Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha kicsavaroztad az órát fordítsd el oldalra és ha elég vékony a kézfejed,akkor akasztd ki a kmóra bowdent.Ha nem fér be a kezed így sem,akkor váltónál tekerd el és úgy enged majd bent még.

Aztán már csak az elektromos csatikat kell széthúzni és mehet a móka.

Ez nekem is aktuális köszi :lol: BW-n leisszuk ám! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na egyenlőre BC az kész a képen ugylátszik mintha a közepe haloványabb lenne a valóságban nem így látszik!

A középkonzolt én már csináltam,ragasztópisztoly és sok fehér led kell.

Udi extra ledeket használt,iszonyat szép fénye van.

Ez nem a bolti led,vagy smd led,hanem az a led,ami azokban az "izzókban" van,amit a hátsó lámpákba árulnak.Na abból szokta kivadászni Udi.

Link to comment
Megosztás:

Ha kicsavaroztad az órát fordítsd el oldalra és ha elég vékony a kézfejed,akkor akasztd ki a kmóra bowdent.Ha nem fér be a kezed így sem,akkor váltónál tekerd el és úgy enged majd bent még.

Aztán már csak az elektromos csatikat kell széthúzni és mehet a móka.

A kezem nem vékony a motortér meg annyira televan,hogy egy gombostűt sem lehet beleejteni. :lol:

30 percig azon gondolkodtam,hogy a riasztó szirénáját hová rögzítsem. :lol:

Azért megoldom majd. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kezem nem vékony a motortér meg annyira televan,hogy egy gombostűt sem lehet beleejteni. :lol:

30 percig azon gondolkodtam,hogy a riasztó szirénáját hová rögzítsem. :lol:

Azért megoldom majd. :lol:

Kadetton akasztottad szét ezt a bowdent?

Nem egyszerű leírni hogyan kell,de ha kell megpróbálom. :D

Link to comment
Megosztás:

A kezem nem vékony a motortér meg annyira televan,hogy egy gombostűt sem lehet beleejteni. :lol:

30 percig azon gondolkodtam,hogy a riasztó szirénáját hová rögzítsem. :lol:

Azért megoldom majd. :D

Nem egyszerű mutatvány... Én is megszenvedtem vele... Lefelé nem is olyan nehéz... Majd ha vissza kell rakni... :D

Az én mocskossá gyúrt kezemmel sem volt egyszerű. :lol:

Látom a középkonzolt már szétbontottad sikeresen... Nekem is szétkéne a szinezés miatt de nem álltam eddig még neki mer nemtudtam hogy kell kiszedni... meg az a sok kapcsoló meg minden... Szétszedni mondjuk szétszedtem volna az nemgond... de hogy utánna összerakni nem tudtam volna az 100. :D

Link to comment
Megosztás:

Kadetton akasztottad szét ezt a bowdent?

Nem egyszerű leírni hogyan kell,de ha kell megpróbálom. :D

Persze azon cseréltem km órát foresmérősre. :lol:

Itt csak a hellyel lehet gond a technikai tudás megvan. :lol:

Nem egyszerű mutatvány... Én is megszenvedtem vele... Lefelé nem is olyan nehéz... Majd ha vissza kell rakni... :D

Az én mocskossá gyúrt kezemmel sem volt egyszerű. :lol:

Látom a középkonzolt már szétbontottad sikeresen... Nekem is szétkéne a szinezés miatt de nem álltam eddig még neki mer nemtudtam hogy kell kiszedni... meg az a sok kapcsoló meg minden... Szétszedni mondjuk szétszedtem volna az nemgond... de hogy utánna összerakni nem tudtam volna az 100. :D

Valamikor szólsz és szétkapjuk meg összerakjuk. :D

Link to comment
Megosztás:

A középkonzolt én már csináltam,ragasztópisztoly és sok fehér led kell.

Udi extra ledeket használt,iszonyat szép fénye van.

Ez nem a bolti led,vagy smd led,hanem az a led,ami azokban az "izzókban" van,amit a hátsó lámpákba árulnak.Na abból szokta kivadászni Udi.

A gyújtóból is jó, de legjobb az smd LED mert szórt fényt ad a lencsés meg irány fényt és ezért nem jó. Az smd-et használják műszerfalban pl. merci fehér(+ fehér neon), vw és udi piros és stb.

Link to comment
Megosztás:

Nem láccik.

Ez az ezüst középkonzol nekem is tetszik, ha ismered a srácot, kárdezd már meg tőle lécci, mivel festette be ilyenre.

hali!

Merci slk szürke vagyis pontosabban renyó clio rs elia szürke színe (ugyan az). Sok sikert hozzá nagyon genyo meló szétszedni és úgy megcsinálni, hogy ne legyen porózus, ja és nagyon fincsi összerakni, hogy le ne pattanjon a festék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Próbálok visszaolvasni a fórumban elektromos ablakemelő ügyben, csak hosszas.

Hátha gyorsabban tudtok válaszolni, mint én visszaolvasni.

Szóval 92-es fastarám van. CD jelű, gyárilag benne van az elektromos, fűthető tükör.

Be szeretném aplikálni a gyári elektomos ablakot.

Tudja valaki, hogy ha bent van az elektromos tükör, akkor azon a kábelkorbácson kellene lenni már az ablakhoz is kiépített csatinak?

Kerestem már, de nem találtam.

De lehet, hogy egyszerű csak megnéznem a biztitáblát, és ha ott megvan a helye az elektromos ablaknak, akkor valahol meg van a csati is az ajtóban?

Utángyártott vagy eredeti GM a jobb?

üdv.

a.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Próbálok visszaolvasni a fórumban elektromos ablakemelő ügyben, csak hosszas.

Hátha gyorsabban tudtok válaszolni, mint én visszaolvasni.

Szóval 92-es fastarám van. CD jelű, gyárilag benne van az elektromos, fűthető tükör.

Be szeretném aplikálni a gyári elektomos ablakot.

Tudja valaki, hogy ha bent van az elektromos tükör, akkor azon a kábelkorbácson kellene lenni már az ablakhoz is kiépített csatinak?

Kerestem már, de nem találtam.

De lehet, hogy egyszerű csak megnéznem a biztitáblát, és ha ott megvan a helye az elektromos ablaknak, akkor valahol meg van a csati is az ajtóban?

Utángyártott vagy eredeti GM a jobb?

üdv.

a.

Lehet a tiédben még benne van a kábelezés, az ajtócsatiig biztosan.

Én a bontóból vett gyárit ajánlom.

Link to comment
Megosztás:

Lehet a tiédben még benne van a kábelezés, az ajtócsatiig biztosan.

Én a bontóból vett gyárit ajánlom.

megnéztem a biztitáblát és érdekes mód a felső sorban is van egy ablakemelő szimbóleum és alul is, ez azt jelenti, hogya jobb és bal oldali külön van bekötve?

Mert a felső sori be van kötve, tudok bele biztit tenni, de az alsó soriba nem.

Hogy lehet ez?

A.

Link to comment
Megosztás:

megnéztem a biztitáblát és érdekes mód a felső sorban is van egy ablakemelő szimbóleum és alul is, ez azt jelenti, hogya jobb és bal oldali külön van bekötve?

Mert a felső sori be van kötve, tudok bele biztit tenni, de az alsó soriba nem.

Hogy lehet ez?

A.

Azért van mert csak az első ajtókra van bekábelezve a biztosíték tábla, de ez nem jelenti azt, hogy az ajtócsatlakozóban is benne van a vezeték. Ezek ugyanis külön darabok, és külön kábelkörbácsokat lehet cserélgetni bennük. Tehát ha cm drótot ki lehet spórolni, akkor az nem kerül bele a kötegbe. (Kivétel a lámpamagasság állító. Szerintem 98.-ig nem készült autó nélküle.)

Link to comment
Megosztás:

megnéztem a biztitáblát és érdekes mód a felső sorban is van egy ablakemelő szimbóleum és alul is, ez azt jelenti, hogya jobb és bal oldali külön van bekötve?

Mert a felső sori be van kötve, tudok bele biztit tenni, de az alsó soriba nem.

Hogy lehet ez?

A.

A felső sorban levő ad áramot a motorok felé, a másik a kapcsoló világítását látja el táppal. Assszem. :lol:

Jah és a lámpamagasság állító nekem is csak a kapcsolóig van kábelezve. A lámpákig nincs a kötegben vezetéke.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, segítséget kérnék valaki hozzértőtől elektromos ablakemelő ügyben: sikerült szereznem első pár gyári bontott ablakemelőt kapcsolókkal és kábelköteggel az ajtón lévő csatlakozóig. 92-es Astrám van, a biztosítéktáblában van egy 30 A-es biztosíték az elektromos ablak szimbólumnak megfelelő helyen, de mégsem működik. Lehet hogy valami nincs bekábelezve gyárilag? Nincs valakinek erről a csatlakozóról egy rajza, illetve tudja -e valaki ennek a lábkiosztását?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, segítséget kérnék valaki hozzértőtől elektromos ablakemelő ügyben: sikerült szereznem első pár gyári bontott ablakemelőt kapcsolókkal és kábelköteggel az ajtón lévő csatlakozóig. 92-es Astrám van, a biztosítéktáblában van egy 30 A-es biztosíték az elektromos ablak szimbólumnak megfelelő helyen, de mégsem működik. Lehet hogy valami nincs bekábelezve gyárilag? Nincs valakinek erről a csatlakozóról egy rajza, illetve tudja -e valaki ennek a lábkiosztását?

Amit vettél ablakemelőt hanyas évjáratból van?

Mert lehet,hogy nem kap fix áramot és azért nem megy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.