Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Az előzőekben az olajfogyasztás kimaradt.

Azt tudom, hogy az 1.6-os opel 16v motor vmennyire fogyasztja az olajat. Nem tudom az 1,2 vagy 1,4 -es ilyen szempontból milyen az opelnál. Én az 1.4-es renault motort veszem viszonyításul az 60 ezer km és 2 olajcsere alatt (4év) egy deci olajat sem evett nekünk.(Renaultnál 2 év vagy 30 e km az olajcsere periódus). Nem tudom az astránál ez mennyi. 1év/15e km?

Üzemanyag Fogyasztás: az 1,4 ről úgy hallottam hogy 7l körül eszik vegyesben, ebben erősítsetek, vagy cáfoljatok meg. Ha az 1,2 ennél kb 1l -rel jobb fogyasztást tud produkálni akkor szem megéri feláldozni a menetteljesítményt a fogyasztás oltárán. És még a teljesítményadó és most már a kötelező(a LE számítás miatt) is olcsóbb az 1,2 -re.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Még új vagyok itt a fórumon. Első autóm vásárlást tervezem a közeljövőben (2-3 hónapon belül), és ehhez kérném a TI tanácsaitokat!

Nos a G Astra az amit kinéztem magamnak. A keret 1-1,2 millió de inkább jobb lenne 1 millióért. 5 ajtósat szeretnék, mivel szerintem ez legpraktikusabb, mert a hátsó ülés ledönthető. (caravan túl nagy lenne). 1,2 -es vagy 1,4 -es benzines mocit tervezek bele. Utaztam már mind 2 motorú változattal, 1.4 est vezettem is és eléggé tetszett a futómű feszessége és az egész kocsi vezetése is úgy összességében. 1,2 -esben még csak anyósülésen ültem, de ott nem éreztem annyira gyengének, mint itt a fórumon meg több tesztben is olvastam, hogy menyire "nem megy". Legfőképpen városban lenne használva az autó 10 km-es távokon, és emellett néha országúton is, autópályán nagyon ritkán (1-2x /év). Fontos extra lenne még a klíma az autóba. A családban van egy 1.4-es 75 LE-s mocis Renault az megbirkózik a klímával, nem tudom egy 1,2-es 75 LE-s Astra G mennyire "halna meg" bekapcsolt klímával.

Tehát akkor szerintetek melyiket érdemesebb 1,2 vagy 1,4? És mire figyeljek majd a vásárláskor?

A Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.

Tisztelettel : Tom_

Az 1.2 és a klíma üti egymást. Még az 1.4 is eléggé visszafogottan muzsikál vele, és akkor még csak nem is sportos, dinamikus haladást, csak egy átlagost várunk el tőle.

Link to comment
Megosztás:

Az előzőekben az olajfogyasztás kimaradt.

Azt tudom, hogy az 1.6-os opel 16v motor vmennyire fogyasztja az olajat. Nem tudom az 1,2 vagy 1,4 -es ilyen szempontból milyen az opelnál. Én az 1.4-es renault motort veszem viszonyításul az 60 ezer km és 2 olajcsere alatt (4év) egy deci olajat sem evett nekünk.(Renaultnál 2 év vagy 30 e km az olajcsere periódus). Nem tudom az astránál ez mennyi. 1év/15e km?

Üzemanyag Fogyasztás: az 1,4 ről úgy hallottam hogy 7l körül eszik vegyesben, ebben erősítsetek, vagy cáfoljatok meg. Ha az 1,2 ennél kb 1l -rel jobb fogyasztást tud produkálni akkor szem megéri feláldozni a menetteljesítményt a fogyasztás oltárán. És még a teljesítményadó és most már a kötelező(a LE számítás miatt) is olcsóbb az 1,2 -re.

Az 1.4 felé tolnálak én is minimum. Lehet, hogy az 1.2 javára fel lehet hozni a kisebb fogyasztást, de odafigyeléssel az 1.4-1.6-tal is lehet járkálni 7-7,5 literrel, és a klíma miatt is jobbak ez utóbbiak, mint az 1.2-est "szenvedtetni". A keretedért már kapsz Z14XE-t vagy Z16XE-t, amik 1 év vagy 30 ezres olajcsere-periódusúak. Viszont többek között az itteni fórumvélekedések alapján is, nem érdemes ezt tartani, inkább a 10-15e közötti cserét alkalmazzuk a legtöbben. Olajfogyasztás téma alapból (gyári illesztések miatt) az X16XEL motornál szokott leginkább felmerülni, de ha még meg is van egy kicsit csapatva, bármelyik motor eheti. Ha megkeményedik a szelepszár-szimering, ott is csipegetheti bármelyik. Bizonyos határig (2-3 dl/1000 km) nem kell tőle berezelni, de ha magasabb, ott már felmerülhet a motor rossz mechanikus illesztése is (dugattyúk-gyűrűk-hengerfal).

A választást ne kapkodd el, kínálati piac van. Nézelődj, érdeklődj, ha kell, keress szakembert, akivel mélyebben lehet vizslatni. Esetleg dobd be ide a jelöltek paramétereit, aztán majd mi is jól megköpködjük. :o

Eredményes keresgélést. :D

Link to comment
Megosztás:

Kormányból+váltóból képről ítélve ez inkább 182e :D Vekim 2000-es 163e km, bőrkormányon kb kopásnyom sincs, apám pözsója meg 98e km ugyanilyen "müanyag" kormány, azon sincs semmi kopás, szval ebből kiindulva vagy smirglikesztyűben vezetett a tulaja télen, vagy visszatekerték durván. A régi 280e kmes vekimen volt ennyire kikopva a kormány bal felső negyede :) Így viszont a szervízkönyv is gyanús, szval megnézheted, de a képeket nézve erős kétségeim támadtak az adatok valóságtartalmában :o

Ha astra-n így kopik a kormány+pedálok akkor sry :) De sztem nem.

Link to comment
Megosztás:

Kormányból+váltóból képről ítélve ez inkább 182e :D Vekim 2000-es 163e km, bőrkormányon kb kopásnyom sincs, apám pözsója meg 98e km ugyanilyen "müanyag" kormány, azon sincs semmi kopás, szval ebből kiindulva vagy smirglikesztyűben vezetett a tulaja télen, vagy visszatekerték durván. A régi 280e kmes vekimen volt ennyire kikopva a kormány bal felső negyede :) Így viszont a szervízkönyv is gyanús, szval megnézheted, de a képeket nézve erős kétségeim támadtak az adatok valóságtartalmában :o

Ha astra-n így kopik a kormány+pedálok akkor sry :) De sztem nem.

Nekem most van 74e a classic2-ben (és tényleg annyi), és erősen fényesedik a kormány... gázpedál + fékpedál egymás felé eső oldala meg konkrétan tükörsima lassan.

Szerintem ez használattól függ.

Én leginkább 1 kézzel kormányzok (tudom, mea culpa), így valószínűleg erősebben fogom/forgatom a kormányt és szinte csak a bal oldalával...

Van olyan ismerősöm, akinél szerintem még 150 nél is jobban nézne ki a kormány mint nálam, de ő úgy használja...

Link to comment
Megosztás:

Hát a 82e km jól hangzik, de már az évjáratból kiindulva is necces (bár attól még elvileg lehetne), nem is beszélve a kormány állapotáról (kopott) vagy a kiszakadt váltózsákról... amúgy ettől eltekintve jónak tűnik.

A váltószoknya állapota nem különösebben mérvadó, az nem függ össze a futásteljesítménnyel. Annak a legnagyobb ellensége a napsugárzás és a kor. Hiába futott csak mondjuk 30 ezret egy autó, ha állandóan csillaggarázsban van tartva, az idő meg az UV megteszi a hatását...

Link to comment
Megosztás:

Januárban lesz 10 éves, 175.000 km-rel. Nincs beteges módon óvva-védve, de kis odafigyeléssel szerintem kifejezetten szépen öregszik az Astra. Minden kárpit, huzat, műanyag eredeti benne, a kormány sincs feltükrösödve. Ami nekem meglepő, hogy a gyári üléshuzatok és a tömet mennyire strapabíróak (az más kérdés, hogy mennyire kényelmesek az ülések...).

Link to comment
Megosztás:

Januárban lesz 10 éves, 175.000 km-rel. Nincs beteges módon óvva-védve, de kis odafigyeléssel szerintem kifejezetten szépen öregszik az Astra. Minden kárpit, huzat, műanyag eredeti benne, a kormány sincs feltükrösödve. Ami nekem meglepő, hogy a gyári üléshuzatok és a tömet mennyire strapabíróak (az más kérdés, hogy mennyire kényelmesek az ülések...).

Az enyém is 10 éves és 160000km van benne, de már fényesedik a kormány és a dudagomb is ki van repedve, pedig próbálok vigyázni rá!!

Link to comment
Megosztás:

első nekifutásra kéne a középkonzol szép szürkés

tuti valami szép gally esett rá

iszonyat meló volna megcsinálni

oszlopok közepénél levágni a tetőt és másikat rá+ajtók ha deformálódtak +hiányzó üvegek

ja és az eleje se csak egy sárhányó sérülésnek tűnik

lökös műanyagozás ,lámpa rögzítő fülek lehet töröttek jobboldalt

de érdekes hogy a motorháztető nem kapott

Link to comment
Megosztás:

első nekifutásra kéne a középkonzol szép szürkés

tuti valami szép gally esett rá

iszonyat meló volna megcsinálni

oszlopok közepénél levágni a tetőt és másikat rá+ajtók ha deformálódtak +hiányzó üvegek

ja és az eleje se csak egy sárhányó sérülésnek tűnik

lökös műanyagozás ,lámpa rögzítő fülek lehet töröttek jobboldalt

de érdekes hogy a motorháztető nem kapott

ha első tulajok, idősebbek reális lehet a km

Link to comment
Megosztás:

ha első tulajok, idősebbek reális lehet a km

Úgy kell annak, aki km óra állása alapján vásárol! :o

Egyébként 17.500 km/év teljesen átlagos futásteljesítmény. Se idősnek, se első tulajnak nem kell hozzá lenni. A magyar autósok zöme ennyit sem megy évente.

Link to comment
Megosztás:

Lécci, erről mondjatok véleményt.

Beszéltem az autó tulajával.

Németországból lett behozva, 2007-ben. Most, óra szerint 70-80 ezer van benne..

A tulaj szerint olyan plussz 100 ezer lehet még, amit behozatalkor visszapörgettek.

A kormány, és a pedálok kopottsága, elmondása szerint minimális.

Meglepően széleskörű leírást adott róla telefonon:-)

Hétvégén megnézem az autót élőben.

Még az is lehet a tulaj itt fórumozik :o

Link to comment
Megosztás:

Lécci, erről mondjatok véleményt.

Beszéltem az autó tulajával.

Németországból lett behozva, 2007-ben. Most, óra szerint 70-80 ezer van benne..

A tulaj szerint olyan plussz 100 ezer lehet még, amit behozatalkor visszapörgettek.

A kormány, és a pedálok kopottsága, elmondása szerint minimális.

Meglepően széleskörű leírást adott róla telefonon:-)

Hétvégén megnézem az autót élőben.

Még az is lehet a tulaj itt fórumozik :o

Hát nem tudom, dettó ilyen a kocsim, 2009-ben vettem 1,1 milláért... Ahhoz képest drágállom, főleg, ha ezek szerin 180E-is lehet benne (legalább korrekt, hogy nem kamuzik) Az enyémet olaszból hozták, óra szerint 150, lehet, hogy több, de minden működik eddig.

Lehet jó ez is, de mondom, szerintem ahhoz képestdrága. Vagy csak én vettem olcsón?! Ja és az enyém automata klímás, ha ez extra valakinek...

Szóval az árakat nem tudom, csak az enyémmel tudom összehasonlítani, hátha ez az info segít Neked...

Ja, és a fóliával vigyázz - műbizi kéne hozzá nem tudom, ha van-e egyáltalán, a németet elfogadják-e itthon, de újabban ezt már műszerrel ellenőrzik kint az úton... (legalább az első oldalsókon nincs...)

Szerk.: ja, ez CDTI, az enyém csak DTI, a különbségükhöz nem értek, így nem tudom, annyival jobb-e...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, dettó ilyen a kocsim, 2009-ben vettem 1,1 milláért... Ahhoz képest drágállom, főleg, ha ezek szerin 180E-is lehet benne (legalább korrekt, hogy nem kamuzik) Az enyémet olaszból hozták, óra szerint 150, lehet, hogy több, de minden működik eddig.

Lehet jó ez is, de mondom, szerintem ahhoz képestdrága. Vagy csak én vettem olcsón?! Ja és az enyém automata klímás, ha ez extra valakinek...

Szóval az árakat nem tudom, csak az enyémmel tudom összehasonlítani, hátha ez az info segít Neked...

Ja, és a fóliával vigyázz - műbizi kéne hozzá nem tudom, ha van-e egyáltalán, a németet elfogadják-e itthon, de újabban ezt már műszerrel ellenőrzik kint az úton... (legalább az első oldalsókon nincs...)

Szerk.: ja, ez CDTI, az enyém csak DTI, a különbségükhöz nem értek, így nem tudom, annyival jobb-e...

Ez csak sima klímás, viszont van benne tempomat, ami nekem egy szempont.

A fólia már volt téma sokszor az F-es topikban, olvastam sokat.

Noo. Holnap kiderül:-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.