Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Aha köszi.Képed sincs róla,hogy hogy néz ki?Olyan mint egy rellé?

hát az enyém az nem zizeg sajnos.Ugyhogy így nehéz lesz megtalálni. :(

Lehet ilyen amugy külön kapni?

Megnéztem, nálam a biztosítéktáblán a késes biztosítók feletti relésorban balról a harmadik a visszajelző zümmögő. Fekete Hella kocka, úgy néz ki, mintha relé lenne.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van egy 96-os F Astrám, gyári lámpákkal. Elég gyengén látok velük, gondoltam tenni kéne valamit::

-Foncsorozás? Olcsó, de összerakás után párásodhat, ilyenkor kidobott pénz.

-Új lámpa? Ha igen akkor milyet?

-Angel Eyes? Semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, olvastam jót is, rosszat is.

-Dayline lámpa? Szintén semmi tapasztalat, semmilyen felhasználói véleményt nem találtam.

Kérdésem: Van valakinek valami tapasztalata ilyen témában?

Igazából pénz nem kérdéses, mert hajlandó vagyok rákölteni, hogy jó legyen. Tudom-tudom akkor vegyek gyárit...és ha a Dayline ugyanolyan jól világít mint a gyári?Mert akkor azt vennék, mert jobban tetszik (a szépség mindenkinek más). Ja és az izzóm nem gagyi meg nem is Xenonhatású meg ilyen szirszarok. Jó, minőségi megoldást szeretnék, amivel jól is fogok látni.

Balesetmentes autózást mindenkinek!

Ádám

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van egy 96-os F Astrám, gyári lámpákkal. Elég gyengén látok velük, gondoltam tenni kéne valamit::

-Foncsorozás? Olcsó, de összerakás után párásodhat, ilyenkor kidobott pénz.

-Új lámpa? Ha igen akkor milyet?

-Angel Eyes? Semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, olvastam jót is, rosszat is.

-Dayline lámpa? Szintén semmi tapasztalat, semmilyen felhasználói véleményt nem találtam.

Kérdésem: Van valakinek valami tapasztalata ilyen témában?

Igazából pénz nem kérdéses, mert hajlandó vagyok rákölteni, hogy jó legyen. Tudom-tudom akkor vegyek gyárit...és ha a Dayline ugyanolyan jól világít mint a gyári?Mert akkor azt vennék, mert jobban tetszik (a szépség mindenkinek más). Ja és az izzóm nem gagyi meg nem is Xenonhatású meg ilyen szirszarok. Jó, minőségi megoldást szeretnék, amivel jól is fogok látni.

Balesetmentes autózást mindenkinek!

Ádám

Ha valóban jót és tartósat akarsz, akkor, ahogy írtad is, gyári lámpa kell. Carello vagy Bosch. Nem olcsók, de tartósabbak, és a vetített képük is sokkal élesebb, mint az utángyáriaknak. Teszel bele Tungsram (GE) Megalight plus 90-es izzókat, és még látni is fogsz velük.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha valóban jót és tartósat akarsz, akkor, ahogy írtad is, gyári lámpa kell. Carello vagy Bosch. Nem olcsók, de tartósabbak, és a vetített képük is sokkal élesebb, mint az utángyáriaknak. Teszel bele Tungsram (GE) Megalight plus 90-es izzókat, és még látni is fogsz velük.

Én is e felé hajlok. A Carello-ról még nem hallottam, Bosch tudom hogy gyári beszállító. Valeo szóba jöhet még? Köszönöm a gyors segítséget, utánajárok. Ha valakinek még van valami tapasztalata, kérem ossza meg! :)

Link to comment
Megosztás:

Én is e felé hajlok. A Carello-ról még nem hallottam, Bosch tudom hogy gyári beszállító. Valeo szóba jöhet még? Köszönöm a gyors segítséget, utánajárok. Ha valakinek még van valami tapasztalata, kérem ossza meg! :)

Valeo volt nekem, és szuper volt. (Amíg be nem törték mind a kettőt.) :( Belekerült a Depo és azonnal láthatóan sz.rabb lett a világítás. Asszem jövőre kicserélem valami rendesre: carello/valeo/bosch

Link to comment
Megosztás:

Valeo volt nekem, és szuper volt. (Amíg be nem törték mind a kettőt.) :( Belekerült a Depo és azonnal láthatóan sz.rabb lett a világítás. Asszem jövőre kicserélem valami rendesre: carello/valeo/bosch

dettó. A törött carellom is jobbat világított mint ez a remek depo... a valeot is szerettem, annak is jó fénye volt, csak azt meg elb.sztam... :D
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van egy 96-os F Astrám, gyári lámpákkal. Elég gyengén látok velük, gondoltam tenni kéne valamit::

-Foncsorozás? Olcsó, de összerakás után párásodhat, ilyenkor kidobott pénz.

-Új lámpa? Ha igen akkor milyet?

-Angel Eyes? Semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, olvastam jót is, rosszat is.

-Dayline lámpa? Szintén semmi tapasztalat, semmilyen felhasználói véleményt nem találtam.

Kérdésem: Van valakinek valami tapasztalata ilyen témában?

Igazából pénz nem kérdéses, mert hajlandó vagyok rákölteni, hogy jó legyen. Tudom-tudom akkor vegyek gyárit...és ha a Dayline ugyanolyan jól világít mint a gyári?Mert akkor azt vennék, mert jobban tetszik (a szépség mindenkinek más). Ja és az izzóm nem gagyi meg nem is Xenonhatású meg ilyen szirszarok. Jó, minőségi megoldást szeretnék, amivel jól is fogok látni.

Balesetmentes autózást mindenkinek!

Ádám

Érdemes a bontókat járni, és gyárit vadászni.

Nekem például sikerült két teljesen hibátlan Bosch lámpát venni 10e forintért, amikkel egyből szebb kiállású lett az autó.

Tehát nem kell az elsőt megvenni amit meglátsz, hanem végig kell nézegetni, a felfogató fülek megvannak-e, karcos-e a búra, mennyire van szétesve a foncsor... Ja és nem mellesleg most már látni is lehet vele valamit :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok ezért fordultam hozzátok :D sajnos az aksim (perion 55Ah) haldokilik a kocsimban (1.4 8v C14Nz). Milyen aksit vegyek? 55,65,75Ah? Márka csak is exide lesz egyszer volt és nagyon bevált! Csak a méretet nem tudom sokan azt mondják nem lesz jobb a nagyobb aksi mivel sokat járok városba és nem fogja a kocsi magát feltölteni mivel van hifi a kocsimban... 5let tipp vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok ezért fordultam hozzátok :D sajnos az aksim (perion 55Ah) haldokilik a kocsimban (1.4 8v C14Nz). Milyen aksit vegyek? 55,65,75Ah? Márka csak is exide lesz egyszer volt és nagyon bevált! Csak a méretet nem tudom sokan azt mondják nem lesz jobb a nagyobb aksi mivel sokat járok városba és nem fogja a kocsi magát feltölteni mivel van hifi a kocsimban... 5let tipp vélemény?

Nekem valami noném van benne már évek óta 72Ah-ás és nincs vele gondom. Ugye hiába nagyobb a fogyasztók nem fognak több energiát felhasználni ergó nem is kell többet tölteni vissza.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem valami noném van benne már évek óta 72Ah-ás és nincs vele gondom. Ugye hiába nagyobb a fogyasztók nem fognak több energiát felhasználni ergó nem is kell többet tölteni vissza.

Hát igen... mondjuk max annyit tudok tenni,h inteligens töltövel 2heti 1xer felrakom tölteni és kész... na majd látom még sok tanár villamos mérnök megy nagy végzettségű egyén nem ajánlotta, de a hifi miatt lehet csak belerakom :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.