Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát akkor nagyjából ennyi. :o A magasságállítás ugye ahhoz kell, hogy ne felfele világítson, a fényszorómosó ,meg ugye tisztán tartja az üveget, hogy ne szórja a fényt, ami szintén vakításhoz vezet. Meg rémlik, hogy a fényvető kialakítása is más, de ahoz már (vagy ahhoz se :) ) értek.

Köszi Zotya. Akkor szerintem sima jó minőségű h1 es halogén izzó lesz belerakva. :D

Egyébként ha megnéznéd a fenti képen, hogy melyik astra f hez való az megköszönném. Én úgy látom, hogy facelift utáni kocsihoz jó.

Link to comment
Megosztás:

Köszi Zotya. Akkor szerintem sima jó minőségű h1 es halogén izzó lesz belerakva. :o

Egyébként ha megnéznéd a fenti képen, hogy melyik astra f hez való az megköszönném. Én úgy látom, hogy facelift utáni kocsihoz jó.

Azt ugye tudod, hogy egy Tungsram Megalight +90%-os halogénnel se fogsz olyan jól látni vele éjszaka, mint egy gyári fényszóróval, mezei halogénnel? :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Zotya. Akkor szerintem sima jó minőségű h1 es halogén izzó lesz belerakva. :D

Egyébként ha megnéznéd a fenti képen, hogy melyik astra f hez való az megköszönném. Én úgy látom, hogy facelift utáni kocsihoz jó.

Igazából nem tudom mi a különbség a facelift előtti-utánna lámpákban. Úgy tudom átrakható, de akkor maszkal együtt. De lehet tévedek. :o

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem tudom mi a különbség a facelift előtti-utánna lámpákban. Úgy tudom átrakható, de akkor maszkal együtt. De lehet tévedek. :o

Csak a maszk felőli ív él változott, ezért kell maszkot is cserélni ha más a lámpatest.

Az a baj hogy nem vágom annyira, hogy milyen lenne egy angel halogén izzóval a látás:)

Van már arról tapasztalat, hogy nem a legjobb. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a reléből a vezeték a 4 es csatiba megy (bal küszöbtakaró műanyag alatt lesz a 36 os pin en). Tehát szerintem a reléből be van hozva a x4 es csati felső felébe, de az alsó felében nincs meg a tüskéje. Legalábbis nálam így van.

Köszönöm, mihamarabb megnézem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tudom, hogy volt már ez a téma, de összefoglalásképp mennyire gáz, szabályos egy angel eyes lámpába xenont rakni? Mennyire veszik komolyan a rendőrök? Vagy milyen fénye lenne egy jobb minőségű normál H1 es izzót rakok ebbe a lámpába?

Egyébként erről lenne szó.

Egyébként ez facelift utáni angel nem?

Halogénnel nem látsz vele, xenonnal annyi változik hogy legalább a szembejövő se lát tőled, és a süni is megbac. A hujének is megéri :o

Link to comment
Megosztás:

Tudtam venni ISO csatlakozót 790-820Ft volt. egyik boltban külön is tudtam venni hogy csak az áramos stb 400-ért meg is kaptam. Igaz most a gyárival megy, azért is mert van benne még egy plussz szál. mégbedig az 1-esben 2db kék-piros vezeték. Az mi lehet?amit vettem az ISO-ban ott meg nincs semmi szál, és a lejátszóm papírja szerint oda pl nem csatlakozik konkrétan semmi, de ha nem érthető bescannelem. szóval most az a két szál az kell vagy nem is lényeg? vagy hova tartozna? :o

Link to comment
Megosztás:

Tudtam venni ISO csatlakozót 790-820Ft volt. egyik boltban külön is tudtam venni hogy csak az áramos stb 400-ért meg is kaptam. Igaz most a gyárival megy, azért is mert van benne még egy plussz szál. mégbedig az 1-esben 2db kék-piros vezeték. Az mi lehet?amit vettem az ISO-ban ott meg nincs semmi szál, és a lejátszóm papírja szerint oda pl nem csatlakozik konkrétan semmi, de ha nem érthető bescannelem. szóval most az a két szál az kell vagy nem is lényeg? vagy hova tartozna? :o

Kép

Kicsit sz*r a scanneltkép de a lényeg látszik. tipp hogy mi lehet a piroshoz bekötve a 2db kék-piros vezeték? ami elvileg a blau lejátszónál meg nincs semmi? :D

Link to comment
Megosztás:

Mert? :D :)

Mert néha túlvezérel. :o Meg mikor 100zal megyek, akkor pont ott van egy hangerő emelési pont és szórakozik a hangerővel. :) Vannak ilyen kellemetlenségei. Ja meg felülbírálod a hangerőszabályzóval, megállsz lámpánál és annyi, kezdi a szabályzást újra. :( Inkább kikapcsoltam ezt a funkciót a rádióban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az mitől lehet, hogy a tompított izzókra rákötött szabványos 10A es biztosítékok külső, szigetelő műanyag foglalatai megolvadtak? De a biztosítékok nem oldanak ki. Tökéletesen működik a tompított fényszóró.

Gyenge érintkezéstől, oxidációtól melegedhetnek a biztosítékok lábai.

Link to comment
Megosztás:

Kb. 50% :o

Remek. :D Villanyablak kapcsolóval jártam így, két külsőre ugyanolyan kapcsoló volt (az enyémben eltört egy 4-5 mm-es fémdarab), szétszedtem a "jó" darabot és kiderült, hogy még csak nem is ugyanazon az elven működik... azóta is az én oldalamon csak lehúzni tudom a jobb első ablakot, fel nem.

Hát mindegy, már megrendeltem. Némi kábelezéssel gondolom ez is jó lesz a másik helyett, ha a csatlakozó nem lenne jó. Azért köszönöm. :)

Link to comment
Megosztás:

Remek. :o Villanyablak kapcsolóval jártam így, két külsőre ugyanolyan kapcsoló volt (az enyémben eltört egy 4-5 mm-es fémdarab), szétszedtem a "jó" darabot és kiderült, hogy még csak nem is ugyanazon az elven működik... azóta is az én oldalamon csak lehúzni tudom a jobb első ablakot, fel nem.

Hát mindegy, már megrendeltem. Némi kábelezéssel gondolom ez is jó lesz a másik helyett, ha a csatlakozó nem lenne jó. Azért köszönöm. :D

Nincsmit :)

Link to comment
Megosztás:

Olyat kérdeznék, hogy a lejátszónál ugye ISO csatlakozóba van a vezeték amit meg kellett cserélni hogy jól működjön. Namost van ami állandó 12V meg van amihez kell a gyújtás kapcsoló vezeték. Ha a 12V-ot kettéosztom mind a kettőre és a gyújtás vezetéket nem kötöm be akkor működne úgy hogy gyújtás nélkül is be lehetne kapcsolni a lejátszót, mármint direktbe működne? Vagy a 12V ilyenkor megfeleződne és nem működne az elgondolásom? :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.