Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

me beraktam a belső világítást, amiről nemrég linkeltem képeket

marha jo hogy egy nagyon minimálisan mégis eltér a gyáritól, ezért lötyögött, de egy kis szigetelőszallag megoldotta a problémát.

egy kicsit másképp zajlik az izzócsere ezena tipuson, mert nem az egész házat kell kiszedni hozzá, hanemcsak a kis átlátszó műanyagot, kiscsavarhúzóval ki kell pattintani és go :lol:

amint lez kepfeltoltes.hu linkelek képeket

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Végre volt idöm megnézni a hömérönek a jeladóját, csak az a gáz hogy még az elözö tulaj kiszedte igy csak a vezetékeket találtam meg.

Gondolom még régen törhette a kocsi elejét.

Nem tudja valaki hogy kb mennyibe kerülhet a jeladó a höméröhöz?

2500 ft.

Link to comment
Megosztás:

az ha jól tudom kb 5-7 eFt...akkor a 2.5 az egész korrekt..bár bontóba nekem 2 eFt-ot mondtak...(ugyanaz való szerintem a G be is, omegába is, stb)

Tudod ez is olyan dolog, mint a Lambda szonda. Nem ugyanazt a jelet adja az UGY, mint a gyári. A bontott meg lutri, vagy jó, vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!!!

folyamatban van az ügy az el.ablakos mókával :D

leboltoltam a fickóval,remélem jövö 7 kedd-szerda ide is fog érni :lol:

de ha ez sem lesz jóóóóóó akkor kimegyek a rétre, felköpök 1 akkorát az égre :lol:

:lol:

Ha nem jó visszaveszi?

Nem így állapodtál meg vele?

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!!!

folyamatban van az ügy az el.ablakos mókával :lol:

leboltoltam a fickóval,remélem jövö 7 kedd-szerda ide is fog érni :lol:

de ha ez sem lesz jóóóóóó akkor kimegyek a rétre, felköpök 1 akkorát az égre :lol:

:D

Fehérvári az illető, ugye? Én is boltoltam már vele. Sztem nem lesz gond. De egyébként tudom hol lakik :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Fehérvári az illető, ugye? Én is boltoltam már vele. Sztem nem lesz gond. De egyébként tudom hol lakik :lol: :D

nah ezt látod pontosan nem tudom,megmondom őszintén,h ezt látod nem néztem :lol:

oké,az cool ha tudjuk ,h hol lakik bár ahogy néztem én is a "vaterás múltja" nem rossz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a simip-pel én is üzleteltem. Ha keresek kontaktot segítség lenne? Elektromos ablakot vettem tőle. :lol:

köszi,már megvan,tel szám....beszéltem vele..

ma utaltam neki a cash-t.

keddre ,ha minden igaz itt a motyó :lol:

és neked bevállt a cucc?

Link to comment
Megosztás:

köszi,már megvan,tel szám....beszéltem vele..

ma utaltam neki a cash-t.

keddre ,ha minden igaz itt a motyó :lol:

és neked bevállt a cucc?

Kész szerencse :lol:, mert rájöttem nem is vaterán keresztül üzeleteltünk és a telefonomban sincs benne pedig nem törlök ki semmit. (valószínű nem is volt elmentve)

Az van a fehérben, nincs gondom vele.

Link to comment
Megosztás:

Tudod ez is olyan dolog, mint a Lambda szonda. Nem ugyanazt a jelet adja az UGY, mint a gyári. A bontott meg lutri, vagy jó, vagy nem.

csak egy jó bontó kell...oda állsz a kocsival...rádugod, ha jó jöhet, ha nem akkor annyi...Nekem már egyet anno amikor az enyém behalt...elhozott egyik haverom "beszerzési áron" a bontóból :lol: :lol: nem figyeltek eléggé a kollega meg látta hogy az egyiken rajta felejtették, ami nekem kell :lol: és tökéletes...gyári siemens, ha jól emlékszem

Link to comment
Megosztás:

Fehérvári az illető, ugye? Én is boltoltam már vele. Sztem nem lesz gond. De egyébként tudom hol lakik :lol: :D

Fehérvári,én is vásároltam már tőle.

Megkapta a casht és másnap itt volt a csomag. :lol:

Megkímélhette volna magát egy csomó vatera jutaléktól,ha egyből itt hirdet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.