Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

legbiztonságosabb akkor is kivenni a kocsibol az aksit, kitekergetni a kupakokat és nem éghető anyagok melett tölteni...

de én még sohase töltöttem igy a sajátomat :)

ha cellazárlatos, az hamar kiderül, meg a töltő is hamar megpurcan ha valami tuskogazdaságos gagyi

melegszik, netán füstöl... stb

első töltéskor azért maradj ott valameddig és nézegesd

Link to comment
Megosztás:

ha szerelő ajánlotta és neki is az van akkor csak jo, kérdés a régit miért vltotta le :)

nekem a második antennám tört el... igy most nicns benne csak a csonkja, a vétel mit sem változott, kaka...

sarut valami vilker boltban kéne találnod szerintem..

Link to comment
Megosztás:

Német (behozott) Caravan tetején van egy plusz (gondolom telefon) antenna.

Lehet, hogy valamikor valami kihangosítós cucc volt benne?

Kérdezem ezt azért, mert most, hogy figyelem őket, néha látok másnál is ilyet.

A rádióantenna alatti gumi kezd porózus lenni. Kompletten érdemes cserélni antennát, vagy lehet valahogy pótolni.

Amúgy nincs bajom vele, érzékeny a rádió. Van benne antennaerősítő?

A rádió CDR500 tipusú, CD-s. A megszerzett doksiban írják, hogy ezt lehet bizonyos tipusokon kormányról vezérelni.

Lehet ilyet utólag illeszteni? A kijelző, (TID) ahogy olvasom a neten i2c protokollal van meghajtva.

Esetleg ez is így működik, vagy rádiófrekis az átvitel?

Link to comment
Megosztás:

A rádióantenna alatti gumi kezd porózus lenni. Kompletten érdemes cserélni antennát, vagy lehet valahogy pótolni.

Amúgy nincs bajom vele, érzékeny a rádió. Van benne antennaerősítő?

A rádió CDR500 tipusú, CD-s. A megszerzett doksiban írják, hogy ezt lehet bizonyos tipusokon kormányról vezérelni.

Lehet ilyet utólag illeszteni? A kijelző, (TID) ahogy olvasom a neten i2c protokollal van meghajtva.

Esetleg ez is így működik, vagy rádiófrekis az átvitel?

Link to comment
Megosztás:

A rádió CDR500 tipusú, CD-s. A megszerzett doksiban írják, hogy ezt lehet bizonyos tipusokon kormányról vezérelni.

Lehet ilyet utólag illeszteni? A kijelző, (TID) ahogy olvasom a neten i2c protokollal van meghajtva.

Esetleg ez is így működik, vagy rádiófrekis az átvitel?

TID i2c igen.

Kormánytáv nem tudom volt e hivatalosan f astrában gyárilag...

Link to comment
Megosztás:

TID i2c igen.

Kormánytáv nem tudom volt e hivatalosan f astrában gyárilag...

Kormány táv F astrában nem volt és nem is lehet rakni utólag se ez tutti, az nem ilyen kényelmekre lett kitalálva, oda kell nyúlni és tekerni kell a póóóótmétert!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.