Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

télen ha indítóztam az esetek 98%ban lekapcsolta a magnót

ma kétszer is indítottam, és ahogy észrevettem nem kapcsolta le a magnót.

de eccer ma is lekapcsolta

ez miért van?

az aksi halódik??

gondolom ha adok neki egy külön+at akkor ez megszűnik teljesen

Link to comment
Megosztás:

télen ha indítóztam az esetek 98%ban lekapcsolta a magnót

ma kétszer is indítottam, és ahogy észrevettem nem kapcsolta le a magnót.

de eccer ma is lekapcsolta

ez miért van?

az aksi halódik??

gondolom ha adok neki egy külön+at akkor ez megszűnik teljesen

Itt van előttem egy diagram, mely az akksi kapacitásváltozását mutatja a hőmérséklet függvényében. A +20 fokos hőmérséklethez tartozó 100%-os kapacitás -10 fokon már csak 50%.

Valószínű már neked sem sokáig fogja bírni az akksi.

Link to comment
Megosztás:

A szakirodalom szerint WR7DC Bosch-ból, 14 R-7 DU Beru-ból, BPR6ES NGK-ból, vagy 12 14 807 számú GM (ez utóbbit javaslom leginkább, BP-en a Csergő-ben beszerezhető, link a lap alján).

Az mindegy, hogy a gyertya alján az elektródáknak milyen az elrendezése?

Amit tegnap vettem az nem olyan mint ami benne van /pill...

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy fordulatszámmérős műszeregységet az verdába. Sajna az a bizonyos vezeték, ami a fordszám jelet adja nincs meg. Hova kell bekötni a motortérben?

Nem muszáj a motortérbe, a motorvezérlő computer (ECU) valamelyik lábára is lehet, az pedig az anyósülés előtt a szőnyeg alatt található. Hogy pontosan melyik lábra, az függ a motorkódtól és évjárattól.

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj a motortérbe, a motorvezérlő computer (ECU) valamelyik lábára is lehet, az pedig az anyósülés előtt a szőnyeg alatt található. Hogy pontosan melyik lábra, az függ a motorkódtól és évjárattól.

99-es a X14NZ a motorkód. Honnan lehetne megtudni hova kell kötni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.