Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Puha réz sörtéjű korong?!?!?!. ALIAS Fazék kefe. Én az aluimat Kromofág Vs Réz fazék kefe kombóval pucoltam. Mostanra már szinterezve van. :D

Én a lemezeket sima drótkoronggal csináltam. Nagy fordulatszámmal szép felületet eredményezett a lemezfelniken, persze alut nem csináltam volna azzal :)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem a sodrottat használod akkor szép lesz, én azzal szoktam csiszolni amit kell, és szép simára csiszolja. Volt hogy rápróbáltam durva csiszolópapírral, és amit az belekaprcolt, a drótkorong nem vitte ki :)

Te tudod.... :D

Puha réz sörtéjű korong?!?!?!. ALIAS Fazék kefe. Én az aluimat Kromofág Vs Réz fazék kefe kombóval pucoltam. Mostanra már szinterezve van. :D

Ez jobban hangzik! :D

Link to comment
Megosztás:

Jól van na.tehát ezek szerint autófényező vagy!!!Micsoda felismerés!Nem tudtam de attól még érthetsz hozzá ha nem foglalkozol vele.... :D

Na de ha foglalkozik vele, attól még biztos hogy ért hozzá? :) :D

Oké oké :D Igen, autófényező vagyok, és igen, értek hozzá :D

Igen, ez így van. tanusíthatom. A tükörborításom egy az egyben ugyanolyan, mint az autó. :D

Link to comment
Megosztás:

Mármint kézzel nem akarok csíszolni. :)

Veszek csíszoló korongot, aztán hogyan tovább? Miket kenjek még rá, hogy megszabaduljak a rozsdától?

Attol függ mennyi a rozsda... ha felszíni, azt kiviszi a korong, és mehet az alapozó, szín, aztán lakk, ha nagyon jóra szeretnéd, ha erőseben rozsdált, akkor rozsdamaró passzivátor mégcsiszolás stb stb.

Nekem nyári lemezek úgy vannak, hogy korongozás helyére ment alapozó, többi helyen csak a gyári matt fekete maradt, aztán keréktárcsára való festék és annyi. Nyarat bírja, telet nemtudom mennyire szeretné :D Alapozó nélkül viszont hiába fújod, lejön róla, elrozsdál stb.

Link to comment
Megosztás:

Attol függ mennyi a rozsda... ha felszíni, azt kiviszi a korong, és mehet az alapozó, szín, aztán lakk, ha nagyon jóra szeretnéd, ha erőseben rozsdált, akkor rozsdamaró passzivátor mégcsiszolás stb stb.

Nekem nyári lemezek úgy vannak, hogy korongozás helyére ment alapozó, többi helyen csak a gyári matt fekete maradt, aztán keréktárcsára való festék és annyi. Nyarat bírja, telet nemtudom mennyire szeretné :D Alapozó nélkül viszont hiába fújod, lejön róla, elrozsdál stb.

Csak felszíni. Ott szúrtam el, hogy a nyáron lecsíszóltam ######ántosan lefestettem csak feltettem a dísztárcsákat és megsértette a festést. A só pedig hozta a formáját. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak felszíni. Ott szúrtam el, hogy a nyáron lecsíszóltam ######ántosan lefestettem csak feltettem a dísztárcsákat és megsértette a festést. A só pedig hozta a formáját. :)

Akkor az 10perc/felni, és alapozóval átfújod, és mehet rá a szín, fujd ezüstre, és akkor dísztárcsa se kell rá :D

Link to comment
Megosztás:

Na de ha foglalkozik vele, attól még biztos hogy ért hozzá? :) :D

Most méééér kell elárulni a titkom? :D

Mutattam már: Előtte Előtte 1 Utána Én így szoktam lemezfelnit festeni! Nem szopatom magam drótkoronggal, meg mindenféle csiszpapírral stb stb...Persze Reeckatee esete egész más :D Gondolom nem így néznek ki a felnik..... :D

Link to comment
Megosztás:

Most méééér kell elárulni a titkom? :)

Mutattam már: Előtte Előtte 1 Utána Én így szoktam lemezfelnit festeni! Nem szopatom magam drótkoronggal, meg mindenféle csiszpapírral stb stb...Persze Reeckatee esete egész más :D Gondolom nem így néznek ki a felnik..... :D

érdeklődtem, hogy haveri alapon mennyiért homokszóróznak le itt egy felnit... egy emberke van aki csinál ilyet errefelé, 2500/db... namármost az 4 felnivel 10ezer ft.... így inkább korongozok pár órácskát. Igaz olyan felnibe bele se kezdenék, amiket mutogatsz itt :D

Link to comment
Megosztás:

érdeklődtem, hogy haveri alapon mennyiért homokszóróznak le itt egy felnit... egy emberke van aki csinál ilyet errefelé, 2500/db... namármost az 4 felnivel 10ezer ft.... így inkább korongozok pár órácskát. Igaz olyan felnibe bele se kezdenék, amiket mutogatsz itt :D

Lekentem volna a p.csába hemmörájtal, azt kész :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.