Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

A Zoli kirakott mellé még egy darab sima keritésbe való vezetődrótot is. De amikor megláttam ezt a rugót, egyből ezt választottam, be is jött. :lol:

Az a poén az egészben, hogy én már egyszer próbáltam füzni a kárpit alatt de akkor eszembe se jutott a rugó mindenfélével próbálkoztam aztán feladtam. Mostmeg megláttam a pincébe a rugót, gondoltam hátha jó lesz előhozom. És minő véletlen igy lett a kapálógép berántózsinór visszahúzórugóból kárpitalábefűző. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a poén az egészben, hogy én már egyszer próbáltam füzni a kárpit alatt de akkor eszembe se jutott a rugó mindenfélével próbálkoztam aztán feladtam. Mostmeg megláttam a pincébe a rugót, gondoltam hátha jó lesz előhozom. És minő véletlen igy lett a kapálógép berántózsinór visszahúzórugóból kárpitalábefűző. :lol:

Látod. Ez az előrelátás, "Jóleszazmégvalamire" :lol: :lol:

Annó én egy házilag készített behúzóval birkóztam másfél órán keresztül mire sikerült ezt a világítást bezsinorozni.

Link to comment
Megosztás:

Látod. Ez az előrelátás, "Jóleszazmégvalamire" :lol: :lol:

Annó én egy házilag készített behúzóval birkóztam másfél órán keresztül mire sikerült ezt a világítást bezsinorozni.

2 perc volt a vezeték berántása, a villamos kötözgetés kb 10-15 perc. Csak közben letört a lámpakapcsoló tartó lába, azt meg kellett ragasztani. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már majdnem azt hittem a körmöd tört le. :lol: :lol:

Sikerül kiszedni az érintkezőket?

Azt nem, de piszkos lett a körmöm alatt. :D :D

Most még csak próba szétszedést tartottunk. 2-t sikerült kiszedni, elég könnyen. Csak a célszerszámmal volt egy kis gond, nincs itthon gemkapocs. De megoldottam, kiegyenesítettem egy üléshuzat rögzítő "pöcköt". :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig van pénzem, ezért kell majd belerakatnom egy ködfényszórót.

Csak ugye két éve tervezgetem, a vezess.hu-n már anno kaptam javaslatokat régen- de már nem is tudom hogy mik voltak.

Osszátok az észt, meg a pénzemet szórjátok.(Ésszel....tudom a tesco ködös a szart sem ér!!!!)

Nekem ez jött be Hella FF100

Itt.: FF100

Kicsit nagy kicsit nehéz beépíteni, de jó a fénye és csak Hella.

A gyáritól sztem jobb.

Ára 8200 Ft/db.

A.

Link to comment
Megosztás:

Hali Gali!

Figyuzzatok tud nekem valaki segíteni?

Kéne egy szivargyújtó kapcsolási rajz vagy vmi mert nincs bekötve.

És ha jön a tél nem tudom rádugni az ülésfűtést az meg -20-ba nagy xopás!

Ha meg behúzom aksiról az meg olyan parasztos nem?

Meg akkor nem tudom kikapcsolni ha leveszem a gyújtást!!!

Előre is THX! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, nekem igazán sohase' hiányzott... <_<

De télen kb 15 perc mire bemelegszik a verda.

Addíg meg olyan mint a befagyott pokol.

a lehelletem megfagy benne és leesik és széttörik.

Az ülésre is szinte fáj beülni.

Tudom mert mult télen volt benne részem.

Ti hogy vagytok ezzel?

Link to comment
Megosztás:

De télen kb 15 perc mire bemelegszik a verda.

Addíg meg olyan mint a befagyott pokol.

a lehelletem megfagy benne és leesik és széttörik.

Az ülésre is szinte fáj beülni.

Tudom mert mult télen volt benne részem.

Ti hogy vagytok ezzel?

Hmm. Nekem soha nem volt ilyen gondom :lol: Bár lehet azért, mert ha nagykabátban ülök télen az autóba, én nem fűtök... bocsi, off <_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

De télen kb 15 perc mire bemelegszik a verda.

Addíg meg olyan mint a befagyott pokol.

a lehelletem megfagy benne és leesik és széttörik.

Az ülésre is szinte fáj beülni.

Tudom mert mult télen volt benne részem.

Ti hogy vagytok ezzel?

Nekem sem volt soha ilyen gondom. Persze fáztam már télen autóban, de nekem sokkal jobban hiányzott akkor egy kormányfűtés mint egy hátsófűtés. <_< És én nem is vezetek soha nagykabátban.

15 perc pedig sok.

Link to comment
Megosztás:

De télen kb 15 perc mire bemelegszik a verda.

Addíg meg olyan mint a befagyott pokol.

a lehelletem megfagy benne és leesik és széttörik.

Az ülésre is szinte fáj beülni.

Tudom mert mult télen volt benne részem.

Ti hogy vagytok ezzel?

Nem tudom, még nem próbáltam, áprilisban vettem a kocsit. De annak örülök, hogy most derült ki hogy a termosztát szar, és nem télen. Egy ismerősöm berakott egy sima szobai fűtőventit a kocsiba azzal melegitt elő, mert nincs garázsa a kölykök meg nyekeregtek hogy belefagy a teájuk a cumisüvegbe. Próbáld ki te is ! <_<

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm berakott egy sima szobai fűtőventit a kocsiba azzal melegitt elő, mert nincs garázsa a kölykök meg nyekeregtek hogy belefagy a teájuk a cumisüvegbe. Próbáld ki te is ! :huh:

Ha nincs garázsa, akkor honnan kap 220-at a szobai fűtőventi? Lengőkábelt enged le a 4. emeletről? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.