Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Engem az érdekelne, hogyan csináltad a polírozást a végén. Nekünk az Omega lámpáin kéne hasonlót elkövetni, annál ez tipushiba.

Hát én csak simán polír korongal csináltam , nem tettem semmilyen pasztát,, omegáknál láttam hogy vannak ilyesmi gondok de nemtudom hogy azt így meglehet e szépre csinálni mert enyémnek csak annyi baja volt hogy a lakkozás ami rajta volt gyárilag az volt bemattolva és karcolva. Nemtudom hogy az Omi lámpákon van e lakkréteg!

Link to comment
Megosztás:

Na ma a helyére is került! :lol: Nekem még furcsa kicsit a gyári lámpa után :lol:

Szép lett, bár nekem az eredeti jobban tetszik. Ezzel agresszivabb lett, de ez csak az én véleményem. :lol:

A gyári is megmarad :D Nem adom el , jah nekem is furi de meglátjuk beálítás után hogy lehet vele látni :D + ha a xenon benne lessz. még kap szemöldököt és akkor ha tetszik marad ha nem akkor megy vissza a gyári :D

Link to comment
Megosztás:

Beszereltem a hátsó térbe való világítást.

A lámpatesteket 1000 ft/pár áron szereztem be. Elláttam új izzókkal. Csak a vezeték behúzása okozott némi problémát, mivel a tetőkárpitot nem akartam kiszerelni. Ám egy kapálógép berántózsinór visszahúzó rugója a segítségemre volt (thx Zotya 975 cartársnak a rugóért, és a helpért). :lol:

Annyira egyszerű, hogy képeket csak a kész állapotról készítettem, na meg a rugóról. :lol:

Képek.

Link to comment
Megosztás:

Beszereltem a hátsó térbe való világítást.

A lámpatesteket 1000 ft/pár áron szereztem be. Elláttam új izzókkal. Csak a vezeték behúzása okozott némi problémát, mivel a tetőkárpitot nem akartam kiszerelni. Ám egy kapálógép berántózsinór visszahúzó rugója a segítségemre volt (thx Zotya 975 cartársnak a rugóért, és a helpért). :lol:

Annyira egyszerű, hogy képeket csak a kész állapotról készítettem, na meg a rugóról. :lol:

Képek.

Ilyen lámpáim nekem is vannak, még a diesel Caravanba szereztük, de megmaradt. Majd egyszer rászánom magam. A Caravanban megvolt a csatija a bal hátsó küszöbburkolat alatt, ott kellene felmennie a B-oszlopban. Kíváncsi leszek, hogy nálam is ott lesz-e az a csati.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen lámpáim nekem is vannak, még a diesel Caravanba szereztük, de megmaradt. Majd egyszer rászánom magam. A Caravanban megvolt a csatija a bal hátsó küszöbburkolat alatt, ott kellene felmennie a B-oszlopban. Kíváncsi leszek, hogy nálam is ott lesz-e az a csati.

Nekem annyira alap a gép, hogy nem volt semmi vezeték kiépítve ehez.

Az első világítástól húztam el 2 kábelt jobbra, onnan balra. Adtam még neki egy direkt testet a kapcsolónál, és kész, műxik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még mindig van pénzem, ezért kell majd belerakatnom egy ködfényszórót.

Csak ugye két éve tervezgetem, a vezess.hu-n már anno kaptam javaslatokat régen- de már nem is tudom hogy mik voltak.

Osszátok az észt, meg a pénzemet szórjátok.(Ésszel....tudom a tesco ködös a szart sem ér!!!!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.