Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Az RG-6 75Ohm,az RG-59 is,az RG-58 tudomásom szerint az 50Ohm.

Én még tervezem egy 25-30dB-es antennaerősítő beszerelését,Kecskemét elég távol esik mindenféle adótól.Csak elég borsos az ára(kb8E),jó lenne egy bontott,amiben meghalt a 230V-12V trafó.Ha valakinek van ilyen szóljon.

http://shop2.unas.hu/shop_ordered/5495/sho...unas_143974.jpg

Ez a képen TV-antenna erősítő, nem biztos, hogy jó lenne neked. A rádiójelek sokkal gyengébbek, mint a TV technikában szokásosak, lehet, hogy ez az erősítő nem is működne, mert nem érné el a gyenge rádiójel az érzékenységszintjét. Akkor már inkább ezt.

Link to comment
Megosztás:

Ez a képen TV-antenna erősítő, nem biztos, hogy jó lenne neked. A rádiójelek sokkal gyengébbek, mint a TV technikában szokásosak, lehet, hogy ez az erősítő nem is működne, mert nem érné el a gyenge rádiójel az érzékenységszintjét.

Balázs barátomnak üzemel már a Vivárójában,el sem hinnéd milyen jó! :(

Egyébként nem véletlen,hogy ezek az erősítők 47megától felfelé erősítenek.

Ugye az FMII-es sáv 88-108mega közé esik.

Link to comment
Megosztás:

Ez a képen TV-antenna erősítő, nem biztos, hogy jó lenne neked. A rádiójelek sokkal gyengébbek, mint a TV technikában szokásosak, lehet, hogy ez az erősítő nem is működne, mert nem érné el a gyenge rádiójel az érzékenységszintjét. Akkor már inkább ezt.

Értem én,biztos ez is jó,de ha hozzájutok egy normális csatlakozással rendelkezőhöz(értsd: F csatis),akkor az jobb lenne.

Link to comment
Megosztás:

én anno nézegettem ilyen kapcsolásokat, némeik nem bonyolult, és megépíthető kis pénzből.

egyet se építettem, mert nem jtottam el odáig, de érdemes lenne neked is elnézegetni ilyen oldalakra, hátha ott mégjobbat találnál.

Khmm.

Elektronikai müszerész a szakmám vagy mifene,szivesen építenék ilyet itthon,de nincs hozzá apparátom(szkóp,frekigenerátor stb) és legfőképp időm nincs rá.

Jobb ez készen,bemérve.

Link to comment
Megosztás:

Khmm.

Elektronikai müszerész a szakmám vagy mifene,szivesen építenék ilyet itthon,de nincs hozzá apparátom(szkóp,frekigenerátor stb) és legfőképp időm nincs rá.

Jobb ez készen,bemérve.

Egyetértek, ilyen nagyfrekis dolgokat még műszerekkel felfegyverkezve se egyszerű megcsinálni, ehhez külön tudomány kell. Itt már pár mm rézdrót vagy egy fóliasáv is tekercsnek, vagy kondinal számít... :(

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, ilyen nagyfrekis dolgokat még műszerekkel felfegyverkezve se egyszerű megcsinálni, ehhez külön tudomány kell. Itt már pár mm rézdrót vagy egy fóliasáv is tekercsnek, vagy kondinal számít... :(

Aztán csak lesel,hogy miért jön be rajta defaultból a 'suthrádió budapest! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ismét köszönöm reggel megprobálkozom akkor megint ... :huh:

Sárga - Battery +

Sárga/Fekete - MUTE

Kék/Fehér - SRC ( távirányító)

Piros - ACC

Kék fehér és sárga fekete sehova,leszigetelni és kész.

A kék fehér vezérlő 12V,elektronyos antennához,erősítő bekapcsolásához stb.

A sárga fekete ugye MUTE,ami mondjuk telókihangosítónál kap szerepet,hogy elkussoljon a rádió,ha éppen beszélsz telón.

A lényeg,legalábbis aszem nekem így van bekötve,de ha összeszedem magam,lemegyek és kihúzom a helyéről a rádiót.

Szal:

Piros csati széthúz és a sárga(battery 12V) második lengőjére rádug.Jók a csatik,szigetelés is van rajta.

Így akkor megy a rádió,ha te bekapcsolod,semmi köze nem lesz a gyujtáskapcsolóhoz.

Van aki szerint ezt így elég parasztos megoldás,én megszoktam már.

A GSi-ben milyen antenna van?

Erősítős vagy sima?

Mert ha fejerősítős,akkor annak adni kell egy leválasztókondin keresztül kapcsolt 12V-ot.

A csatalakozóhoz tudsz venni bármelyik autósboltban átalakítót,no para.

Én kicseréltem a gyári kábelt,nekem 75Ohm-os RG-6-os koax van behúzva a helyére.Sokkal jobb lett a vétel a gyári antennával.

Link to comment
Megosztás:

ööö Akkor mégiscsak forrasztanom kell?

mert a második sárga szál mamás és pirossal csak úgy tudom összekötni ha( heggesztés nélkül) az ugyanabból a csatiból jövőre csatlakoztatom...

1807-6511.jpg

valahogy éreztem hogy nem leszek képes ezt a szart behekkelni gond nélkül hogy 2 ünnep közt már használni tudjam :F azt is lefogadnám hogy ilyen biz bazt se kapok sehol ami nyitva lenne emberi nyitvatartás szerint... na mindegy valahogy már kalkuláltam is ezzel hogy fizethetek egy meleg rádió beszerelésért is mert szakács vagyok ehhez az áramkör kérdéshez...

Link to comment
Megosztás:

ööö Akkor mégiscsak forrasztanom kell?

mert a második sárga szál mamás és pirossal csak úgy tudom összekötni ha( heggesztés nélkül) az ugyanabból a csatiból jövőre csatlakoztatom...

valahogy éreztem hogy nem leszek képes ezt a szart behekkelni gond nélkül hogy 2 ünnep közt már használni tudjam :F azt is lefogadnám hogy ilyen biz bazt se kapok sehol ami nyitva lenne emberi nyitvatartás szerint... na mindegy valahogy már kalkuláltam is ezzel hogy fizethetek egy meleg rádió beszerelésért is mert szakács vagyok ehhez az áramkör kérdéshez...

Jó ez a rajz? Mert a fényképen mintha a Pio csati felöli sárga vezeték lenne a dupla, nem a gyári oldalon. :huh:

Egyébként szerintem meg tudod oldani. a Pio csati felöli piros és sárga vezetékeket középen lecsupaszítod, összetekered, összeforrasztod, leszigeteled és kész. Egy kötésért ne fizess a szerelőnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem kell még forrasztani se, csak egy csokiba be kell tenni ész kész

nekem is ugy van, csak nekem az egész kábelköteg ugy van

a kocsiba lévő kábelre rá van dugva az egyik köteg, ami a pana fejhez volt, az el lett vágva középen, és az lg fejjel hez járó köteggel egy csokin keresztöl kapcsolodik.

tavasszal az egészet kiszedem és majd külön áramszálorol fog menni, mert a hangszórók már mind külön vanak vezetékelve, és azt meg unom hogy lekapcsolgatja nekem indításkor.

Link to comment
Megosztás:

ööö Akkor mégiscsak forrasztanom kell?

mert a második sárga szál mamás és pirossal csak úgy tudom összekötni ha( heggesztés nélkül) az ugyanabból a csatiból jövőre csatlakoztatom...

http://www.picupine.com/pictures/1807-6511.jpg

valahogy éreztem hogy nem leszek képes ezt a szart behekkelni gond nélkül hogy 2 ünnep közt már használni tudjam :F azt is lefogadnám hogy ilyen biz bazt se kapok sehol ami nyitva lenne emberi nyitvatartás szerint... na mindegy valahogy már kalkuláltam is ezzel hogy fizethetek egy meleg rádió beszerelésért is mert szakács vagyok ehhez az áramkör kérdéshez...

Lacee!Holnap megnézem neked,kiszedem a rádiót majd!

Ne vagdalj el semmit addig!

Link to comment
Megosztás:

Lacee!Holnap megnézem neked,kiszedem a rádiót majd!

Ne vagdalj el semmit addig!

Ezt akartam javasolni én is ugyanis nekem is ilyen kábellel van berakva a JVC fejegységem és megnézem neked hogy hogyan kell bekötni hogy jó legyen. Úgyis ki kell szednem a fejet holnap mert még van rajta egysmás amit rögzíteni kell. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen , jonak kell lennie... a nagy csati a kotegre valo a kisebbik a magnora... nincs nalam a csati most de meglestem a kepet megint en is es asszem jol rajzoltam...

Jó ez a rajz? Mert a fényképen mintha a Pio csati felöli sárga vezeték lenne a dupla, nem a gyári oldalon. :huh:

Egyébként szerintem meg tudod oldani. a Pio csati felöli piros és sárga vezetékeket középen lecsupaszítod, összetekered, összeforrasztod, leszigeteled és kész. Egy kötésért ne fizess a szerelőnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

1812-6545.jpg

nem gyenge szo*ás után sikerült... egy haverom jött segített és együtt erre jutottunk...

igy lett bekötve, most megy kulcs nélkül van memóriája is (asszem :huh: )

de nem akart beférni a sok kábel miatt és egyszer leverte e belső világítás biztiját... miközben összevolt már dugva csak toltam be a helyére ... érdekes...gyanús... mintha zárlatos lett volna vagy nemtom...

és a boombastikban laptam mütyűrt is az antennához...(átforditot vagy mit)

a piros ahol keresztezi a sárgát ott természetesen nem érnek össze csak igy rajzoltam...

Link to comment
Megosztás:

http://www.picupine.com/pictures/1812-6545.jpg

nem gyenge szo*ás után sikerült... egy haverom jött segített és együtt erre jutottunk...

igy lett bekötve, most megy kulcs nélkül van memóriája is (asszem :huh: )

de nem akart beférni a sok kábel miatt és egyszer leverte e belső világítás biztiját... miközben összevolt már dugva csak toltam be a helyére ... érdekes...gyanús... mintha zárlatos lett volna vagy nemtom...

és a boombastikban laptam mütyűrt is az antennához...(átforditot vagy mit)

a piros ahol keresztezi a sárgát ott természetesen nem érnek össze csak igy rajzoltam...

Sztem ez így nem lesz jó. Nézd már meg, hogy kivett kulcsnál nem világítanak-e a műszerfal visszajelzői. Azt nézdd meg, hogy a gyári kötegre rámenő csatiban melyik lábon van állandó fesz. Ha ez megvan, akkor a rádióba menő csati piros, és sárga vezetékét kösdd össze vele.

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez így nem lesz jó. Nézd már meg, hogy kivett kulcsnál nem világítanak-e a műszerfal visszajelzői. Azt nézdd meg, hogy a gyári kötegre rámenő csatiban melyik lábon van állandó fesz. Ha ez megvan, akkor a rádióba menő csati piros, és sárga vezetékét kösdd össze vele.

A belső világítás biztijéről megy a rádió állandó fesz is. Szal a 30-as kapcsot (állandó áram) direktbe kötöttétek a 15-ös kapoccsal (gyujtás, kapcsolt áram), és lehet hogy azért verte ki a biztit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.