Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

szerintem neked is VDO van szoval akkor jo

12ért az méregdrága

én 5 és 8 között tudtam már skat

de vagy sajnáltam érte azt a pénz is

vagy nem volt kedvem cserélgetni kinlodni, mert nekem már nicns benne az a bizonyos ZŐD vezeték

Írtam a srácnak hogy nézze meg a márkáját, én meg holnap szétszedem megint és mostmár kiszedem az órát. Ha egyezik akkor már meg is vettem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek! találkoztatok már olyan problémával, hogy a digitális kijező (f astra '91) világitás megszűnik létezni, ha felkapcsolom a világitást? akkor is kialszik, ha csak a helyzetjelzőt kapcsolom be. átolvastam az egész topicot, de nem találtam erre utaló hozzászólást.remélem nem siklottam el felette . . .

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek! találkoztatok már olyan problémával, hogy a digitális kijező (f astra '91) világitás megszűnik létezni, ha felkapcsolom a világitást? akkor is kialszik, ha csak a helyzetjelzőt kapcsolom be. átolvastam az egész topicot, de nem találtam erre utaló hozzászólást.remélem nem siklottam el felette . . .

Vagy a fényerőszabályzó szar (mondjuk ilyenkor a műszerfalvilágítás is kialudna), vagy a kijelző.

Link to comment
Megosztás:

ha dátumot nem jelezné ki meg az órát már nem lenne benne

de mivel az jo igy marad

am azért is kérdeztem, mert szereztem egy kis ilyen kevláros üvegszálas cuccot, és szeretnék vágni bele egy keretet köré

csak nem tudom mennyire lehet szépen elvágni:S

Link to comment
Megosztás:

5 alatt nem láttam még kivétel ez a vaterás cucc

Amit ma vettem az 7000-be került. Na mindegy, már be is szereltem, persze a ford. szám mérő nem műxik, mert nincs meg a "ződ" vezeték. Asszem az már tényleg holnapra marad. :lol:

Az új műszer

A kettő együtt

Persze a km számláló állása nem valós, mert siettem és nem raktam át az órát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.