Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sosem értettem minek a ködlámpa...valaki magyarázza már el nekem... :(

Benne van a nevében is. Köd-lámpa. Ez az a lámpa, ami megvilágítja a ködöt, ha a tompi nem éléggé világít. Mert a köd az azért van, hogy kivilágítsuk, hogy jól látszódjon. Mert hát minek lenne az a köd, ha nem látszana? ÉÉrted? Nekem nincs ködlámpa, nem is tudom jól megvilágítani azt a ködöt. Csak tompán, mert tompim az van. Na meg refim is, de az a ködben nem játszik. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Olyan gépsasban ültem már, amiben volt, de semmi értelmét nem láttam, rajoskodáson kivül sok gyakorlati hasznát nem láttam.

Nem ér szerintem utólag annyi görcsölést és pénzt, hogy berakjam. :(

Én is elgondolkodnék a beszerelésén, ha nem lenne nekem benne gyárilag. :lol: Ha meg már benne van... :excl: Amúgy van haszna a rajkodáson kívül, de leírtam már ezt neked máshol. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan gépsasban ültem már, amiben volt, de semmi értelmét nem láttam, rajoskodáson kivül sok gyakorlati hasznát nem láttam.

Nem ér szerintem utólag annyi görcsölést és pénzt, hogy berakjam. :excl:

Nem kerül sokba aki meg szeret szerelgetni annak meg külön öröm az eredmény ködben pedig különösen ha jól be van állitva .

Link to comment
Megosztás:

Benne van a nevében is. Köd-lámpa. Ez az a lámpa, ami megvilágítja a ködöt, ha a tompi nem éléggé világít. Mert a köd az azért van, hogy kivilágítsuk, hogy jól látszódjon. Mert hát minek lenne az a köd, ha nem látszana? ÉÉrted? Nekem nincs ködlámpa, nem is tudom jól megvilágítani azt a ködöt. Csak tompán, mert tompim az van. Na meg refim is, de az a ködben nem játszik. :excl:

Látom Tiv. megint te vagy az emberem! :(

Rögtön levágtad miért is kérdeztem a dolgot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem a riasztóba az elemet, mert nem reagált már a gombnyomkodásokra

aztán kiderült, hogy mégis jó, mert megmértem, és ahogy visszatettem villogtatja a ledet is stb

igen ám de a kocsi nem reagál semmire, és ha kinyitom az ajtót riaszt

kihúztam a vezérlőt, de akkor ugye nem indul a kocsi, bedugom most már állandóan riaszt?

ilyenkor mi van????

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem a riasztóba az elemet, mert nem reagált már a gombnyomkodásokra

aztán kiderült, hogy mégis jó, mert megmértem, és ahogy visszatettem villogtatja a ledet is stb

igen ám de a kocsi nem reagál semmire, és ha kinyitom az ajtót riaszt

kihúztam a vezérlőt, de akkor ugye nem indul a kocsi, bedugom most már állandóan riaszt?

ilyenkor mi van????

Újra kellene neki tanítani a távirányítót...meg neked is a helyesírást. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Újra kellene neki tanítani a távirányítót...meg neked is a helyesírást. :excl:

nemtudom mi bajod megint a helyesírásommal, de most ez a legkevesebb bajom.

Hogy kell ujratanítani egy riasztó távirányítót????

Mikor riaszt nyomom a gombot, a kocsiban lévő ledd olyankor bezavarodik, és nem ugyan abban az ütemben villog.

Levettem a sarut is már, de amint visszateszem rögtön riaszt....

Link to comment
Megosztás:

nemtudom mi bajod megint a helyesírásommal, de most ez a legkevesebb bajom.

Hogy kell ujratanítani egy riasztó távirányítót????

Mikor riaszt nyomom a gombot, a kocsiban lévő ledd olyankor bezavarodik, és nem ugyan abban az ütemben villog.

Levettem a sarut is már, de amint visszateszem rögtön riaszt....

Én megnézném milyen riasztó van benne és keresnék hozzá leírást. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Én megnézném milyen riasztó van benne és keresnék hozzá leírást. :excl:

sajnos nyáron kerestünk hozzá brekivel de igazábol semmi se volt hozzá

clipper 101

9842 19/98

ennyi van ráírva

most egyébként elhallgatott, nemtommitől, lehúztam párszor saru se volt rajra, de amint visszatettem a sarut, meg visszadugtam elkezdett riasztani, de egyszer lehúztam csak a vezérlőt, és abbamaradt, de működni nem működik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.