Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

asszem a kormányoszloptól balra van az a zizzencs, valahol a műszerfal alatt de nemtom pontosan, nem volt szándékomban kiiktatni, jó ketyere az :lol:

Kapcsold fel a helyzetjelzőt, és menj a hang után. Tuti abból jön a hang :lol: :lol:

A biztosíték táblán van.

De azt fejből nem tudom h melyik kis vacak az!

Link to comment
Megosztás:

asszem a kormányoszloptól balra van az a zizzencs, valahol a műszerfal alatt de nemtom pontosan, nem volt szándékomban kiiktatni, jó ketyere az :lol:

Kapcsold fel a helyzetjelzőt, és menj a hang után. Tuti abból jön a hang :lol: :lol:

Valaki azt mondta, hogy a biztidoboz hátoldalán van a csipogó. Majd miután egyszer lemerül az aksi, egyből megbánja hogy kiiktatta. :lol:

úgyértettem ,hogy magában a kerek kapcsolóban van-e .

ezek szerint abban nincs .

köszi

Jólértetted, abban a kerek kapcsolóban van. Az van kibelezve Lalee képein.

Link to comment
Megosztás:

úgyértettem ,hogy magában a kerek kapcsolóban van-e .

ezek szerint abban nincs .

köszi

Azt nemtudom tudod -e hogy az oldalablakban sötétben tükröződni fog keményen ha az az izé világít. Bírom a különböző fényeket, de azt szándékosan nem is akarom. Zavarós :lol: (nekem legalábbis)

Link to comment
Megosztás:

Azt nemtudom tudod -e hogy az oldalablakban sötétben tükröződni fog keményen ha az az izé világít. Bírom a különböző fényeket, de azt szándékosan nem is akarom. Zavarós :lol: (nekem legalábbis)

Nekem ilyen lett, miután kicsit tompítottam a leden csiszolással, ez is tükröződik, de ha nem nézem nem zavar.

P1250006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám van nekem, hogy pár napja meghalt valószínűleg a hőgombám. Vettem egy újat de ha rádugom a csatlakozóját és gyújtás adok egyből bekapcsol a ventilátor egyes fokozata!

Vki tudna nekem segíteni, hogy mitől lehet ez?

Előre is köszi

Üdv

Laca

Lehet hogy rossz.

Link to comment
Megosztás:

Csak az meg milyen már, hogy pirít a menő helyzetjelző, kiszállok, oszt visít... :lol:

A helyzetjelzőnél is csipog? Nem is tudtam, soha nem használom. :lol: Na barátom, jössz egy kólával! Megnéztem, mákod van, a biztositékdobozban van és elöl, a biztik fölött van két relésor, ez az alsóban van, és balról a harmadik. Nekem ez az uccsó is a sorban, ez gondolom felszereltségtől függ. Amikor berreg érezni is rajta hogy az a zajkeltő. Fekete relé, mellette egy kicsi kék van. Ha kirántod lehet menőzni a helyzetjelzővel. :lol: Virágot az öltözőbe kérem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám van nekem, hogy pár napja meghalt valószínűleg a hőgombám. Vettem egy újat de ha rádugom a csatlakozóját és gyújtás adok egyből bekapcsol a ventilátor egyes fokozata!

Vki tudna nekem segíteni, hogy mitől lehet ez?

Előre is köszi

Üdv

Laca

Lehet, hogy klímáshoz való hőgombát vettél...ki kell cseréltetni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A helyzetjelzőnél is csipog? Nem is tudtam, soha nem használom. :lol: Na barátom, jössz egy kólával! Megnéztem, mákod van, a biztositékdobozban van és elöl, a biztik fölött van két relésor, ez az alsóban van, és balról a harmadik. Nekem ez az uccsó is a sorban, ez gondolom felszereltségtől függ. Amikor berreg érezni is rajta hogy az a zajkeltő. Fekete relé, mellette egy kicsi kék van. Ha kirántod lehet menőzni a helyzetjelzővel. :P Virágot az öltözőbe kérem. :lol:

Faceliftben már nem berreg, hanem csipog.. :lol:

Lehet, hogy klímáshoz való hőgombát vettél...ki kell cseréltetni. :D

Klímásnál kétvezetékes van. Neki szerintem három vezetékes van, ha egyes fokozatba elindult, tehát rá sem tudná dugni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valaki azt mondta, hogy a biztidoboz hátoldalán van a csipogó. Majd miután egyszer lemerül az aksi, egyből megbánja hogy kiiktatta. :lol:

Jólértetted, abban a kerek kapcsolóban van. Az van kibelezve Lalee képein.

tehát azt szerettem volna megtudni ,hogy a kerek kapcsolón lévő lámpa ikon hátulról kap-e megvilágtást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is csipog! Mondjuk néha én figyelmeztetem, hogy miért nem csipog, pedig rajtahagytam a világítást! Ez bolond! Ha van kedve, csak akkor csipog, ha nincs, akkor meg hallgat. :lol:

Ha éppen nem csipog akkor véletlenül nem sötéten világít a belső világítás is? :lol: csak me' akkor neked is retkes az ajtónyitást érzékelő kapcsoló :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.