Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Egyebkent ismer valaki olyat, akinek Z16XEP motoros ferdehatu Astraja van? Eszmeletlen keves elado van, pedig mar hetek ota napi (neha par orankenti) rendszeresseggel nyomon kovetek minden lehetseges mediumot. Eddig osszesen 6-7 kulonbozo autot lattam ilyen motorral. Ennyire jo volt ez a gep, hogy senki nem hajlando megvalni tole, vagy senki nem vett ilyet Magyarorszagon?

Ha netan tud valaki olyanrol, akinek jo allapotu 2005 utani, ferdehatu Astra G-je van ezust szinben, orommel vennem, ha megkeresne privatban.

Es en meg azt hittem kinalati piac van... :excl:

Link to comment
Megosztás:

Egyebkent ismer valaki olyat, akinek Z16XEP motoros ferdehatu Astraja van? Eszmeletlen keves elado van, pedig mar hetek ota napi (neha par orankenti) rendszeresseggel nyomon kovetek minden lehetseges mediumot. Eddig osszesen 6-7 kulonbozo autot lattam ilyen motorral. Ennyire jo volt ez a gep, hogy senki nem hajlando megvalni tole, vagy senki nem vett ilyet Magyarorszagon?

Ha netan tud valaki olyanrol, akinek jo allapotu 2005 utani, ferdehatu Astra G-je van ezust szinben, orommel vennem, ha megkeresne privatban.

Es en meg azt hittem kinalati piac van... :excl:

Nem vesznek most ujat az emberek , inkább megtartják a használt ,bevált autókat!

Ezért van hiány a jó használt kocsikból.

Link to comment
Megosztás:

Egyebkent ismer valaki olyat, akinek Z16XEP motoros ferdehatu Astraja van? Eszmeletlen keves elado van, pedig mar hetek ota napi (neha par orankenti) rendszeresseggel nyomon kovetek minden lehetseges mediumot. Eddig osszesen 6-7 kulonbozo autot lattam ilyen motorral. Ennyire jo volt ez a gep, hogy senki nem hajlando megvalni tole, vagy senki nem vett ilyet Magyarorszagon?

Ha netan tud valaki olyanrol, akinek jo allapotu 2005 utani, ferdehatu Astra G-je van ezust szinben, orommel vennem, ha megkeresne privatban.

Es en meg azt hittem kinalati piac van... :excl:

A hasznalauto.hu-nak van "autovadász" funkciója. Próbáld ki, szerintem hasznos cucc!

Link to comment
Megosztás:

Egyebkent ismer valaki olyat, akinek Z16XEP motoros ferdehatu Astraja van? Eszmeletlen keves elado van, pedig mar hetek ota napi (neha par orankenti) rendszeresseggel nyomon kovetek minden lehetseges mediumot. Eddig osszesen 6-7 kulonbozo autot lattam ilyen motorral. Ennyire jo volt ez a gep, hogy senki nem hajlando megvalni tole, vagy senki nem vett ilyet Magyarorszagon?

Ha netan tud valaki olyanrol, akinek jo allapotu 2005 utani, ferdehatu Astra G-je van ezust szinben, orommel vennem, ha megkeresne privatban.

Es en meg azt hittem kinalati piac van... :excl:

Hali!!!Írtam neked!!!!

Link to comment
Megosztás:

Egyebkent ismer valaki olyat, akinek Z16XEP motoros ferdehatu Astraja van? Eszmeletlen keves elado van, pedig mar hetek ota napi (neha par orankenti) rendszeresseggel nyomon kovetek minden lehetseges mediumot. Eddig osszesen 6-7 kulonbozo autot lattam ilyen motorral. Ennyire jo volt ez a gep, hogy senki nem hajlando megvalni tole, vagy senki nem vett ilyet Magyarorszagon?

Ha netan tud valaki olyanrol, akinek jo allapotu 2005 utani, ferdehatu Astra G-je van ezust szinben, orommel vennem, ha megkeresne privatban.

Es en meg azt hittem kinalati piac van... :excl:

Jóval kevesebbet vettek az 1.6-ból, köszönhető a felárnak, a több fogyasztásnak és nem utolsó sorban a drágább kötelezőnek. :( (én 2.0 vettem volna, de nem adtak :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Jóval kevesebbet vettek az 1.6-ból, köszönhető a felárnak, a több fogyasztásnak és nem utolsó sorban a drágább kötelezőnek. :excl: (én 2.0 vettem volna, de nem adtak :( )

Én 2007-ben vettem vadi újan az 1.6-ost,most előkotortam az akkori árlistát....Nálunk(Pécsett) kereken 177.000Ft-al volt drágább ugyan az a változat az 1.4-hez képest,így volt 3.303.000Ft..és a prospektus szerint 0,6-0,7Literrel eszik csak többet 100km-enként(én 6.5-7 litert mértem)...de biztos jobban is megy....a biztosítás nem tudom mennyivel lehet több,de a teljesítményadó csak 3000Ft-al...szóval szerintem aki már ennyit rászánt egy autóra,annál már ezek az összegek nem jelentettek különösebb megterhelést

Link to comment
Megosztás:

Én 2007-ben vettem vadi újan az 1.6-ost,most előkotortam az akkori árlistát....Nálunk(Pécsett) kereken 177.000Ft-al volt drágább ugyan az a változat az 1.4-hez képest,így volt 3.303.000Ft..és a prospektus szerint 0,6-0,7Literrel eszik csak többet 100km-enként(én 6.5-7 litert mértem)...de biztos jobban is megy....a biztosítás nem tudom mennyivel lehet több,de a teljesítményadó csak 3000Ft-al...szóval szerintem aki már ennyit rászánt egy autóra,annál már ezek az összegek nem jelentettek különösebb megterhelést

Akkor Te nem összel vetted,amikor lejjebb vitték az árát.

Én az 1,4-t vettem 2,8-ért.

Link to comment
Megosztás:

Kell venni egy fullos bertone coupet vagy cabriot és akkor nem kell egyenként nyavalyogni a más lökösért, grillért, ülés fűtésért, bőrért, turbóért, erősebb motorért, jobb minőségért, stb.. stb...

Vagy 1 nagyon jól fizető munkahely kell,nagyon sok szabadidővel,és utána sorban meg lesz minden. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Errol az autorol mi a velemenyetek? http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._family-4308294

1.6-os twinport motoros Astra G. A kepek nem tul sokat arulnak el, de ma voltunk kint megnezni, es csinaltam meg jo parat: http://mystorage.uw.hu/opel

A kereskedes szerint a bal hatso elem festve volt, mert ott 170-180 mikront mertek, a bal elso szinten (ott 150 ill. 130-at mertek), mig mindenhol mashol 100-110 kozottit.

A kormany csak baloldalt kopott, valoszinuleg gyuru miatt?

A pedalokat sajnos nem birtam lefenykepezni a keves feny miatt. A feluletuk szep volt, viszont a kuplung es a gaz pedal bal szele (kb. 5 mm) le volt kopva, a kozepe nem. Lecsuszkalt rola a cipoje? 61 ezer kilometernel ez normalis?

A karpit egyebkent rendben volt: felszedtem a papirt es az extra szonyeget is.

Kivettem a potkereket is, nem latszott alatta gyurodes a festeken vagy rozsdasodas. A tetokarpiton nem lattam azas nyomat.

Ami nekem picit gyanus, az a felnyitott motorhaztetonel latott oldalelem illesztesek. Gyanus, hogy le lettek veve, es belulrol + a csavarfejek utolag ujra lettek fujva. Vagy tulparazom? :excl:

Belulrol szerintem egesz szep, a muszerfal, muanyag elemeken nem voltak serulesek. A jobb elso elektromos ablakemeleskor minimalis nyikorgas hallatszik, ha kozel tettem a fejem. De szorulast nem ereztem.

Ajtok rendesen csukodnak, 10 cm-rol elengedve "behuzzak" magukat.

A bal hatso elemen a kerek koruli iven nehany egymassal parhuzamos karcolast lattam, valamelyik fenykepemen latszik is. Az mi lehetett? Fog az rozsdasodni, vagy csak feluleti serules es meg van alatta festek?

Ezek a Dunlop gumik a gyariak lehetnek? 61 ezerhez illik ez a kopottsag?

A valto szoknyajanak a nyakan pici kopas latszodik. 61 ezernel elofordulhat mar? Ugy lattam, hogy a valto gombja viszont eleg sertetlen (bal kezen viselte a gyurut).

Konnyen indult, es alapjaraton szep hangja volt az autonak. Sajnos most nem volt alkalmam kiprobalni, mert kisfiammal voltunk ott. Azt mondtak, hogy a szervizukben az emelogeppel fel lehetne emelni az autot, es ala lehetne nezetni plusz atnezni mindent, amit a helyszinen at lehet nezni. Viszont kulso szervizbe elvitelt azt mondjak nem tudjak megoldani, mert nincs eleg szemelyzet (mondjuk ahogy lattam tenyleg csak 2-en max. 3-an voltak vevoszolgalaton, gondolom ha 1-2 orara elmegyunk, akkor nem maradna ott eleg ember az irodaban + az autok megmutatasahoz).

Szervizkonyvet hiaba kertem, tulajdonos nem adott nekik sem... Hmm, pedig a hirdetesben azt irtak szervizkonyves.

Ez sajnos nagyon eltantoritott :(

Tovabba az is nagyon furcsa, hogy az altalam keszitett img_1092.jpg kepen a hutoradiator gyartasi datuma ugy latom 24/05/06, ami azert erdekes, mert 2005. szeptemberben lett uzembehelyezve. Miert kellett vajon cserelni? Viszont ugy latom gyari General Motors radiatort tettek be. Torve volt az eleje? A festesen illetve mashol ez hogyhogy nem lathato? Vagy csak en voltam vak?

Viszont legalabb a publikus zoldkartya kozpontban (http://rkf.hu/hulladek/publikus.jsp) megtalaltam az autot, fel is hivtam a szervizt, de sajnos csak hetfon tudnak bovebbet mondani. Valoszinuleg csak zoldkartyaztattak naluk, mert nem surun jart naluk, igy nem remlik nekik a tulajdonos neve (amit egyebkent a forgalmi engedely masolatabol szereztem meg).

Annyit tudok meg, hogy elso noi tulajdonostol van az auto (ez biztos, mert magam is lattam a forgalmit, es a kiallitas datuma megegyezik az uzembehelyezes datumaval), tovabba valoszinuleg banki visszavett kocsirol van szo (bar ezt csak a kereskedes mondta, nem tudom milyen forrasbol).

Szerintetek erdemes lenne visszamenni egy szerelovel atnezetni? Tudtok ajanlani jo szivvel Pesten egy szerelot (akar privatban), aki, ha ugy dontok okes a dolog, eljonne velem atnezni? Mennyibe kerul kb. egy ilyen?

Link to comment
Megosztás:

Hát a kormány baloldalt kopott, gondolom 1kézzel ajtóra könyökölve vezetéstől, de 61ezernél lehet korai.

Kárpitról nyilatkozni nem lehet, mivel ahogy látom kereskedésben nézted, ott meg ha be is ázik/foltos volt, azt rég kiszedték, minden lepolírozva stb. Az a pár karcolás nem zavarhat sokat, vki figyelmetlen volt megkarcolta, ennyi idős autónál ha csak ennyi bőven belefér. Ne ez tántorítson el :excl:

Elől meg a csavarok, írtad, hogy festve volt a bal eleje, szóval ott miért lepődtél meg, hogy a csavarokon látszik a nyoma.

Gumi: Azzal a gumival én nem mennék sehova, az egyik képen szépen látszik is a repedezés a szélénél+ ahol nem fújták le szilikonnal látszik, hogy elég öreg. Nem nézted meg dot számot? Esetleg pótkerék ugyanolyan-e? A 93-94végü képeken lévő oldala elég csúnya, valaki nagyon elnézte a parkolást vele, azzal én óvatosan mennék, gumi oldala nem strapabíró, az meg egy bevágás szerűség.

A hűtőradiátornak meg nem kell egy ütközés, hogy elrepedjen valamije, raktáron lehetett szval nem tudni mikor is lett cserélve, gyári meg azér nem mer ez olcsóbb.

A női tulaj meg semmit se jelent, úgy olcsóbb a biztosítás. Bárki vezethette.

Szakim meg azt mondta, ha a kereskedő el akarja adni az autót, és tudja, hogy nincs baja megoldja, hogy elvihessék átnézni. 2-3 főnél bőven meg tudják oldani, azér vannak többen, engem egyedül is elengedtek már kocsival, csak személyim másolatát kellett otthagyni.

Nem azt mondom, hogy ne vedd meg, de kalkuláld bele a várható költségeket+még feleannyit, hogy ne érjen meglepetés, ha mégis megveszed.

Link to comment
Megosztás:

Koszi a segitseget!

Ugy tudom egy gumi max. kb. 80 ezret futhat, ill. 6-7 evig jo (utana mar nagyon repedezik).

Ezen azert meg 3-4 mm van szerintem, viszont valoban repedezett, igy tippre azt mondanam, hogy talan a gyariak lehetnek fent (akkor viszont 80-nal biztosan nem futhatott tobbet, mert mar nem maradt volna semmi a barazdabol (vagy valtogattak a gumikat?)

Ha visszamegyek, megnezem, hogy a gumik es a potkerek gumijanak dot-szama egyezik-e. Ha 2005 szeptemberi, akkor valami 1005 - 3205 korulit kene latni, tehat 2005 eleje, mondjuk 10. hete es 2005 32. hete kozotti gyartast, igaz? Mas egyeb jelzest kell figyelni a gumin?

A gumikat amugy mindenkepp cserelnem, lattam, hogy szep kis jardakat kapott (noi parkolas?)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Errol az autorol mi a velemenyetek? http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._family-4308294

1.6-os twinport motoros Astra G. A kepek nem tul sokat arulnak el, de ma voltunk kint megnezni, es csinaltam meg jo parat: http://mystorage.uw.hu/opel

A kereskedes szerint a bal hatso elem festve volt, mert ott 170-180 mikront mertek, a bal elso szinten (ott 150 ill. 130-at mertek), mig mindenhol mashol 100-110 kozottit.

A kormany csak baloldalt kopott, valoszinuleg gyuru miatt? nem, egy kézzel tekerték a kormányt.

A pedalokat sajnos nem birtam lefenykepezni a keves feny miatt. A feluletuk szep volt, viszont a kuplung es a gaz pedal bal szele (kb. 5 mm) le volt kopva, a kozepe nem. Lecsuszkalt rola a cipoje? 61 ezer kilometernel ez normalis? igen

A karpit egyebkent rendben volt: felszedtem a papirt es az extra szonyeget is.

Kivettem a potkereket is, nem latszott alatta gyurodes a festeken vagy rozsdasodas. A tetokarpiton nem lattam azas nyomat.

Ami nekem picit gyanus, az a felnyitott motorhaztetonel latott oldalelem illesztesek. Gyanus, hogy le lettek veve, es belulrol + a csavarfejek utolag ujra lettek fujva. Vagy tulparazom? :excl: amit felfényképezttél, az le volt véve. sérült volt...

Belulrol szerintem egesz szep, a muszerfal, muanyag elemeken nem voltak serulesek. A jobb elso elektromos ablakemeleskor minimalis nyikorgas hallatszik, ha kozel tettem a fejem. De szorulast nem ereztem.

Ajtok rendesen csukodnak, 10 cm-rol elengedve "behuzzak" magukat.

A bal hatso elemen a kerek koruli iven nehany egymassal parhuzamos karcolast lattam, valamelyik fenykepemen latszik is. Az mi lehetett? Fog az rozsdasodni, vagy csak feluleti serules es meg van alatta festek?

Ezek a Dunlop gumik a gyariak lehetnek? 61 ezerhez illik ez a kopottsag? a kopottség illik, de szanaszét van repedezve a gumi. itt minden gumi cserés, mert életveszélyes.

A valto szoknyajanak a nyakan pici kopas latszodik. 61 ezernel elofordulhat mar? Ugy lattam, hogy a valto gombja viszont eleg sertetlen (bal kezen viselte a gyurut). normális.

Konnyen indult, es alapjaraton szep hangja volt az autonak. Sajnos most nem volt alkalmam kiprobalni, mert kisfiammal voltunk ott. Azt mondtak, hogy a szervizukben az emelogeppel fel lehetne emelni az autot, es ala lehetne nezetni plusz atnezni mindent, amit a helyszinen at lehet nezni. Viszont kulso szervizbe elvitelt azt mondjak nem tudjak megoldani, mert nincs eleg szemelyzet (mondjuk ahogy lattam tenyleg csak 2-en max. 3-an voltak vevoszolgalaton, gondolom ha 1-2 orara elmegyunk, akkor nem maradna ott eleg ember az irodaban + az autok megmutatasahoz). ha nem engedik hogy elvidd márkaszervizbe, akkor felejtsd el!!!! a saját szerviz meg nem érdekes, ott a saját érdeküket heéyezik előtérbe, nem a tiedet.

Szervizkonyvet hiaba kertem, tulajdonos nem adott nekik sem... Hmm, pedig a hirdetesben azt irtak szervizkonyves. persze hogy nincs. vissza van tekerve. ez látszik a kormányon is.

Ez sajnos nagyon eltantoritott :(

Tovabba az is nagyon furcsa, hogy az altalam keszitett img_1092.jpg kepen a hutoradiator gyartasi datuma ugy latom 24/05/06, ami azert erdekes, mert 2005. szeptemberben lett uzembehelyezve. Miert kellett vajon cserelni? Viszont ugy latom gyari General Motors radiatort tettek be. Torve volt az eleje? A festesen illetve mashol ez hogyhogy nem lathato? Vagy csak en voltam vak? eleje sérüét volt. ha jól megnézed a képen látszik a lökháritó és a sárvédő közti szineltérés.

Viszont legalabb a publikus zoldkartya kozpontban (http://rkf.hu/hulladek/publikus.jsp) megtalaltam az autot, fel is hivtam a szervizt, de sajnos csak hetfon tudnak bovebbet mondani. Valoszinuleg csak zoldkartyaztattak naluk, mert nem surun jart naluk, igy nem remlik nekik a tulajdonos neve (amit egyebkent a forgalmi engedely masolatabol szereztem meg).

Annyit tudok meg, hogy elso noi tulajdonostol van az auto (ez biztos, mert magam is lattam a forgalmit, es a kiallitas datuma megegyezik az uzembehelyezes datumaval), tovabba valoszinuleg banki visszavett kocsirol van szo (bar ezt csak a kereskedes mondta, nem tudom milyen forrasbol).

Szerintetek erdemes lenne visszamenni egy szerelovel atnezetni? Tudtok ajanlani jo szivvel Pesten egy szerelot (akar privatban), aki, ha ugy dontok okes a dolog, eljonne velem atnezni? Mennyibe kerul kb. egy ilyen?

csak akkor érdemes visszamenni szerelővel ha visz tech2 -t, és rétegvastagságmérőt. nem ott kérsz, hanem viszel. és azzal átméred az egészet. sajnos a kereskedők szándékosan elkalibrált mérővel szokták megmutogatni az autót, hogy megmutassák hogy milyen jó, közbe minden elemét fényezték. legalább 5 kereskedőt buktattunk meg így. ha meg nem engedik a márkaszervizt akkor felejtős, mert a márkaszervizben tudják hogy mit kell nézni, és ettől félnek....

a rendszámot megjegyezted? mert hogy mi helyeztük forgalomba a matrica alapján, meg tudomnézni a gépbe hogy járt e hozzánk.

a többi válasz pirossal....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Annyit tudok meg, hogy elso noi tulajdonostol van az auto (ez biztos, mert magam is lattam a forgalmit, es a kiallitas datuma megegyezik az uzembehelyezes datumaval), tovabba valoszinuleg banki visszavett kocsirol van szo (bar ezt csak a kereskedes mondta, nem tudom milyen forrasbol).

Ami általában semmit nem jelent.

1.,Lehet, hogy nagymami nevén volt a gép a kedvezőbb biztosítás miatt, de valójában friss jogsis boyracer unoka bitorolta.

2.,De az is előfordulhat, hogy a családból csak valamelyik hölgy volt hitelképes, ezért szerepel a forgalmiban a neve, de még jogosítványa sincs.

3.,És ha a tulaj és a használó is nő akkor mi van? Információ értéke nulla. A nők sem egyformák. Szerencsére. :excl:

Link to comment
Megosztás:

mert a márkaszervizben tudják hogy mit kell nézni, és ettől félnek....

Általában így is van, de én úgy jártam márkaszervíznél, hogy nem vettek észre egy repedt leömlőt (úgy tudom ez gyakori z16-18xe-nél)+repedt olajszűrőházat, pedig biztosan alánéztek, mert látták az olajfolyást. A fékeket is jónak nyilvánították a műszeres mérésen pedig mint kiderült nem voltak azok :excl:

Szval az se mindegy melyik márkaszervízbe viszed.

Link to comment
Megosztás:

csak akkor érdemes visszamenni szerelővel ha visz tech2 -t, és rétegvastagságmérőt. nem ott kérsz, hanem viszel. és azzal átméred az egészet. sajnos a kereskedők szándékosan elkalibrált mérővel szokták megmutogatni az autót, hogy megmutassák hogy milyen jó, közbe minden elemét fényezték. legalább 5 kereskedőt buktattunk meg így. ha meg nem engedik a márkaszervizt akkor felejtős, mert a márkaszervizben tudják hogy mit kell nézni, és ettől félnek....

a rendszámot megjegyezted? mert hogy mi helyeztük forgalomba a matrica alapján, meg tudomnézni a gépbe hogy járt e hozzánk.

a többi válasz pirossal....

Eloszor is koszonom az eszreveteleket.

Tech2-vel a hibakodokat lehet kiolvasni? Azokat nem lehet esetleg szandekosan kitorolni, hogy ne maradjon nyomuk es a vasarlo szamara ugy tunjon minden oke?

A rendszamot feljegyeztem, sot, az alvazszamot is.

Rendszam: JVV-986

Alvazszam: WOL-OTGF486-G110057

Remelem ez utobbibol nem irtam el semmit, mert a kereskedo diktalta le.

Ami nekem gyanus, hogy ez alapjan az alvazszam alapjan az autot 2006-ban gyartottak! Viszont 2005 szeptemberi atadasu. Miert?

Most mar en is latom, hogy a lokharito szine teljesen elut az oldalso elemektol. Ez megmagyarazza azt is, miert csereltek a radiatort. Nem fogok visszamenni ehhez az autohoz, mert csak akkor erdekelt volna, ha toresmentes (ha lehetne amugy is inkabb ezust metalt szeretnek).

Egyebkent ha elol torott az auto, az a legrosszabb, igaz? Marmint futomu es a motorter szempontjabol. Van olyan torott auto, amire meg azt mondhato, hogy biztonsaggal hasznalhato (persze teljes javitas utan)? Itt most arra gondolok, hogy ha mindent szakszeruen cserelnek, akkor egy esetleges karambolban nyujhat meg ugyanolyan biztonsagot, mint eredetileg, ha pl. csak olyan utkozes volt, ahol nem nyilt legzsak sem?

Link to comment
Megosztás:

minden törést jól meg lehet csinálni.

a 2006 os alvázszám azért van, mert az opelnél 09 hóban kezdődik a modelév, azaz a 2005 szeptember elsején gyártott autó már 2006 os.

szerintem a kereskedő hozzáállása miatt felejtős. ma már mindenki elviszi átnézni, ha ettől elzárkózik, akkor takargatni valója van...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A balesetben totálkárossá lett SUZUKI Swiftem helyett másik, használt autó vásárlása lett esedékes. Már a SUZUKI-nál is erősen gondolkoztam, hogy SUZUKI Swiftet, vagy OPEL Astrát vegyek-e. Végül jött egy ismerős, nagyon jó állapotban lévő Swiftje és így azt vettem meg. Mivel időközben gyarapodott a család, ezért már a Swift kicsi lenne és a biztonság terén is előre lépnék. Úgy néz ki, hogy elkötelezett vagyok az OPEL Astra Caravan felé, de a motor és a típus még kérdéses. Pénzem jelenleg semmi, de jövő év elején talán már fizet a biztosító. Az autóra max. 1 millát tudok majd szánni. Szeretnék minél fiatalabbat - Astra G - , de az F Astrával sincs semmi bajom. A környezetemben van 1.7 TD OPEL motoros F Astra, de a tulaj elmondása szerint elég lomha. A fogyasztását viszont dícsérte. Nekem egy megbízható, kis fogyasztású igásló kellene. Már kinőttem a "Schumacher" korszakból és a külcsín sem elsődleges. Persze, sérült autót sem akarok venni, de ha kicsit kopott a belső nem probléma.

Segítő tanácsotokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel, lumpy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.