Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Nekem a jobb hátsó indult hervadásnak a hátsó ajtó mögött. :(

K_p648_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem is ugyanitt, ugyanilyen kék.

De mikor nekiállt pupusodni a festék, én lecsiszoltam, és a rozsdát is megköszörültem, rozsdamaró is került rá.. Majd rá a gitt, vagy minek hívják, és egy fekete matrica. Majd ha eladom, megcsináltatom rendesen. Észre sem venni.... Mert ki tudja mikor folytatódik.... Igaz ennek 2 éve....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanitt, ugyanilyen kék.

De mikor nekiállt pupusodni a festék, én lecsiszoltam, és a rozsdát is megköszörültem, rozsdamaró is került rá.. Majd rá a gitt, vagy minek hívják, és egy fekete matrica. Majd ha eladom, megcsináltatom rendesen. Észre sem venni.... Mert ki tudja mikor folytatódik.... Igaz ennek 2 éve....

Hát,lehet Én a tél előtt megcsináltatom,nehogy a sólé még tovább roncsa a helyzetet.

Neked a 12 év átrozsdásodási gariba meg kéne csinálniuk ingyen,nem?

Módosítva : bocs
Link to comment
Megosztás:

Hát,lehet Én a tél előtt megcsináltatom,nehogy a sólé még tovább roncsa a helyzetet.

Neked a 12 év átrozsdásodási gariba meg kéne csinálniuk ingyen,nem?

Naná, de ki hordta márkaszervizbe? 30e-ért olajat nem cseréltetek....a többi árról meg ne is beszéljünk.

Link to comment
Megosztás:

Naná, de ki hordta márkaszervizbe? 30e-ért olajat nem cseréltetek....a többi árról meg ne is beszéljünk.

Jaa,tényleg,folyamatosan márka szervizbe kéne hordani,hogy garis legyen....ez el is felejtettem.

Akkor viszont nincs több kérdésem. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nemtud valaki kölcsönadni 1.650.000 pénzet ? :)Fizetéskor visszadom:)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_2.0_turbo_opc-8138000

Hát nem tudom, valami mélyen megszállott embernek kell lenni annak, aki - más autó helyett - ezt veszi meg ennyi pénzzel a zsebében.

Nem látom azt az "értéket", amivel többet ér ez a feljebb linkelt "megtartós"-nál.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, valami mélyen megszállott embernek kell lenni annak, aki - más autó helyett - ezt veszi meg ennyi pénzzel a zsebében.

Nem látom azt az "értéket", amivel többet ér ez a feljebb linkelt "megtartós"-nál.

Egy OPC-nél nem az ész-érvek számítanak,hanem a feeling amit nyújt egy ilyen vas.. El kellene menned egy Opel nyílt napra, ahol mehetnél egy próbakört a mostani Astra J Selection-el (3,99M Ft), majd átülni egy OPC Astra-ba (9M Ft). Ha nem éreznéd át mitől kerül kétszer annyiba, akkor Neked tényleg nem érdemes OPC-t venned ill. azon elmélkedned hogy miért olyan drága...

Emlékszem a percre amikor körbejártam az unokatesóm új 13,99M-os Audi A4 Avant 2.0 CRTdi-jét (minden extrát megkapott bele, még magnézium -vagy mifene- felni is volt rajta 800k HUF-ért). ki kellett próbáljam hogy megértsem, miért is az az árcédula. Én ennyiért nem vennék autót (nem is fenyeget ez a gond), de hogy minden téren egy eddig általam autóban nem tapasztalt érzés volt vezeti/terelgetni a Bakonyi utakon az sicher.

Link to comment
Megosztás:

Pont ez az, szinte hasonló dinamikát ad egy mai modern benzines autó (ami nem astra :D ).

Értem én, hogy OPC, egészségére :D

Nálam az nem nyilvánvaló, hogy egy ilyen korú standard kombi 600-700K, akkor ez max 1000K. De akkor sem kellene, a csodás szép olasz szervízkönyv miatt.

A futásteljesítmény is mesés szerintem.

Dehát kinek a pap(lan)....

Módosítva : panizzi
Link to comment
Megosztás:

Egyetértek Janóval, a racionalitás itt egyáltalán nem számít. Ennyi erővel egy Ferrari sem ér 60-80 milliót? Pedig dehogynem, ha lenne egy olyanod, világosan látnád benne minden egyes forint helyét. Véleményem szerint az autó nem alkatrészek összessége és ennek megfelelően nem annyit ér mint a darabjai értékének összege, hanem elkészültével valami olyasmi született ami érzéseket vált ki emberekből (muszáj neki, különben nem lehetne eladni), és élményeket ad cserébe jó esetben.

Link to comment
Megosztás:

Egy OPC-nél nem az ész-érvek számítanak,hanem a feeling amit nyújt egy ilyen vas.. El kellene menned egy Opel nyílt napra, ahol mehetnél egy próbakört a mostani Astra J Selection-el (3,99M Ft), majd átülni egy OPC Astra-ba (9M Ft). Ha nem éreznéd át mitől kerül kétszer annyiba, akkor Neked tényleg nem érdemes OPC-t venned ill. azon elmélkedned hogy miért olyan drága...

Emlékszem a percre amikor körbejártam az unokatesóm új 13,99M-os Audi A4 Avant 2.0 CRTdi-jét (minden extrát megkapott bele, még magnézium -vagy mifene- felni is volt rajta 800k HUF-ért). ki kellett próbáljam hogy megértsem, miért is az az árcédula. Én ennyiért nem vennék autót (nem is fenyeget ez a gond), de hogy minden téren egy eddig általam autóban nem tapasztalt érzés volt vezeti/terelgetni a Bakonyi utakon az sicher.

Aki gyorsulni akar, és gyorsan menni, és nincs pénze vegyen egy motort. Attól megkapja. Egyik kocsi sem ér a közelébe, nah jó 30-40M-ért már igen....

Én is azért vettem egy motort....

Link to comment
Megosztás:

na igen, itt kezdődnek a problémák

Egy OPC olyan az Opel világában mint a Mercedes háza táján az AMG, a BMW-knél az M széria, az bizony az "alap" modell többszöröse árban, és okkal, nagyon sok mindenben egészen másak ezen modellek. Itt nem csak optikai dolgokról van szó, valós differenciák vannak.

Aki gyorsulni akar, és gyorsan menni, és nincs pénze vegyen egy motort. Attól megkapja. Egyik kocsi sem ér a közelébe, nah jó 30-40M-ért már igen....

Én is azért vettem egy motort....

Jó ideig motoroztam -fiatalabb koromban- de az szinte semmiben nem hasonlítható ahhoz az élményhez, mint amit egy pl általam említett gép (full extrás A4) volánja mögött lehet átélni. Motorozás más világ, az az autó meg olyan volt mintha egy kényelmes bőrfotelben egy nappaliban ülve de hihetetlen kanyarsebességeket letudva (minden vigyázott ránk) mennénk arra amerre csak mi szeretnénk. Mindezt 5,4-es átlagfogyasztással... Nagyon más világ...

Link to comment
Megosztás:

Egy OPC-nél nem az ész-érvek számítanak,hanem a feeling amit nyújt egy ilyen vas.. El kellene menned egy Opel nyílt napra, ahol mehetnél egy próbakört a mostani Astra J Selection-el (3,99M Ft), majd átülni egy OPC Astra-ba (9M Ft). Ha nem éreznéd át mitől kerül kétszer annyiba, akkor Neked tényleg nem érdemes OPC-t venned ill. azon elmélkedned hogy miért olyan drága...

Emlékszem a percre amikor körbejártam az unokatesóm új 13,99M-os Audi A4 Avant 2.0 CRTdi-jét (minden extrát megkapott bele, még magnézium -vagy mifene- felni is volt rajta 800k HUF-ért). ki kellett próbáljam hogy megértsem, miért is az az árcédula. Én ennyiért nem vennék autót (nem is fenyeget ez a gond), de hogy minden téren egy eddig általam autóban nem tapasztalt érzés volt vezeti/terelgetni a Bakonyi utakon az sicher.

Na igen.Régen a Vectraclubbal voltam Veszprémbe Opel nyílt napon.Ott lehetett száguldozni OPC Vectra C-vel meg Insigniával.Teljesen más mint az alapverziók.Valószínű,hogy egy 500 darabos kollekció egyik darabjának nem fog sokat esni az ára évek múltával sem.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Autó vásárlás előtt állok 750e Ft-ot szánnék rá.

Esetleg ránéznétek erre az autóra: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.6_16v_enjoy-8245820

Pár napja 750e Ft volt most lejjebb vitték az árat 699.000 Ft-ra.

Köszi

Üdv.

2002-es ráadásképp sedan.....

Én nem adnék érte ennyit az enyém 2005 12. havi 1.4 5 ajtós felszereltség kb. ez.

szervízkönyves és 800 pénz volt.tavaly vettem.

amennyit rászánsz, abból kapsz jobbat is

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

2002-es ráadásképp sedan.....

Én nem adnék érte ennyit az enyém 2005 12. havi 1.4 5 ajtós felszereltség kb. ez.

szervízkönyves és 800 pénz volt.tavaly vettem.

amennyit rászánsz, abból kapsz jobbat is

Olyan olcsón? :O Igaz abban a problémás Z14XEP van.

De ez 1.6-os. Igaz Km meg van benne bőven. Az enyimért ha most 1M-et adnának... Ahhoz képest ez lehet tényleg drága.

Link to comment
Megosztás:

Olyan olcsón? :o Igaz abban a problémás Z14XEP van.

De ez 1.6-os. Igaz Km meg van benne bőven. Az enyimért ha most 1M-et adnának... Ahhoz képest ez lehet tényleg drága.

jó áron volt, igaz vadásztam vagy fél évig.

210e km volt benne, viszont végig vezetett szervizkönyve van.

egyenlőre csak a vezérlést és az olajat, szűrőket cseréltem benne.

jah meg a főtengely holtpont jeladót és a féket elöl.

sedan-t én nem vennék, macera ki-be pakolni, pont egy sedan 2006-os focust adtam el, mert

hiába volt marha nagy a csomitartója, nem lehetett igazán jól megpakolni.

meg akkor még bababkocsi is volt, és nagyon szenvedős volt ki-be rakosgatni, főleg

ha volt még cuccos a csomagtartóban.

most egyenlőre nem szeretném eladni, legközelebb új verdát szeretnék:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autó vásárlás előtt állok 750e Ft-ot szánnék rá.

Esetleg ránéznétek erre az autóra: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.6_16v_enjoy-8245820

Pár napja 750e Ft volt most lejjebb vitték az árat 699.000 Ft-ra.

Köszi

Meg kell nézni közelebbről, lakatos és autószerelő szemmel és ha úgy rendben van, akkor szerintem ez az összeállítás megéri a 700e-t. Módosítva : beghyn
Link to comment
Megosztás:

Meg kell nézni közelebbről, lakatos és autószerelő szemmel és ha úgy rendben van, akkor szerintem ez az összeállítás megéri a 700e-t.

Annyi idős kocsin már lehet találni hibákat, ha nem, akkor nincs is benne annyi km, és nem 12 éves.... ;) Inkább szerintem mérlegelni kell. ;)

Link to comment
Megosztás:

Annyi idős kocsin már lehet találni hibákat, ha nem, akkor nincs is benne annyi km, és nem 12 éves.... ;) Inkább szerintem mérlegelni kell. ;)

Hát, szerintem a műszaki (motorikus) állapot és a futott km között van arányosság/összefüggés (függ a használat milyenségétől), az esztétikai állapot és a kor/megtett km már közel sem ennyire kézenfekvő. Anno mikor a 20 éves F Astra-m cseréltem, több kereskedésnél mondtam a kereskedőnek hogy az alap elvárásom hogy a 8-10 év körüli autó ne legyen rosszabb esztétikai (és persze műszaki) állapotban mint a 20 éves autóm. 10-ből 7-8 vacakabbul nézett ki, és a kereskedő(k) is így látták... Szóval lehet gyönyörű állapotú a beltér/kültér ha olyan gazdája volt (szép állapoton nem a nepperes szilikonos belsőt értem), általában az ilyen típusú emberek a motorra is odafigyeltek/áldoztak. Viszont egy szétlakott belsejű autó árulkodik a tulaj igényességéről, ott már más volt a hozzáállás az autóhoz, ott jó eséllyel már a műszaki dolgok is el vannak hanyagolva.

Tehát a lényeg a lényeg, hogy láttam én már sok 15 év körüli (és idősebb) nagyon szép állapotú autót, mint ahogy láttam már rengeteg viszonylag keveset futott de mégis agyoncsapott 4-5 évest is. Nekem ez a véleményem. .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.