Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Kössz az előző válaszokat. Volna még 1 kérdésem. Valaki letudná írni hogy hogy kell kicserélni az izzókat a fűtést szabályzó tekerőgomboknál. Egyik tekerőgombnál se ég, csak a légkondi meg a belső levegőkeringetés gombjánál világít. Esetleg ha kép is van róla azt nagyon megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Klubtagok!

Nem tudja valaki, hol lehet ilyet kapni?

http://www.bosch.hu/products/car_equip/pro...enu=11&ut=8

Tulajdonképpen 5 ajtós Astra F-hez kellene olyan harmadik féklámpa, amelyik nem világít be az utastérbe. Ha valaki tud alternatívát adni, megköszönöm!

Üdv,

Karika

jo alternatíva lehet gyári pótféklámpa is nem??

nekem van gyárilag, és nem zavar egyáltalán...

és fő hogy gyári, szoval illeszkedik, és mivel ledes igy bontva is hibátlan állapotút találhatsz.

Link to comment
Megosztás:

jo alternatíva lehet gyári pótféklámpa is nem??

nekem van gyárilag, és nem zavar egyáltalán...

és fő hogy gyári, szoval illeszkedik, és mivel ledes igy bontva is hibátlan állapotút találhatsz.

Igazad van... akkor elmegyek berhálni bontóba Öttevényre :huh: valszeg találok. Melyik évjárattól van gyári, mikorit keressek?

Köszönet!

Link to comment
Megosztás:

Igazad van... akkor elmegyek berhálni bontóba Öttevényre :huh: valszeg találok. Melyik évjárattól van gyári, mikorit keressek?

Köszönet!

ezt nem tom, de szerintem a bontoba se ugyvan

egyértelműen látszik az ameikbe gyári van, a vajszínű műanyaggal együtt vedd meg, mert azzal illeszkedik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A ledesnek nem csak azaz előnye olyat találsz ami hibátlan hanem a led 0,2 másodperccel hamarabb villan i mint egy hagyományos ízzó ezért a mögötted haladó a fékpedálra rálépett már akkor amikor a normál 21wattos féklámpáid égnek.

Biztonságosabb!

A led csak akkor ég ki ha túl áramot kap ez azért egy opellal reméljük nehezen fordul elő!

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap szétszedtem a fényszoromosot mert valamiért nem müködik.

Nagy nehezen leküzdöttem a jobb elsö sárvédő betétet, kivettem alola a tarályt és rajta a motort is.

Kipróbáltam annak semmi baja.

követtem a vezetéket ami a kis motoron volt. A hütőfolyadék tartálya melett van a beöntő nyilássa a lámpamosó tartálynak ami melett feljön a vezeték. A vezeték elágazik ha jól sejtem az egyik része a fényszóróhozmegy. A másik az sehová mert egy csati van a végén és csak ott van(a vezeték szine ha jól emlékszem barna és fehér/fekete).

Ez menne az ablaktörlőhöz valahogy??????

Mert ha jól tudom az csak akkor müködik ha a fényszóró felvan kapcsolva és bekapcsolom hozzá az ablakmosót.

:huh:

Link to comment
Megosztás:

A másik az sehová mert egy csati van a végén és csak ott van(a vezeték szine ha jól emlékszem barna és fehér/fekete).

Ez menne az ablaktörlőhöz valahogy??????

Mert ha jól tudom az csak akkor müködik ha a fényszóró felvan kapcsolva és bekapcsolom hozzá az ablakmosót.

:lol:

A csati amit találtál, a szinek szerint az irányjelzőé kéne hogy legyen. De akkor hogy indekxszelsz? :huh:

Esetleg van a sárvédőn oldal indeksz? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.