Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Sziasztok!

A következő Astrákról mi a véleményetek? Érdemes lehet valamelyiket elmenni megnézni?

Első

Másidik

Harmadik

Negyedik

Minden építő jellegű hozzászólást, véleményt előre is köszönök!

Azt enyhe túlzásnak tartom hogy a 4. autónál külön kiemelik a kevesett futott megjegyzést.A közel 15000 km-es éves átlag legjobb esetben is maximum átlagos.

Link to comment
Megosztás:

Azt enyhe túlzásnak tartom hogy a 4. autónál külön kiemelik a kevesett futott megjegyzést.A közel 15000 km-es éves átlag legjobb esetben is maximum átlagos.

Miért,az én évi 30000km-z képest,ez kevés futásnak felel meg,enyém meg átlagos.Igaz,ki-ki mennyit megy. <_<

Link to comment
Megosztás:

Azt enyhe túlzásnak tartom hogy a 4. autónál külön kiemelik a kevesett futott megjegyzést.A közel 15000 km-es éves átlag legjobb esetben is maximum átlagos.

Km órának hinni a mai világban, hallatam durva eseteket, s láttam is :angry:

Ismerős eladta ~250e km-el nagy nehezen kereskedésbe, majd látta a kocsiját nagyon megkímélt, nagyon keveset futótan 60e-el. <_< Mire nem képesek az emberek, pár nap, s mennyit fiatalodik a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Azt enyhe túlzásnak tartom hogy a 4. autónál külön kiemelik a kevesett futott megjegyzést.A közel 15000 km-es éves átlag legjobb esetben is maximum átlagos.

Ott inkább a szervizkönyvön van a hangsúly. :angry:

Az enyémet is úgy vettem magánszemélytől. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szeretnék venni egy G astra-t, ki is néztem egyet csak a lámpaborítások elől és hátul nagyon nem tetszenek rajta.

Szerintetek könnyen ellehet távolítani?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4_16v-4587487

Szerintem nehezen eltávolítható... Enyémen is volt, de inkább lámpákat vettem és a régieket gombokért adtam el...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szeretnék venni egy G astra-t, ki is néztem egyet csak a lámpaborítások elől és hátul nagyon nem tetszenek rajta.

Szerintetek könnyen ellehet távolítani?

Ha csak a hozzá való öntapadóval rakta fel,akkor könnyen!Ha tett hozzá saját kétoldalú ragasztó szalagot is,akkor nehezebben de ha

szilóval,pillanatragasztóval is rásegített,akkor annak marad nyoma a lámpán!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.