Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy az előbb mutatta meg a Karcsi az új Omi belső világítását. Nem mondom meg mennyibe került arassa le Ő a babérokat. :lol:

Mondtam én:

...

Amúgy a bontóból lehet, hogy occsóbbé megszerzed.

Meg a Karcsi is mondta, hogy majd elhozza egy ezresért. Ezért jó, ha az embernek van egy jól bejáratott bontós ismerőse :)

De a pécsiek sajnos nem ilyenek! Drágábban akarják eladni a bontott szarokat, mint amennyiért a megfelelő helyen újat vehetsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem gyári ködlámpát teszek előre be hanem csak valami különállót és mellé szerzek gyári ködlámpa kapcsolót akkor azzal lehet vezérelni ugye? Szóval mit hova kell majd kötni? :lol:

(Gyári ködlámpával egy bajom van, hogy lökhárító is kellene hozzá, úgy meg kétszer annyiba kerül mint egy különálló)

Sajna a villanyos dolgokban nem vagyok nagyon jártas.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem gyári ködlámpát teszek előre be hanem csak valami különállót és mellé szerzek gyári ködlámpa kapcsolót akkor azzal lehet vezérelni ugye? Szóval mit hova kell majd kötni? :lol:

(Gyári ködlámpával egy bajom van, hogy lökhárító is kellene hozzá, úgy meg kétszer annyiba kerül mint egy különálló)

Sajna a villanyos dolgokban nem vagyok nagyon jártas.

Állítólag a ködlámpa helye mindegyik lökösben megvan belül, csak ki kell vágni, és mehet bele a gyári.

A vezérléséhez (a gyári megoldással) kell a biztitáblába 2db kis relé is, mert az első ködlámpásoknál a hátsó ködzárófényt is relé vezérli, alapból meg nincs benne egyik sem.

Link to comment
Megosztás:

Állítólag a ködlámpa helye mindegyik lökösben megvan belül, csak ki kell vágni, és mehet bele a gyári.

A vezérléséhez (a gyári megoldással) kell a biztitáblába 2db kis relé is, mert az első ködlámpásoknál a hátsó ködzárófényt is relé vezérli, alapból meg nincs benne egyik sem.

Ha ez valóban így van akkor lehet megpróbálkozom a gyárival.

Link to comment
Megosztás:

...Meg a Karcsi is mondta, hogy majd elhozza egy ezresért. Ezért jó, ha az embernek van egy jól bejáratott bontós ismerőse :P

De a pécsiek sajnos nem ilyenek! Drágábban akarják eladni a bontott szarokat, mint amennyiért a megfelelő helyen újat vehetsz! :lol:

Még annyi sem volt. Egészen pontosan NULLA forintba került.

Kareszt ismerve még ma bent lesz. :lol: :)

És tudja, és tudja...... :P

Link to comment
Megosztás:

Csak egyszerűen rá kell kötni az eredeti vezetékeit és be kellett illeszteni a régi helyére? Jól néz ki. :lol: Mi az a tükör fölött? :lol:

Adni kellett neki egy direkt testet, meg az eredeti tápról még egy vezetékkel át kellett vinni a pluszt egy másik kapocsra.

Az meg a riasztóm érzékelője.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a másolt kulcsot gyújtásra téve elkezd villogni a sárga lámpa, inditózáskor pedig csak hajt, nem is indul be egy pillanatra sem és nem is sötétül el a műszerfal.

Nálam is így van...

Még annyi sem volt. Egészen pontosan NULLA forintba került.

És tudja, és tudja...... :)

Ejha.. Jópofa lett.. jobb, több fénye van mint az eredetinek?

És mi van alatta a tökör fölött ha jól látom Bosch felirattal? :lol:

Látom máá.. mi az ultrahang? vagy valami optikus? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálam is így van...

Ejha.. Jópofa lett.. jobb, több fénye van mint az eredetinek?

És mi van alatta a tökör fölött ha jól látom Bosch felirattal? :lol:

Látom máá.. mi az ultrahang? vagy valami optikus? :)

Talán picivel több fénye van, de csak ha a két szélső is be van kapcsolva. (+2X5W, asszem)

Előbbi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.