudtál mászni a műszerfalból. <_< Hazaértem asszony kérdezte, na mi volt? Mondtam neki, hogy az biztos hogy tud a srác de hogy lesz-e ebből valaha autó? Megmutattam neki a képeket, hát egy kicsit elborzadt rajtuk. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szia Karcsi! Ezek szerint ki tudtál mászni a műszerfalból. <_< Hazaértem asszony kérdezte, na mi volt? Mondtam neki, hogy az biztos hogy tud a srác de hogy lesz-e ebből valaha autó? Megmutattam neki a képeket, hát egy kicsit elborzadt rajtuk. :D

Jah, ki tudtam. :huh:

Azóta még a hátsó ajtó borítását is leszedtem, hogy kivegyem a zármotort. De nem kellett, mert gyári van benne. :D

A kábelköteg is be van kötve, az ülések, a kárpitok a helyükön. Mondjuk csak bepattintottam, mert kolnap rakom be a zárakat, meg az emelőket.

Link to comment
Megosztás:

Jah, ki tudtam. <_<

Azóta még a hátsó ajtó borítását is leszedtem, hogy kivegyem a zármotort. De nem kellett, mert gyári van benne. :D

A kábelköteg is be van kötve, az ülések, a kárpitok a helyükön. Mondjuk csak bepattintottam, mert kolnap rakom be a zárakat, meg az emelőket.

Azért nyugtass meg, nálam ugye fele ennyit se bontunk? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha ráérsz holnap de., akkor gyere el a vásárcsarnokhoz. Rámérünk, ha kell, és lehet, meg is hekkeljük. :D

Egész de. lenn leszek és csinázom az "ótót", biztos észreveszel.

Köszi, de már megoldódott. Tényleg a szemét izzók voltak a ludasok :D Emeltem, bemértem, elmentem, vettem, betettem, most szuper. Bal simán ment, jobb oldali lámpát nem tudtam kiszedni, lefeszegettem a doblemezt, aztán tapintásra cseréltem ki az izzót a földön fetrengve <_<

Köszi a felajánlást, azért holnap lehet, hogy elpillantok arra, úgyis kíváncsi voltam hogyan szerel HeningMester :D De éjszakás leszek, úgyhogy ezt még a holnap reggeli állapotom megvétózhatja :D

Vásárcsarnoknál hol szoktatok Ti szerelgetni? Én Marcal II Garázsvárosba járok a nagy füves parkolóba :lol:

Nem ide tartozik, de sikerült lecserélni benzinszűrőt... Kb. 1.5 centivel rövidebbet kaptam (nem gyári, előző se az volt), s alig értek oda a csövek, tanktól jövő épphogy nem törik meg...

Hátravan még a műszerfalizzócsere - project. Ezügyben majd még megkeresnélek, ha legközelebb szerelgetsz ott. Ventillátorkapcsolót képtelen voltam kiszedni, pedig szétborítottam már az egész műszerfalat :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de már megoldódott. Tényleg a szemét izzók voltak a ludasok :D Emeltem, bemértem, elmentem, vettem, betettem, most szuper. Bal simán ment, jobb oldali lámpát nem tudtam kiszedni, lefeszegettem a doblemezt, aztán tapintásra cseréltem ki az izzót a földön fetrengve <_<

Köszi a felajánlást, azért holnap lehet, hogy elpillantok arra, úgyis kíváncsi voltam hogyan szerel HeningMester :D De éjszakás leszek, úgyhogy ezt még a holnap reggeli állapotom megvétózhatja :D

Vásárcsarnoknál hol szoktatok Ti szerelgetni? Én Marcal II Garázsvárosba járok a nagy füves parkolóba :lol:

Nem ide tartozik, de sikerült lecserélni benzinszűrőt... Kb. 1.5 centivel rövidebbet kaptam (nem gyári, előző se az volt), s alig értek oda a csövek, tanktól jövő épphogy nem törik meg...

Hátravan még a műszerfalizzócsere - project. Ezügyben majd még megkeresnélek, ha legközelebb szerelgetsz ott. Ventillátorkapcsolót képtelen voltam kiszedni, pedig szétborítottam már az egész műszerfalat :huh:

Én itt szoktam a tecso oldala mellett. Van egy csigalépcső, annak a tövében áll a gép most is.

Ha holnap eljössz megnézzük azt is. :D

Link to comment
Megosztás:

Kihúzod, mit ahogy a hátsó ablakfűtéshez kell, és akkor alul látsz egy kis lyukat, azon benyúlva egy vékony dologgal kiakasztod a pöckét, és le kell jönnie.

Hát öcsémmel kb. egy órát turkáltunk abban a lyukban csavarhúzóval, dróttal, tűvel... Aztán feladtuk, s visszacsavaroztunk mindent. Valahol írta valaki, hogy 4-es állásba kell fordítani a kapcsolót hozzá. Nos, nekem 3-ig van csak <_< Amúgy minden állásban kipróbáltam

Link to comment
Megosztás:

Asszem ködfényszórónak nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a zárófénynek. <_<

Ezért kötöttem én össze az első és a hátsó ködlámpát 1 közös kapcsolóra, és akkor az 1 közös visszajelző is elég. Olyan eset ugyanis ritkán fordul elő, hogy csak mögöttem van köd és előttem meg nincs, és fordítva! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, ha beindul..

Erre kíváncsi leszek mi lesz a vége. <_<

Végül is amióta megmértem a feszültségt az után egyértelmű volt és sokan jól tippeltek már előtte is, hogy feszültség szabályzó szállt el. De elszállt egy dióda is a hídból ezért azt is cserélni kellett, az egész diódahíd új. 15e volt a 2 alkatrész+ a szerelés. Össz. 21e volt mindennel, ebben volt még égő csere a műszerfalban és a fényszóróban is és egy olajszűrő amit majd kicsit később, olajcserekor rakok be.

A diódahíból miért kellett új? Nem lett volna elég csak azt az 1 rossz diódát kicserélni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.