Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyújtó kábelbe van olyan mi utángyártott és jó?

Felhivtam e helyi opelt, és azt mondta hogy 2 éve nem adtak el eredeti gyújtókábelt, mert baromi drága. Mennyi az a baromi drága mert a kedves boltos nem tudta megmondani :rolleyes:

C16SE Motor.

És ha van olyan ugy. ami jó melyik az és az mennyibe kerül?

Üdv

Utángyártottakat ajánlottak 5.000-15000 Ftig

Link to comment
Megosztás:

Gyújtó kábelbe van olyan mi utángyártott és jó?

Felhivtam e helyi opelt, és azt mondta hogy 2 éve nem adtak el eredeti gyújtókábelt, mert baromi drága. Mennyi az a baromi drága mert a kedves boltos nem tudta megmondani <_<

C16SE Motor.

És ha van olyan ugy. ami jó melyik az és az mennyibe kerül?

Üdv

Utángyártottakat ajánlottak 5.000-15000 Ftig

C20XE-re a gyári 60 körül van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

csergő... 19482-t hoz most rá... a gyárira.

Ez teljesen jó ár, nekem a Viktor a LET, XE gyárira mondta azt a "kissé" barátságtalan összeget.

Egyéként teljesen jogos Tápiószecső észrevétele, két ilyen volumenű vásárlás és vissza is jött az éves klubtagsági ára. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na most ezt mégegyszer és bővebben, mert én nagyon nem értem :rolleyes:

igen persze hogy tettem, mert nem akarom a ködlámpával együtt a féklámpát is üzemeltetni, csak fordítva ha nyomom a féket akkor világit a ködlámpa is, csak kicsit megbonyolitottam a köddel meg a pedálfékkel:D

sorry de szoktam ieneket:<_< szokjátok meg:P

a többit meg gabi is elmondta

Link to comment
Megosztás:

Ha meg úgy közelítem meg, akkor a klubos kedvezmény pont kiadja a postaköltséget, nagyobb tétel esetén meg még meg is térül. C20XE(60e Ft) esetén az utóbbi teljesen igazzá válik.

No de nem kell feltétlen Csergőbe rohanni, hisz van az EDC-nek köszönhetően a UNIX-nál is 10%. no de ez itt már lassan off. Szóval mindenki maga döntse el. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha meg úgy közelítem meg, akkor a klubos kedvezmény pont kiadja a postaköltséget, nagyobb tétel esetén meg még meg is térül. C20XE(60e Ft) esetén az utóbbi teljesen igazzá válik.

No de nem kell feltétlen Csergőbe rohanni, hisz van az EDC-nek köszönhetően a UNIX-nál is 10%. no de ez itt már lassan off. Szóval mindenki maga döntse el. :rolleyes:

Khmm,nem bántásból mondom,de EDC nélkül is kap a KOMA kedvezményt és nem 10%-ot.

Egyébként Losi 20NE-jére u.gy. kábel került fel,kb10E volt aszem,semmi baja eddig.

Link to comment
Megosztás:

Khmm,nem bántásból mondom,de EDC nélkül is kap a KOMA kedvezményt és nem 10%-ot.

Egyébként Losi 20NE-jére u.gy. kábel került fel,kb10E volt aszem,semmi baja eddig.

J0hnny. Te is tudod, hogy nálatok az minek köszönhető. Nálunk, és még sok más helyen olyan nincs.

kápís bdrada?

Link to comment
Megosztás:

Létezik, hogy egy légtömegmérő csak ugy megjavul? Pl kokszos volt vagy mittudomén. Sógornak kicserélték, mert tényleg el volt romolva, betették az utánagyártottat... na persze két hónap mulva az is elromlott. Visszatették a régit, és láss csodát, két hete semmi baja. X18XE

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem nem volt légszürő túl gyakran cserélve, meg belül elég kokszos-poros is volt..... akkor ezek szerint az lehetett a baj oka - milyen jó, hogy nem dobta el, most van amivel járni. Amugy tényleg a rossz alapjárat meg egyenlőtlen motorviselkedés volt a szimptóma

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.