Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Udival agyaltunk múltkor és felvetődött egy ötlet.

Hogyan lehetne a B Omi állítható abalktörlő modulját beépíteni astrába?

Ha jól tudom,ott potival lehet állítani a törlés gyakoriságát.

Egyszer valahol láttam ehhez leírást neten,de nem találom.

Mi a bonyolult rajta? Kell egy Omi kapcsrajz, meg az Astráé, aztán egyeztetni a modul bekötési pontjait. A potit lehetne pl. az ablaktörlőkapcsoló kar végébe tenni.

Link to comment
Megosztás:

Mi a bonyolult rajta? Kell egy Omi kapcsrajz, meg az Astráé, aztán egyeztetni a modul bekötési pontjait. A potit lehetne pl. az ablaktörlőkapcsoló kar végébe tenni.

Na azért nem ilyen egyszerű ez.

Mondom,ha jól rémlik ez van gyárilag.Tehát a kapcsolót nem kell hackelni.

Link to comment
Megosztás:

asszem pont ott van az omiban. :huh: És gondolom ezért agyal rajta J0hnny. :lol:

Udival agyaltunk ezen,mert sokszor jó lenne,ha tudnánk variálni.

Engem pl idegesít,hogy nem tudsz vizet spriccelni először és csak utána törölni,szárazon marha jót tesz a lapátoknak a törlés.

Meg minnek töröl 4x egy karmozdulatra néha?

Szal lehetne finomítani.

Link to comment
Megosztás:

Udival agyaltunk ezen,mert sokszor jó lenne,ha tudnánk variálni.

Engem pl idegesít,hogy nem tudsz vizet spriccelni először és csak utána törölni,szárazon marha jót tesz a lapátoknak a törlés.

Meg minnek töröl 4x egy karmozdulatra néha?

Szal lehetne finomítani.

Megmondom őszintén, engem ez a probléma még nem nagyon zavart, mert a spriccelőt ritkán használom (ki is kéne cserélnem őket, mert ,midegyiknek már csak az egyik furata szabad, és nem lehet állítani se őket), másrészt mire kikísérletezném az optimális törlési időközöket, változik az időjárás, vagy kimegyek az esőfelhő alól...

Link to comment
Megosztás:

Igen ottvettem a Banner-t, meg a Széchenyi utcán is van egy

gyakorlatilag ki is lőttük a jobb lehetőségeket. :huh:

Amúgy asszem adorjant akart a széchenyiről venni akciósan, aztán a szabó kálmánon normál árban olcsóbb volt az akku. De nem vagyok ebben biztos. Ha itt lenne, elmondhatná, hogy volt pontosan. :lol:

Link to comment
Megosztás:

gyakorlatilag ki is lőttük a jobb lehetőségeket. :huh:

Amúgy asszem adorjant akart a széchenyiről venni akciósan, aztán a szabó kálmánon normál árban olcsóbb volt az akku. De nem vagyok ebben biztos. Ha itt lenne, elmondhatná, hogy volt pontosan. :lol:

Azt én is észrevettem már hogy a Széchenyi u. kicsit felfelé beszél.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem is lenne egy kérdésem? Nem működik a tolatólámpám (biztit, égőket már néztem) hol lehet a hiba?

Köszi előre is

Bocsi astra caravánom van 98-as 1.4-es benzines

Azt hiszem, hogy a váltó környékén van valami kapcsoló, érzékelő, ha az nincs a helyén, vagy mondjuk törött a vezetéke, akkor nem ég a tolatólámpa.

Link to comment
Megosztás:

Erről a ventifordulatszám ellenállás "pakk"-ról nemtudna valaki feltenni egy képet???Nincskedvem szétbontani az enyémet :huh: Már nemmintha rossz lenne, de szerintem lehet javítani olcsóbban mintha megvennénk(megvennétek) Gondolom valami WATTos méretű hütőbordás ellenállások vannak benne, olyanokat meg néhány száz forintért lehet venni, csak tudni kellene az értékeket(azt meg egy jó szabályzón le lehet mérni). Ha olyan kivitelű hogy szétszerelhető, pl.:nincs beöntve szerintem javítható lenne olcsóbban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.