Atommanó Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Én ebben a hidegben nem aplikáltam semmit... Még ott figyel a polcon... Úgyhogy Sonique-ot keresd... Üdv.: Atommanó
Kess Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 őt hívtam tegnap este, de fingja se volt róla :roll:
Kess Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 csak azt szeretném kipróbálni, hogy müxik-e a moci....
X16SZ Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Üdv mindenkinek! Elnézést, ha már volt téma. F Astra kapcsolási rajzot keresnék a neten valahol. Már feltúrtam a fél netet, átolvastam a fórumot kb 25%-ban, de eddig sikertelenül. Ha valaki tudna segiteni, megköszönném, ugyanis szét van szedve az autó, és igen nagy segitség lenne egy Schaltplan! Előre is köszönöm!
knight Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Üdv mindenkinek! Elnézést, ha már volt téma. F Astra kapcsolási rajzot keresnék a neten valahol. Már feltúrtam a fél netet, átolvastam a fórumot kb 25%-ban, de eddig sikertelenül. Ha valaki tudna segiteni, megköszönném, ugyanis szét van szedve az autó, és igen nagy segitség lenne egy Schaltplan! Előre is köszönöm! Pedig itt az F Astra topicban és szerintem 99% hogy pont itt az elektromos részen volt belinkeleve korábban, úgy emlékszem nyár környékén... Azt persze nem tudom, hogy fent van-e még...
X16SZ Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Köszönöm! Ezt meg is találtam: http://julio.fw.hu/ illetve a neten még ezt: http://www.die-opel-tuner.de/seiten/downlo...ad/download.htm A baj csak az, hogy egyik sem működő link :(((( Még keresgélek, de ha valaki tudna jó linkkel szolgálni, nagy segitség lenne! Épp centrálzár nachrüsten közepén vagyunk, és elkelne egy rajz...
16DA Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 http://www.die-opel-tuner.de/seiten/downlo...ad/download.htm Innét most húztam le F astra rajzot
Szabyka Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 http://www.die-opel-tuner.de/seiten/download/download.htm Innét most húztam le F astra rajzot erdekes nálam most néztem nem jön, ezt írja : Diese Website ist momentan nicht verfügbar :)
X16SZ Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 megpróbáltam ismét...le is jött, simán (jobbklikk, cél mentése másként) most örömebódottá :)) Kösz a segitséget!
X16SZ Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Ja, nem tudom, számit-e, én beléptem a yahoo-s accountommal. üdv.
Szabyka Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 megpróbáltam ismét...le is jött, simán (jobbklikk, cél mentése másként) most örömebódottá :)) Kösz a segitséget! Mekkora a mérete a filenak ?
mélykék76 Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 nekem se müxik a link.... Csekk: :arrow: ]http://die-opel-tuner.de/seiten/download/s...a_f.zip
Szabyka Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Csekk: :arrow: ]http://die-opel-tuner.de/seiten/download/s...a_f.zip Köszi!!!!!!!
istván Elküldve Február23, 2005 Elküldve Február23, 2005 Próbáltam a délután, nem ment. Most ismét megpróbáltam és jól mükszik
Julio Elküldve Február24, 2005 Elküldve Február24, 2005 Sziasztok, Valóban nem működtek a linkek a julio.fw.hu-n ezért feltöltöttem újra! http://julio.fw.hu Julio
Kanes Elküldve Február24, 2005 Elküldve Február24, 2005 Szia Julio! Engem érdekelne a többi rajz is. Elküldöd email-ben vagy lelehet tölteni. Köszi!
Julio Elküldve Február24, 2005 Elküldve Február24, 2005 Szia Julio! Engem érdekelne a többi rajz is. Elküldöd email-ben vagy lelehet tölteni. Köszi! Mailban ment!!
Kanes Elküldve Február24, 2005 Elküldve Február24, 2005 Egy kérdés. Gyári akksi van a kocsiba ,hogy tudom megálapitani mikori gyártású? Van belesütve szám de nem tudom mit jelent. 2755 ..07 OBF lehet hogy 1997-es ? Uhuhu te biztos tudod ! Légyszi!!!
X16SZ Elküldve Február25, 2005 Elküldve Február25, 2005 Hali! Azannya, mennyi kapcs.rajz lett itt hirtelen! :D :D Örömömön az sem ront, hogy kb akkorra sikerült leszednem, ill. Julio akkor töltötte fel, mikor kiderítették a szakik, hogy minden elő van kábelezve a Caravanomon a centrálhoz, ergo rajz nem szükséges :lol: :lol: Pedig aki bontotta nekem a garnitúrát, még a kábelköteget is gyönyörűen kifűzte - így most van egy gyakorlatilag ép centrál-kábelkötegem :D Így most már gombnyomogatós, és biztonságos (riogató) időket élünk. Köszönöm segítségetek!
Seth Elküldve Február28, 2005 Elküldve Február28, 2005 Üdvözlet az Uraknak. Olyan kérdésem lenne, hogy a nem fordulatszám-mérős kilométerórámat szeretném kicserélni fordulatszám-mérősre. Be van szerintetek kábelezve az én autóm is, ugyértem csak kicserélem és szeva, müxik, vagy valamit kéne buzergálni? A típus '92 Astra C14NZ Thx :)
knight Elküldve Február28, 2005 Elküldve Február28, 2005 Üdvözlet az Uraknak. Olyan kérdésem lenne, hogy a nem fordulatszám-mérős kilométerórámat szeretném kicserélni fordulatszám-mérősre. Be van szerintetek kábelezve az én autóm is, ugyértem csak kicserélem és szeva, müxik, vagy valamit kéne buzergálni? A típus '92 Astra C14NZ Thx :) Na ez az, amit nem lehet tudni (legalábbis én nem tudom): kicseréled és ha megy, akkor be van kábelezve, ha nem akkor oda kell vinni az ECU-tól a jelet...
Seth Elküldve Február28, 2005 Elküldve Február28, 2005 Na ez az, amit nem lehet tudni (legalábbis én nem tudom): kicseréled és ha megy, akkor be van kábelezve, ha nem akkor oda kell vinni az ECU-tól a jelet... Akkor egyelőre marad....zsákbamacskára nem dobálom a pénzem :)
Recommended Posts