Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

kiskompakt nem a legjobb fénymérővel rendelkezik, de ha megnézed oldalt a sövényen meddig szalad a féééény akkor rájössz :)

látom nyugi.

kár hogy építés közben nem csináltál képeket, ahogy én is szoktam

egyszer lehet mgpróbálkozok én is egy ilyesmivel, egy bmw 5ösből megvan a gyüjtőlencsés cucc...de csak egy oldalé...

Link to comment
Megosztás:

ugyanolyan előfeszítést igényel, mint a km óra, de nem tudom pontosan mennyire kell a pöcök alá tenni

hát..

én áttettem a pöcö mögé, majdnem letörte visszafelé :)

szerintem azt épp neki kell feszíteni a pöcöknek fentről.

csak nem vettem ki a pöcköt, és nemtom végülis mizu van vele...

majd ha meglesz a másik is..

azon kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

Szuper lett :) Grat! Úgy látom bejött az 5 milis trükk :D

Na kész vagyok....mindennel, még rendet is raktam. A ködös úgy funkcionál, ahogy annak kell. Persze elkiabálni nem szeretném, remélem a kötögetés miatt nem fogok felgyulladni sehol. Nagy köszönet mindenkinek aki segített. :)

Ha megnézed az egyik képet akkor látszik hogy az 5 milis trükk sem okés. A belső oldalon a vonalon kell vágni, a ülső részen kell hagyni 5 milit, meg egy keveset az aljánál.

Link to comment
Megosztás:

mikor kiszedtem a pöcköt ugyanúgy lement alá a mutató, mint a km óránál, csak nem néztem mennyire, mert úgyis beépítve pontosítom ha egyszer elkészül :)

és azt mégis hogyan?

beindít, kevés eállít fentbb rak és így oda visza?

a sok beintgatástól meggajdul majd :)

vagy alapjáraton rányomod és kész?

vagy esetleg...

tüske ki, és csak kicsit rányom, akkor könnyen lhet mozgatni.. vagy csak kicsit rányomni, és alapjáratot hagyni beállni, és odatolni a mutatót...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.