Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

HY Kanizsai vagyok megnéztem az autot ne gyere le megnézni nem éri meg!!!!!

De az Istiván autonál, van egy kombi nincs agyonvágva de kicsit sokat kérnek érte de lehet alkudni!!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.8-16v-4117731

Hát 99-es lévén, egy kissé talán húzós az ár! Mégha egy misire alkudja, szerintem az is sok egy lassan 12 éves autóért...

Ráadásul nagy motor, nagy fogyi, bár ez ízlés kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Haló! ez az autó 600 at sem ér, el ne menj megnézni....

2001 es, szanaszéttekert oráju, és NINCS KLIMA BENNE!

( tudok 1.2 ért egy klimás, szervizkönyves ( 73.000 km ) sedan 1.6 ost...ami 2004.10 havi, 1 tulajtól)

Egyre kevésbé értem az embereket. Egy rakat autó van fenn, ami 1.6os 2001-2002-es és ~1.2ért árulják. Ezek rendszerint vissza is vannak tekerve. És akkor kontrasztnak itt van amit mondasz, 2004-es ráadásul viszonylag keveset futott, szintén 1.2ért.

Félek, hogy lecsap rá vmi nepper, aztán megpróbálja 1.4-ért elpasszolni (az addig már csak kb. 45ezret futott autót), és valszeg még ennyiért is megvennék...

Link to comment
Megosztás:

Haló! ez az autó 600 at sem ér, el ne menj megnézni....

2001 es, szanaszéttekert oráju, és NINCS KLIMA BENNE!

( tudok 1.2 ért egy klimás, szervizkönyves ( 73.000 km ) sedan 1.6 ost...ami 2004.10 havi, 1 tulajtól)

hello

Hol tudnám megnézni ezt a kocsit?

bár én 1.4 16V set akarok talán kevesebbet esznek:)

Link to comment
Megosztás:

Haló! ez az autó 600 at sem ér, el ne menj megnézni....

2001 es, szanaszéttekert oráju, és NINCS KLIMA BENNE!

( tudok 1.2 ért egy klimás, szervizkönyves ( 73.000 km ) sedan 1.6 ost...ami 2004.10 havi, 1 tulajtól)

bocs most vettem észre hogy sedan nekem mindenképp kombi kell

Link to comment
Megosztás:

hello

nem akarja valaki eladni nekem féltve őrzött kombi astráját ??

Sajna, én nem, mert IMÁDOM!!!! :excl:

De nyugi, most kínálati piac van (elvileg), biztos találsz valami szuper kis óttót. Én bedőlt hiteles fickótól vettem tavaly áprilisban 1,1 misiért, nekem szerencsém volt. De tuti lehet másnak is!

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4-16v-4250123

ehhez az autóhoz mit szóltok? azon kívül hogy drága meg túl kevés kilométer van benne:)

Kilométerre kb 2x annyi van benne, és az eleje törött volt. Más a lökhárító színe.

Jó ha egy 900-at megér, de inkább kevesebbet.

Azt írja van benne oldallégzsák, pedig nincs. Ennyire vak nem lehet egy kereskedő...

Link to comment
Megosztás:

1-2. külföldi papíros, biztos kellenének?:(

A második pedig ezen kívül nem kicsit van összetörve, hiányzik is az egyik alufelni, gondolom az is odalett (jobbelől van lemezfelni), szval vszínüleg felfüggesztés is kapott egy jókorát (teherautó/szalagkorlát? jó magasan van összenyomva), mivel többi nincs megcsinálva gonolom az se. KM-meg ugye zsákbamacska.

Többiről nyilatkozzanak az astrások :lol:

Ez törés?

hello

nem akarja valaki eladni nekem féltve őrzött kombi astráját ??

Kombit nem fogsz tudni venni, mert senki nem ad el. Kombit max vesz, mire eladja az opelfórumosoktól annyit kap a kombizásért, hogy Caravanként adja el. (Csodálkozom, hogy eddig egy kombis sem szólt a kombizásért :lol: )

kombi, kombi, kombi :excl:

Link to comment
Megosztás:

1.7 es isuzu motoros astrákról mi a véleményetek? megbízhatóak?

Nekem bejött, eddig hálisten hibamentes, de vannak akik nagyon belenyúlnak. Ahogy másba is bele lehet... Ha működik, akkor alig fogyaszt és szerintem jól is húz (2000 f/p-től). Csak az adagoló ne adja meg magát...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.