Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

Nem tudom, honnan hallottad, de lehet jól tudod. :hiya:

Direkt rád gondolva, lesz Legtisztább szélvédőjű autó kategória is. :P

:) abban tuti nyerek, de csak fényképekkel vagyok hajlandó illusztrálni a tisztaságot. élőben nem akarok újabb kaviccsal találkozni.

(nem tudom , hogy kell több idézetet beszúrni) a driftet is szívesen kipróbálnám, csak épp a második váltómat gyilkolom, és lehet már Blitzre széthullik. A szlalomot viszont a Debreceni talin inkább kihagyom, mert megint leamortizálom a pályát! :(

Ja és jelentem 2 fő-re 2 éjszakára , MANTA szoba fizetve!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tavaly a sátras elázás megilyesztett ugye? Idén már nem meritek beválalni!!! :P :( :lol:

Hát nem kicsit volt surprise ,hogy a délutáni szunyóka árvízi ébredésre és ugrásra sarkalljon minket!! A sátor kicsit jobban bírta a vizet, mint a manta , de azért így is bőrig áztunk mire hazaértünk. Idén luxus lesz!!! Faház, tusoló.....Tas horkolása Laci kíséretében....mi kellmég? :hiya: A sátrat meg itt hagyom,hátha ezt is végre szétrágja a kutya az udvaron. Ha már az előző sátramat cafatokra tépte, pedig az frankó volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem kicsit volt surprise ,hogy a délutáni szunyóka árvízi ébredésre és ugrásra sarkalljon minket!!

A sátor kicsit jobban bírta a vizet, mint a manta , de azért így is bőrig áztunk mire hazaértünk.

Minket is meglepett a vacsiból visszatértve, hogy Albert Kadiján kívül csak épp ti voltatok még ott -akkor is már indulófélben. :hiya:

Pedig próbáltam volna olyan tempóval menni, hogy a menetszélben hamar megszáradjatok.. :lol: :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nem kicsit volt surprise ,hogy a délutáni szunyóka árvízi ébredésre és ugrásra sarkalljon minket!! A sátor kicsit jobban bírta a vizet, mint a manta , de azért így is bőrig áztunk mire hazaértünk. Idén luxus lesz!!! Faház, tusoló.....Tas horkolása Laci kíséretében....mi kellmég? :( A sátrat meg itt hagyom,hátha ezt is végre szétrágja a kutya az udvaron. Ha már az előző sátramat cafatokra tépte, pedig az frankó volt! :)

Legaläbb hallod a ferfiakat meg alszanak es addig is gyönyörködhetsz mert ameg alszanak tiszta angyalok :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.