Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem nem.

Viszont haver nemrég szintén kizárta magát a kocsiból, félreállt vizelni, közben a motor járt, a riasztója meg olyan, hogy automatán visszazárja az ajtót menet közben... :D

neked gyári van benne?

elvileg azért van ez így kitalálva, mert ha csaka szél belöki az ajtót, akkorne zárjon ki belőle, de a jol meglököd, akkor bezár

nekem legalábbis ilyen

utólagos központim van.

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyobbért szállt volna ki akkor asszomdom szar ügy. Így csak szívás. :D (csak bennem vannak ilyen állandó bezárós-kulcseltevős hajlamaim? :D El nem tudom képzelni hogy járó motorral otthagyjam az autót. :) :D akár csak 5 méterre, és 2 percre is :D )

Olyan nagy faluban én sem tennék másképp. :D

Link to comment
Megosztás:

neked gyári van benne?

elvileg azért van ez így kitalálva, mert ha csaka szél belöki az ajtót, akkorne zárjon ki belőle, de a jol meglököd, akkor bezár

nekem legalábbis ilyen

utólagos központim van.

Az enyém se gyári központi, bár annak ehhez sztem nem sok köze van.

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer bezártam magam a csomagtartóba, éppen a zárat reszeltem, le volt szedve a kárpit, és nem értettem miért nem jó, gondoltam bemászok, és megnézem működés közben, simán bezáródott, és nem tudtam kinyitni a kulcs meg a zárban volt kivülről. Előre kellett másznom, felhúzni a gombot és az ajtón kijönni. Sietni kellett mert jött Hening és Gergő, ha megláttak volna a kocsiban szétröhögték volna az agyukat. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ablaktörlő ügyben.

Tegnap mikor indultam volna el gondoltam letörlöm az ablakot de az ablaktörlőm meg sem mozdult…

A relé kattant de a lapát állt ,a hátsó meg működött. :D

Ma belenéztem gondoltam rozsdás lett a csavar ,de teljesen jó volt, viszont a motorja az melegszik ahogy éreztem

Ha esetleg tapasztalt valaki ilyet és rájött a hibára és megosztaná azt megköszönném! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ablaktörlő ügyben.

Tegnap mikor indultam volna el gondoltam letörlöm az ablakot de az ablaktörlőm meg sem mozdult…

A relé kattant de a lapát állt ,a hátsó meg működött. :D

Ma belenéztem gondoltam rozsdás lett a csavar ,de teljesen jó volt, viszont a motorja az melegszik ahogy éreztem

Ha esetleg tapasztalt valaki ilyet és rájött a hibára és megosztaná azt megköszönném! :)

Megszorult a tengelye. Ha gondolod szedd szét, takarítsd meg, zsírozd, és össze. De vehetsz bontottat is.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

immobilizeres kulccsal van gondom, sajnos csak egy kulcsom van, masolt kulccsal nem indul el, csak ha felragasztom a csipet a zar melle, de igy ugye indulhat "kulcs nelkul" is, draganakl talalom a 25000Ft a kulcsert

- a csipek kodja azonos, vagy kulonbozo? meg lehet-e "tanitani" egy masik autobol valo csipre?

- az ECU tarolja le, vagy mas egyseg?, ha atteszem az ECU-t masik azonosbol amihez van 2 kulcs, megoldas-e

- csiptunning eseten elegendo a csipet cserelni, vagy az immo-val is kell jatszani?

koszonom a valaszokat

@+

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

immobilizeres kulccsal van gondom, sajnos csak egy kulcsom van, masolt kulccsal nem indul el, csak ha felragasztom a csipet a zar melle, de igy ugye indulhat "kulcs nelkul" is, draganakl talalom a 25000Ft a kulcsert

- a csipek kodja azonos, vagy kulonbozo? meg lehet-e "tanitani" egy masik autobol valo csipre?

- az ECU tarolja le, vagy mas egyseg?, ha atteszem az ECU-t masik azonosbol amihez van 2 kulcs, megoldas-e

- csiptunning eseten elegendo a csipet cserelni, vagy az immo-val is kell jatszani?

koszonom a valaszokat

@+

Csak a gyújtáskapcsoló alatti kis dobozkát kell cserélni, ha van két immochipped, ECU-t nem, az csak egy jelet kap a dobozkából, hogy "indíthatsz öreg".

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Nem érdekelne valakit egy Volt mérő és egy fordulatszám mérő "A'oszlopon volt nekem de ahova teszed ott van. Adom hozzá a burkolatot "A" oszlopra. Ha valakit érdekel irjon aztán árat meg majd meg dumm. ÜDV

A töltésjelző engem érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

ha a vízhőmérséklet mutatóm nem mindig a valós értéket mutatja hol keressem a hibát?

néha alig jön ki a kékből még 100km után sem, néha meg 10 km után 90 felett van

fűtés van. szóval a víz meleg

egyvezeékes jeladón a csatlakozás.

illetve a km órába

Link to comment
Megosztás:

Ilyet esetleg valaki?

Vagy valami tapasztnyalat?

Gagyi, kék izzó. Nem fogsz vele látni és hamar kiég, ellenben a csajok tapadnak. Rendes Tungsram izzót vegyél,azzal lehet látni. Linkeltünk képeket is, azok elég meggyőzőek voltak, de látom neked nagyon xenonos izzó kell. :D Ha mindenképp ilyen ambícióid vannak, akkor az Osram-nak van egy Cool Blue nevű izzója, meg a Tungsramnak egy Sportlight (ezt nagyon dicsérik), azok kékesebbek kicsit, és amellett minőségiek.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Lenne egy olyan problémám, hogy elfordítom a kulcsot és nem történik semmi....se kontrollámpa se relékattanás se világítás semmi...riasztó van az szól de le lett kötve és akkor sem történt semmi..biztik jók, akku jó.

Ha valakinek csinált már ilyet, vagy tudja kb mi lehet a baja az ne tartsa magában!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.