Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán kérdezd meg tőlem, ugyan nem postáznám e el neked? :)

Volt még jópár doboz Tungsramos, de közte ott voltak ezek a GE-sek is. 4000/pár. Plusz a postaköltség. Gondold át.

Ohh, köszönöm szépen az ajánlatodat, még átgondolom. Nem ismerem ki magam fórumon, nem tudom ki honnan jött még.

Most aztán tényleg nem értem.

Egyesek szerint van különbség GE és Tungsram között, van aki szerint nincs.

Megéri a drágábbik?

Link to comment
Megosztás:

Ohh, köszönöm szépen az ajánlatodat, még átgondolom. Nem ismerem ki magam fórumon, nem tudom ki honnan jött még.

Most aztán tényleg nem értem.

Egyesek szerint van különbség GE és Tungsram között, van aki szerint nincs.

Megéri a drágábbik?

Itt ugyanannyiba kerül.

Link to comment
Megosztás:

Erre én nem tudok mit mondani...azt sem tudtam, hogy van olyan ami nem szabályzós...

De szerintem le lehet, mert a szabályzó ellenállás benne foglaltatik a kapcsolóban...

Nincs valaki olyan ismerősöd, akinek szabályzós van? Egyszerűen belepróbálod és megtudod az eredményt! :D

Téma elvetve, mert azért akartam volna állíthatót hogy a műszerfal ne süsse ki a szemem éjszaka, bár az a gond hogy az egész középkonzolom nem világít semennyire se csak a belső keringető gomb. Ki akartam volna cserélni benne az égőket de a gyík-ban elég komplikáltnak tűnik inkább nem nyúlok hozzá mert sose fogom tudni eredeti állapotjába visszatenni szerintem.

Vagy ha nem világít egy sem a középkonzolon esetleg lehet hogy csak biztosíték baja van vagy arra nincs külön biztosíték? fölöslegesen nem akarom már kiborítani a bizti táblát sem :)

Link to comment
Megosztás:

Téma elvetve, mert azért akartam volna állíthatót hogy a műszerfal ne süsse ki a szemem éjszaka, bár az a gond hogy az egész középkonzolom nem világít semennyire se csak a belső keringető gomb. Ki akartam volna cserélni benne az égőket de a gyík-ban elég komplikáltnak tűnik inkább nem nyúlok hozzá mert sose fogom tudni eredeti állapotjába visszatenni szerintem.

Vagy ha nem világít egy sem a középkonzolon esetleg lehet hogy csak biztosíték baja van vagy arra nincs külön biztosíték? fölöslegesen nem akarom már kiborítani a bizti táblát sem :)

Megnyugodhatsz, kiégtek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.