Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Én normális esetre gondolok, amikor vki megérkezik vhová, és kiszáll a kocsiból. Ha a kocsiban ülve sikerül lemeríteni az akksit, az nem az autó hibája... :)

De van olyan is, hogy leállitod az autót és egyből jelezz hogy égve maradt a lámpa, nem kell ahhoz kinyitni az autót. Több autóba láttam már ilyet, azthittem ilyet szereltél bele, mert a másik az gyárilag benne van :D

Link to comment
Megosztás:

Ennél sztem jobb a Megalight +90%-os :)

És úgy látom olcsóbb is 1590 Ft

De ha ennél a képnél a jobb oldali 2. képnél ilyen fényereje van ennek a xenon gázosnak akkor milyen van annak a Megalightnak :D???

http://lh4.ggpht.com/_rhDzIPnDadI/TByODVh2...10342481744.jpg

Mi a különbség és hogyan ismerem fel a GE meg a Tungsram között??

Esetleg akinek ilyen Megalight van annak van vmi képje milyen is a valóságban?

Link to comment
Megosztás:

És úgy látom olcsóbb is 1590 Ft

De ha ennél a képnél a jobb oldali 2. képnél ilyen fényereje van ennek a xenon gázosnak akkor milyen van annak a Megalightnak :)???

http://lh4.ggpht.com/_rhDzIPnDadI/TByODVh2...10342481744.jpg

Sztem ennek nem sokkal erősebb a fénye a hagyományos izzónál, inkább csak kékes színű.

Mi a különbség és hogyan ismerem fel a GE meg a Tungsram között??

Esetleg akinek ilyen Megalight van annak van vmi képje milyen is a valóságban?

Semmi. Pár oldallal előrébb vki rakott be képet a fényéről.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A hátsó szélvédőre mivel fogatnátok fel az ablakfűtés saruját? Csak mert a lakatosom akkurátusan leszigszalagozta, aztán bedugta a burkolat mögé :) Nagy nehezen rá tudtam taknyolni forrasztóval az üvegre, meg még adtam neki ragasztópisztollyal is, most működik. Remélem nem engedi el a melegtől.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A hátsó szélvédőre mivel fogatnátok fel az ablakfűtés saruját? Csak mert a lakatosom akkurátusan leszigszalagozta, aztán bedugta a burkolat mögé :) Nagy nehezen rá tudtam taknyolni forrasztóval az üvegre, meg még adtam neki ragasztópisztollyal is, most működik. Remélem nem engedi el a melegtől.

Van direkt hozzávaló ragasztó, de ha most műkszik hát ne piszkáld.

Link to comment
Megosztás:

Akkor így marad.

Ezt ugyan sosem néztem és próbáltam, fémes felület van az üvegre felvíve? Mert ha igen akkor forrasztáshoz vannak különböző foraszok 5-8száz közt már kapható és nagyon sokáig elég még műszerészeknek is! Aki csak barkácsol majdnem örök élet, szóval ilyennel biztosan jót lehet alkotni!

Link to comment
Megosztás:

Ezt ugyan sosem néztem és próbáltam, fémes felület van az üvegre felvíve? Mert ha igen akkor forrasztáshoz vannak különböző foraszok 5-8száz közt már kapható és nagyon sokáig elég még műszerészeknek is! Aki csak barkácsol majdnem örök élet, szóval ilyennel biztosan jót lehet alkotni!

Azért az üvegnél óvatosan a hővel.......

Link to comment
Megosztás:

Pillanatpákával volt. Csak nehezen tapadt arra a rezes felületre, vagy mi az.

Ahogyan mondtam forassz :)

De ha egyébként nem szoktál forrasztani, akkor egy kis háztartási sósavval is letisztítható a dolog és utána gyantás cin.

Viszont ha marad savmaradék forrasztás után, nem párolog el maradéktalanul akkor az korróziót produkál, ezért nem javaslom!

Valaki próbálkozott már tükörre fűtést varázsolni? Mert ez engem nagyon zavar hogy párásodik, télen jegesedik...

Link to comment
Megosztás:

Ahogyan mondtam forassz :D

De ha egyébként nem szoktál forrasztani, akkor egy kis háztartási sósavval is letisztítható a dolog és utána gyantás cin.

Viszont ha marad savmaradék forrasztás után, nem párolog el maradéktalanul akkor az korróziót produkál, ezért nem javaslom!

Valaki próbálkozott már tükörre fűtést varázsolni? Mert ez engem nagyon zavar hogy párásodik, télen jegesedik...

Van Astrákhoz fűthető tükör... :)

Link to comment
Megosztás:

Hehe!

Nekem Bosch van az astrában,még mindig bírja(anno Udi hozta nekem,vagy 4éve,még a balesetet is kibírta).

A corsában tesco xenon utánzat van 1000Ft-ért,tökéletes a fénye a depos lámpákkal! :)

Soha nem adnék izzóért 2-3E-nél többet,Hella-t anno Tominak nem cserélték ki 3 hónap után...szal a gari szart se ér.

Link to comment
Megosztás:

Hehe!

Nekem Bosch van az astrában,még mindig bírja(anno Udi hozta nekem,vagy 4éve,még a balesetet is kibírta).

A corsában tesco xenon utánzat van 1000Ft-ért,tökéletes a fénye a depos lámpákkal! :)

Soha nem adnék izzóért 2-3E-nél többet,Hella-t anno Tominak nem cserélték ki 3 hónap után...szal a gari szart se ér.

Nem vagy véletlenül korlátozottan smucig is? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.