Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv

A relé 5 lábú (már ha az ötödik egy kisebb láb, mert nekem az) az izzót nem tudom hova kell betenni, mert vagy négy-öt hiányzik, és nem tudom melyik lenne az. A vezetékelésnek meg abszolúte nem tom, hogy induljak el... Bízok benne, hogy a kábel benne van gyárilag, ha már a relé olyan...

Link to comment
Megosztás:

Üdv

A relé 5 lábú (már ha az ötödik egy kisebb láb, mert nekem az) az izzót nem tudom hova kell betenni, mert vagy négy-öt hiányzik, és nem tudom melyik lenne az. A vezetékelésnek meg abszolúte nem tom, hogy induljak el... Bízok benne, hogy a kábel benne van gyárilag, ha már a relé olyan...

Kiveszed a műszerfalat és fényfelé fordítod, allor fogod látni a vonóhorog emblémáját.

Link to comment
Megosztás:

szisztok! mi a legerőssebb izzó amit még elbír a foncsor? erőssebb világítást szeretnék.

Nem a foncsor igazából a probléma, afelől lehet tenni bele 100W-ost is, de relézni kell az áramellátását, mert a világításkapcsoló szétég tőle.

Link to comment
Megosztás:

szisztok! mi a legerőssebb izzó amit még elbír a foncsor? erőssebb világítást szeretnék.

h4 esetén a Bárdi autóban kapsz 16.000 Ft ért xenont,

ez sokat javít a helyzeten, persze, ha a foncsor már nem teljesen vak

nekem is pislákolt már a lámpa, cseréltem fényszórót is +35 wattos xenont, most fényár van!!!

Link to comment
Megosztás:

szisztok! mi a legerőssebb izzó amit még elbír a foncsor? erőssebb világítást szeretnék.

jobban jársz, ha kicseréled a lámpákat :rolleyes:

pl TYC nekem bejött, nem esik szét, nem igénytelen annyira, és csak 6500 körül van az ára újan ;)

Meg fogsz lepődni, mennyit fog javulni a dolog ugyanazokkal az égőkkel ;)

Link to comment
Megosztás:

jobban jársz, ha kicseréled a lámpákat ;)

pl TYC nekem bejött, nem esik szét, nem igénytelen annyira, és csak 6500 körül van az ára újan ;)

Meg fogsz lepődni, mennyit fog javulni a dolog ugyanazokkal az égőkkel :lol:

Te Gabi! Ez ugye darab ár, és nem pár?! Sajna kapott egy kavicsot a jobbos lámpám..

És merre lehet kapni? Bár ez még ráér :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mivel gyári e-ablakemelőt nem igazán találok, ezért arra gondoltam hogy veszek egy univerzális motyót és azt építtetem be a kocsiba. A SPAL termékét néztem azt a drágább csomagot amiben elvileg halkabbak a motorok és erősebb. Van valakinek valami tapasztalata vele kapcsolatban? Vagy esetleg ha valaki tud jobbat hasonló árban...

Előre is kösz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én kb. 3 hét alatt találtam a caravanba, szóval ne add fel könnyen :rolleyes:

náluk is volt, de végül nem ott vettem meg

kérdezz rá, hátha megvan még

Wirex-Ker Kft.

Cím: Budapest XIX. Ker Hunyadi utca 112.

Telefon: 06-1-282-38-41

06-20-9-445-124

Email: opelalkatreszek@t-online.hu

Nyitvatartás: Hétköznap: 9-17

Hétvégén: zárva

Link to comment
Megosztás:

Mivel gyári e-ablakemelőt nem igazán találok,

Pedig lehet találni, és sokkal jobb, mint a spal.Nekem jánlottak tizenötér' minden sallangjával .De volt ott a bontóban még legalább 4 Astra, ami elektromos ablakos volt, valamelyik hátul is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pedig lehet találni, és sokkal jobb, mint a spal.Nekem jánlottak tizenötér' minden sallangjával .De volt ott a bontóban még legalább 4 Astra, ami elektromos ablakos volt, valamelyik hátul is. ;)

nekem kéne a caravanba hátra is emelő, szóval mennyé csak vissza a bontóba :rolleyes:

meg értelemszerűen 4-es kapcsoló hozzá

Link to comment
Megosztás:

Pedig lehet találni, és sokkal jobb, mint a spal.Nekem jánlottak tizenötér' minden sallangjával .De volt ott a bontóban még legalább 4 Astra, ami elektromos ablakos volt, valamelyik hátul is. ;)

Zolinál láttad?

Mert nyúznak a kölkök, hogy kell nekik olyan mint amit előre építettem az autóba. :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem kéne a caravanba hátra is emelő, szóval mennyé csak vissza a bontóba ;)

meg értelemszerűen 4-es kapcsoló hozzá

Most hogy az APEH meg szponzorált, :rolleyes: ;) engem is érdekel a dolog, bár egyelőre csak a hátsó hozott lázba, mert azt nem igen találtam.

Egy jó áron kínált komplett szettet viszont nem utasíthatok vissza. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig lehet találni, és sokkal jobb, mint a spal.Nekem jánlottak tizenötér' minden sallangjával .De volt ott a bontóban még legalább 4 Astra, ami elektromos ablakos volt, valamelyik hátul is. :rolleyes:

Az engem is érdekelne, mert még nem láttam Astra F(nem kabrióban) hátsó gyári ablakemelőt. Ha van vmi tuti, akkor szólj lécci!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.