Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok.

Középkonzollal van némi problémám. Méghozzá, hogy abszolút nem világítanak a tekerőgombok, illetve körülöttük semmi. BC világítása működik tökéletesen. Nem megy ezenkívül a világításkapcsoló háttérvilágítása (bár azt csak sejtem, hogy kellene lennie). Lehetséges, hogy valami nincs bekötve? De az is lehet, hogy előző tulajnál szépen sorban kiégtek az izzók, s hagyta, ahogy van. A levegőkeringetés gombját sikerült kivennem, illetve úgy emlékszem, a teketőket a középkonzolon, kiváve a szellőzőkapcsolót. A konzolt sem sikerült szétszednem, pedig próbálkoztam nagyon. Alsó két csavart kivettem, de felül valami roh@dtul fogja. Akinek volt már vele "élménye", szívesen venném a segítséget :lol:

Köszi

Ki kell venned a rádiót is,esetleg a kesztyűtartót és a fűtéskonzol összes "tekerőjét"!Az alatt is vannak csavarok.

Egy kis segítség:

mszerfaldj6.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Én is megvettem ma a két első ablakemelőt. Gyári bontott, kapcsolókkal, kábelekkel. 18 K. volt.

Már csak be kéne szerelni. Kb. mennyi idő, és mennyi szívás ez?

A beszerelés megy hamar csak az elektromos bekötés az időigényesebb.

Egy jó villamossági szerelőnek max 40 perc.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Én is megvettem ma a két első ablakemelőt. Gyári bontott, kapcsolókkal, kábelekkel. 18 K. volt.

Már csak be kéne szerelni. Kb. mennyi idő, és mennyi szívás ez?

Kell hozzá pár acél szegecs is és egy normális szegecshúzó is vagy esetleg 8.8-as csavar,önzáró anyákkal.

Bekötés pedig rajz alapján és nagyon fiyelni,hogy milyen ablakemelő,mármint classicé vagy az előttié.

Link to comment
Megosztás:

Kell hozzá pár acél szegecs is és egy normális szegecshúzó is vagy esetleg 8.8-as csavar,önzáró anyákkal.

Bekötés pedig rajz alapján és nagyon fiyelni,hogy milyen ablakemelő,mármint classicé vagy az előttié.

Nincs véletlenül képes szerelési útmutatód?

A szegecsek mit fognak?

Már szedtem szét az ajtót, de nem figyeltem a rögzítését az emelőnek.

a.

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer köszönöm a tippet. Megvan a cuccc!!! :lol:)))))))))

Lezúztam 400 km-t gyorsan az emelőért.

Megnéztük az ajtóig menő aljzatot és nekem is hiányzik a táp a piros/sárga vezeték belőle.

De kivettük a donor kocsiból a tüskéjét, így egyszerű lesz pótolni és csak be kell húznom egy fix tápot hozzá. Így legalább akkor is fog működni, ha nincs gyújtásom.

Viszont a kábeleim szigetelései teljesen el vannak törve. Az eladó srác mondta, hogy sok kocsit bontott már , de még ilyen sz@r állapotban lévő köteget nem látott. Kicsit tűzveszélyes a dolog. Át is fogom szigetelni az egészet.

És vettem még egy kárpitot is a szetthez, mert a régivel ott lenne a lik a kézi emelőkar helyén + a kapcsoló nem építhető be teljesen a régi kárpitba. Maradt volna egy rés a végén.

Szóval kezdem a bekötést lassan.

a.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kivettem a régi AC pumpámat,mert cserélem.

Jó dolog az,hogy rá van forrasztva a két vezeték,semmi szigetelés,és így fürdik a benzinben? :lol:

Nekem is forrasztva volt, szerintem nincs jelentősége, mert én szétbarmoltam a régi pumpát és az egész fürdik a benzinben ugyhogy mindegy. Vigyázz, melyik vezeték hova megy, mert nem mindegy merre forog a pumpa. Én végül is felesben kötöttem be a vékonyabbik csatit forrasztva, a vastagot meg e rendes saruval, mert gyenge szar a pákám, és nem birtam felmelegiteni a fület a forrasztáshoz. Meg már kezdett égni a pumpa műanyag része is. Meg persze ha forrasztod, nem viheted vissza később ha beszarik mert lőttek a garinak. Pumpát vettél már?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is forrasztva volt, szerintem nincs jelentősége, mert én szétbarmoltam a régi pumpát és az egész fürdik a benzinben ugyhogy mindegy. Vigyázz, melyik vezeték hova megy, mert nem mindegy merre forog a pumpa. Én végül is felesben kötöttem be a vékonyabbik csatit forrasztva, a vastagot meg e rendes saruval, mert gyenge szar a pákám, és nem birtam felmelegiteni a fület a forrasztáshoz. Meg már kezdett égni a pumpa műanyag része is. Meg persze ha forrasztod, nem viheted vissza később ha beszarik mert lőttek a garinak. Pumpát vettél már?

Köszi az infót,van pumpám már ki is cseréltem (forrasztottam) és működik is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ugy néz ki megbuggyant az ablakmosó motrocskám. Vagy csak a bolondját járatja velem. Multkor is cserben hagyott aztán megmatattam dugaszt, vezetéket s lám megindult. Most megint besz@rt. Vkinek van tapasztalata, hogy mi szokott leggyakrabban távozni vagy hol keressem a hibát???

Én már 1 év alatt kb. a harmadikat nyúzom, de 1-2 ezer forintos tétel a bontóban, ha jól rémlik. Csövek jók?

Nekem is kellett cseréltem komplett gumicsöveket is, azok is elérnek egy idő után. A spriccfejeket sem árt kitisztítani, ott is lehetnek kemény lerakódások, ami miatt nehezebb dolga van a motornak.

Vagy a motoron lévő szűrő nincs e eldugulva, ahogy kihúzod a tartályból, (persze miután üres, mert amúgy kifolyik a lé )

a,

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.