Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

De ők nem élvezik ki az autózást, egy év alatt 600 km... ilyen távokra nem térül meg semmilyen formában a befektetett pénz.

dehogy térül meg... SŐT... 41.000 FT ot fizetett, és még kellett volna rajta cseréni 2 féktárcsát, mert olyan rozsdás volt, hogy vicces volt vele megállni.....

végülis lecsiszoltuk róla a rozsdát úgy nagyjából, és így ment át a vizsgán....

az ilyet elmebetegnek hívom, a taxi 1000X olcsóbb lett volna.....

Link to comment
Megosztás:

dehogy térül meg... SŐT... 41.000 FT ot fizetett, és még kellett volna rajta cseréni 2 féktárcsát, mert olyan rozsdás volt, hogy vicces volt vele megállni.....

végülis lecsiszoltuk róla a rozsdát úgy nagyjából, és így ment át a vizsgán....

az ilyet elmebetegnek hívom, a taxi 1000X olcsóbb lett volna.....

Lehet, hogy csak bosszantja a szomszédokat, ő megteheti hogy vesz autót mikor nem is használja! Meg persze jó érzés ha olyat vehetsz amire nincs is szükséged...

Meg kellene kérdezni a tulajtól.

Link to comment
Megosztás:

dehogy térül meg... SŐT... 41.000 FT ot fizetett, és még kellett volna rajta cseréni 2 féktárcsát, mert olyan rozsdás volt, hogy vicces volt vele megállni.....

végülis lecsiszoltuk róla a rozsdát úgy nagyjából, és így ment át a vizsgán....

az ilyet elmebetegnek hívom, a taxi 1000X olcsóbb lett volna.....

Azért sztem meg lehet érteni ezeket az embereket is...

Először is az autózás soha semmilyen értelemben nem volt megtérülő befektetés (autón akik egyedül keresni tudnak azok a nepperek szvsz), másodszor meg lehet hogy egyszerűen csak más a viszonya az autójához mint az átlagembernek, nem egyszerű tárgyként/közlekedési eszközként tekint rá. Nem biztos hogy mindent az anyagi oldaláról kell nézni, mert ha így lenne akkor a műgyűjtők/műkedvelők csupa elmebeteg emberek lennének, akik megvesznek mondjuk egy festményt több százezer vagy millió forintért, kiakasztják a szobájuk falára és nézegetik. Ebből aztán egy árva fillér nem jön vissza nekik az életben, tehát ilyenformán csupa kidobott pénz volt amit a festményre költöttek. :D (a taxi analógiájára: jobban jártak volna ha ennyiért újra tapétáznak/festetnek, az is tud szép lenni és még olcsóbb is B) ) Viszont szép, és szeretik, és lehet hogy nekik ez megért ennyit. És akkor elképzelhető hogy emberünk is így van a keveset futott autójával. Idióta sztem akkor lenne ha tudatában lenne annak hogy ez mennyire nem rentábilis, utálja is ezért az autóját, de ennek ellenére is megtartja.

Link to comment
Megosztás:

Azért sztem meg lehet érteni ezeket az embereket is...

Először is az autózás soha semmilyen értelemben nem volt megtérülő befektetés (autón akik egyedül keresni tudnak azok a nepperek szvsz), másodszor meg lehet hogy egyszerűen csak más a viszonya az autójához mint az átlagembernek, nem egyszerű tárgyként/közlekedési eszközként tekint rá. Nem biztos hogy mindent az anyagi oldaláról kell nézni, mert ha így lenne akkor a műgyűjtők/műkedvelők csupa elmebeteg emberek lennének, akik megvesznek mondjuk egy festményt több százezer vagy millió forintért, kiakasztják a szobájuk falára és nézegetik. Ebből aztán egy árva fillér nem jön vissza nekik az életben, tehát ilyenformán csupa kidobott pénz volt amit a festményre költöttek. :D (a taxi analógiájára: jobban jártak volna ha ennyiért újra tapétáznak/festetnek, az is tud szép lenni és még olcsóbb is B) ) Viszont szép, és szeretik, és lehet hogy nekik ez megért ennyit. És akkor elképzelhető hogy emberünk is így van a keveset futott autójával. Idióta sztem akkor lenne ha tudatában lenne annak hogy ez mennyire nem rentábilis, utálja is ezért az autóját, de ennek ellenére is megtartja.

Én a megtérülést nem feltétlen anyagi értelemben értem, hanem élvezeti értelemben is. A művészi kép is ide tartozik, sok pénzért megveszi az ember, és utána minden nap élvezettel néz rá, és büszke arra, hogy megvette. (Csúnyán fogalmazva használja arra, amire való, ti. hogy "nézzék")

A mi emberünk olyan, hogy megvesz egy méregdrága festményt a vidéki nyaralóba, hogy 1 évben 2 hetet ott legyen, közben meg havonta lehet portalanítani.

És én ezt nem értem teljesen, hogy miért jó. De ez már nagyon elvezet a topic témájától, úgyhogy nem is firtatom tovább :)

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós vagy kombi,inkább szerintem!

Én is ezt mondtam, de hát...

Tudsz szakmai, technikai érvet mondani, akkor hátha sikerülne meggyőzni!

A praktikussággal nem sikerült, mert neki a Sedan tetszik.

Természetesen kihagyhatatlan ajánlat esetén 1.4 5 ajtós is lehet, vagy bármi más.

Az 1.2-t zárta ki teljesen.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondtam, de hát...

Tudsz szakmai, technikai érvet mondani, akkor hátha sikerülne meggyőzni!

A praktikussággal nem sikerült, mert neki a Sedan tetszik.

Természetesen kihagyhatatlan ajánlat esetén 1.4 5 ajtós is lehet, vagy bármi más.

Az 1.2-t zárta ki teljesen.

Az 5 ajtós, meg a Caravan sokkal jobban pakolható. Klíma miatt pl. valóban jobb egy 1.6.

De ne vésse kőbe az elképzelését, mert ha tényleg jó ajánlat van egy 1.4 5 ajtósra, arra is érdemes rámozdulnia.

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, hogy az 1.6 osat érdemes csak nézni, de inkább felette, az 1.4 es gyengécske különösen, ha többen ülnek benne, és még cuccot is visznek, ez persze nem csak astra ra igaz, hanem bármelyik hasonló kategoriájú vasra.

Nekünk volt egy kombi 1.4 Focus, a legelső, cégautó volt, de ismert volt az életútja, és igen baráti az ára, (anyám járt vele, elötte az egyik kollegája)

És igen harmatos, egy elönye van, hosszúban nagyon keveset eszik, de ne akarj vele előzgetni.

Ha nyompd ha nem ugyse megy.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondtam, de hát...

Tudsz szakmai, technikai érvet mondani, akkor hátha sikerülne meggyőzni!

A praktikussággal nem sikerült, mert neki a Sedan tetszik.

Természetesen kihagyhatatlan ajánlat esetén 1.4 5 ajtós is lehet, vagy bármi más.

Az 1.2-t zárta ki teljesen.

A sedánt én sem tanácsolom! Szerintem nem jó néz ki g astrában. 1.2 -t bezzeg kizárja pedig inkább az 5 ajtósba, mint egy 1.4-es sedan-ba.

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, hogy az 1.6 osat érdemes csak nézni, de inkább felette, az 1.4 es gyengécske különösen, ha többen ülnek benne, és még cuccot is visznek, ez persze nem csak astra ra igaz, hanem bármelyik hasonló kategoriájú vasra.

Nekünk volt egy kombi 1.4 Focus, a legelső, cégautó volt, de ismert volt az életútja, és igen baráti az ára, (anyám járt vele, elötte az egyik kollegája)

És igen harmatos, egy elönye van, hosszúban nagyon keveset eszik, de ne akarj vele előzgetni.

Ha nyompd ha nem ugyse megy.

Hát érdekes nekem az 1.2-es elég jó pörög pedig apósom 1.4-ét is szoktam vezetni de nem sokkal másabb. És bátran előzgetek az 1.2-vel habár ha 5-en ülnek benne tényleg lomha ..

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, hogy az 1.6 osat érdemes csak nézni, de inkább felette, az 1.4 es gyengécske különösen, ha többen ülnek benne, és még cuccot is visznek, ez persze nem csak astra ra igaz, hanem bármelyik hasonló kategoriájú vasra.

Nekünk volt egy kombi 1.4 Focus, a legelső, cégautó volt, de ismert volt az életútja, és igen baráti az ára, (anyám járt vele, elötte az egyik kollegája)

És igen harmatos, egy elönye van, hosszúban nagyon keveset eszik, de ne akarj vele előzgetni.

Ha nyompd ha nem ugyse megy.

Bár még nem vezettem 1.8-as Astrát, de lehet ez lenne a legoptimálisabb benzines motor ehhez a kasztnihoz. Lenne nyomatéktartalék, meg a klíma se fektetné meg (annyira). Viszont a hazai kínálat zöme 1.4, meg 1.6, úgyhogy nehezebb eladósorban lévő nagyobb motoros gépet találni.

Ettől függetlenül én elégedett vagyok az én 1.4-emmel is, azért túl sok zavaró kompromisszumot ezzel sem kell kötni. Racingre persze nem jó, de nem is arra való.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondtam, de hát...

Tudsz szakmai, technikai érvet mondani, akkor hátha sikerülne meggyőzni!

A praktikussággal nem sikerült, mert neki a Sedan tetszik.

Természetesen kihagyhatatlan ajánlat esetén 1.4 5 ajtós is lehet, vagy bármi más.

Az 1.2-t zárta ki teljesen.

Nincs baj a Sedannal sem, én annak idején 5ajtóst akartam, de ezt dobta a gép. Nem bántam meg, bár az igaz, hogy nem nagyon szoktam nagy dolgokat cipelni, amihez kellene az 5ajtós kasztni. Amikor meg cipeltem, az nem fért volna be a Caravanba sem, így mindenképp kölcsönautó lett volna belőle.

Két apró hátrányt tudok felhozni

- a csomagtérfedél tartókarja benyúlik a csomagtérbe, mivel nem teleszkópos, de ez megint olyan, amivel együtt lehet élni

- a hátsó lámpa nem szabatos a 3/5 ajtóssal, és éppen ezért drágább is azoknál, ha cserélni kell

Ezzel szemben nincs hátsó ablaktörlő, ami megint lehet jó is (nem romlik el, nem kell lapátot cserélni B) ) meg rossz is (pöttyös ablak... de erre tartok egy ilyet a kocsiban).

Ha Sedant szeretne és elég kitartó, akkor úgysem fogja alább adni, viszont arra készüljön fel, hogy sokkal kisebb a választék a Sedanból.

Link to comment
Megosztás:

Bár még nem vezettem 1.8-as Astrát, de lehet ez lenne a legoptimálisabb benzines motor ehhez a kasztnihoz. Lenne nyomatéktartalék, meg a klíma se fektetné meg (annyira). Viszont a hazai kínálat zöme 1.4, meg 1.6, úgyhogy nehezebb eladósorban lévő nagyobb motoros gépet találni.

Ettől függetlenül én elégedett vagyok az én 1.4-emmel is, azért túl sok zavaró kompromisszumot ezzel sem kell kötni. Racingre persze nem jó, de nem is arra való.

Én is így gondolkodtam, hogy legalább 1.8 legyen. Ritka ugyan, de ha nem sürgős az autóvásárlás, érdemes kivárni. Persze, van akinek egyáltalán nem fontos a teljesítmény...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sógor autót szeretne venni.

Első terv Astra G 1.6 Sedan, min. 2004, de inkább 2005-2006-os lenne jó.

Ha valaki tud biztosan jó autót, jónak ígérkező vételt az ne habozzon jelezni!

Már az 5 ajtós és a kombi is szóba jöhet jó vétel esetén! B)

De csak 1.6-os.

Link to comment
Megosztás:

A praktikussággal nem sikerült, mert neki a Sedan tetszik.

szerintem leírtad a lényeget. ez tetszik. vegye ezt. valakinek ez kell valakinek az 5 ajtós a tuti. nem vagyunk egyformák...

nek kell mindenkire ráerőltetni az akaratunkat.... B)

( amugy a faterom is ilyen. sose venne 5 ajtós autót. ennyi. )

Link to comment
Megosztás:

Itthon ritka a 8 szelepes 1,6-os,leginkább németből hoztak be ilyeneket.

Amúgy jó motor,nincs túlbonyolítva!

Azt tudom hogy németből hozták be,csak érdekelne hogy mire számíthatok!mikor felnyitottam a motorháztetőt néztem 1-et mert majdnem olyan mint az A Vectramba volt!Alkatrész olcsóbb?Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom hogy németből hozták be,csak érdekelne hogy mire számíthatok!mikor felnyitottam a motorháztetőt néztem 1-et mert majdnem olyan mint az A Vectramba volt!Alkatrész olcsóbb?Előre is köszi

X16SZR motor?

Szerintem minden Opelhez olcsó az alkatrész!Mert a Vectrához drága volt?

Persze attól függ mihez viszonyítunk,hogy valami olcsó vagy drága.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.