Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Mna elkészült a rendszámtábla világítás SMD ből ragyog hála isten :lol: 48db led, oldalanként 24 kelett!

Képek:

1

2

3

4

5

6

7

8

És a végeredmény!

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/080820/DSC01311_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/080820/DSC01312_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Következő sztem a helyzetjelző lessz! :lol:

Nagyon király lett öregem, nekem is csinálsz pízért? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Xray kicsit messzebb van, és nem szénnel fűti a rendszert. Még a neve is árulkodik. :lol:

Mellesleg Laci! Faja a világítás. Mennyire világítja meg? Könnyen leolvasható este is? :lol:

Igen nagyon is látni sajna! :lol: Nem akartam hogy szóljanak ahmár ledes hogy halovány is a móka! Tényleg nagyon klassz!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Középkonzollal van némi problémám. Méghozzá, hogy abszolút nem világítanak a tekerőgombok, illetve körülöttük semmi. BC világítása működik tökéletesen. Nem megy ezenkívül a világításkapcsoló háttérvilágítása (bár azt csak sejtem, hogy kellene lennie). Lehetséges, hogy valami nincs bekötve? De az is lehet, hogy előző tulajnál szépen sorban kiégtek az izzók, s hagyta, ahogy van. A levegőkeringetés gombját sikerült kivennem, illetve úgy emlékszem, a teketőket a középkonzolon, kiváve a szellőzőkapcsolót. A konzolt sem sikerült szétszednem, pedig próbálkoztam nagyon. Alsó két csavart kivettem, de felül valami roh@dtul fogja. Akinek volt már vele "élménye", szívesen venném a segítséget :lol:

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Középkonzollal van némi problémám. Méghozzá, hogy abszolút nem világítanak a tekerőgombok, illetve körülöttük semmi. BC világítása működik tökéletesen. Nem megy ezenkívül a világításkapcsoló háttérvilágítása (bár azt csak sejtem, hogy kellene lennie). Lehetséges, hogy valami nincs bekötve? De az is lehet, hogy előző tulajnál szépen sorban kiégtek az izzók, s hagyta, ahogy van. A levegőkeringetés gombját sikerült kivennem, illetve úgy emlékszem, a teketőket a középkonzolon, kiváve a szellőzőkapcsolót. A konzolt sem sikerült szétszednem, pedig próbálkoztam nagyon. Alsó két csavart kivettem, de felül valami roh@dtul fogja. Akinek volt már vele "élménye", szívesen venném a segítséget :lol:

Köszi

Középkonzol

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.