Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Sziasztok!

A következő Astrákról mi a véleményetek? Érdemes lehet valamelyiket elmenni megnézni?

Első

Másidik

Harmadik

Negyedik

Minden építő jellegű hozzászólást, véleményt előre is köszönök!

Szia!

Nekem az első annyiból szimpatikus, hogy tulaj árulja, és értelmesnek tűnik. Nem tudom, mennyire fontos neked a klíma. A negyedik is jónak néz ki képről, viszont a hozzá tartozó tipikus kereskedő szövegtől rosszul vagyok. Ne keresse tovább, megtalálta, ez álmai autója stb... <_<

A többi sem rossz, szerintem azt nézd meg, amelyik közelebb van, de vigyél valakit aki ért hozzá, és át tudja nézni rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő Astrákról mi a véleményetek? Érdemes lehet valamelyiket elmenni megnézni?

Első

Másidik

Harmadik

Negyedik

Minden építő jellegű hozzászólást, véleményt előre is köszönök!

Mindenképp az 1.6-osokat ajánlanám! Nekem 1.4 van, de nyáron, klímával kívánná az 1.6-ot.

Az első tuning jellegűt kilőnném. Aki sportosítja a gépet, az lépi is!

Az utolsóról meg kérdezném, hogy van e olyan felszereltség, amelyiknek része a krómcsíkos hűtőmaszk? Mert az utángyártott géptetőkön ilyen van, az tuti!

Link to comment
Megosztás:

Persze, persze, ez nem törvényszerű. De nagyobb a valószinűsége. Én maradnék egy szériánál!

Néha sokat elárul egy leírás vagy telefon beszélgetés is!Szoktam jókat röhögni hirdetéseken:"pöcc-röff autó,zsír papucsokkal,tezsvéreim-főnököm ingyen autózók kíméljenek" de gondolom már találkoztatok hasonlókkal <_<

Link to comment
Megosztás:

Hello

A mult héten fent volt a használtauton a Weltautó által kinált bordó Astra G, automata, közületek vette meg valaki ?

Másik, mai nap szintén eltünt egy 750 000 FT körüli szintén bordó, szintén automata (Kecskemét), azt is innen vitte valaki ?

Igen,mindkettőt én vettem meg alkatrésznek! <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem az első annyiból szimpatikus, hogy tulaj árulja, és értelmesnek tűnik. Nem tudom, mennyire fontos neked a klíma. A negyedik is jónak néz ki képről, viszont a hozzá tartozó tipikus kereskedő szövegtől rosszul vagyok. Ne keresse tovább, megtalálta, ez álmai autója stb... <_<

A többi sem rossz, szerintem azt nézd meg, amelyik közelebb van, de vigyél valakit aki ért hozzá, és át tudja nézni rendesen.

Egyetértek!! Szerintem fontosabb, hogy mennyire ismert múltú, mennyire korrekt az autó. A klíma fontosságát meg döntse el mindenki.

Előnyök hátrányok: nem romlik el, nem eszik többet, arra a 2 hónapra felesleges hibaforrás. Eladhatatlan, nem ér annyit a kocsi, nyáron konzervdoboz!!

Ha valaki mondjuk alergiás a klímára akkor gondolom ő inkább egy jobb állapotú nemklímásat választ egy lerugottabb klímással szemben! :P

...Enyém sem klímás :angry:

Link to comment
Megosztás:

Miért 4 ajtóst akarsz venni?

Az 5 ajtós praktikusabb szerintem.

Én 5 ajtós után kombit vennék.

Igazából nem kikötésem a 4 ajtós. Egyedül kombit illetve 3 ajtósat nem szeretnék. Egyébként lehet van benne valami, hogy az 5 ajtós praktikusabb. Azonban ahogy nézegettem kb 1 millióig a fentebb linkelt autókhoz hasonló felszereltséggel több a 4 ajtós,(figyelembe véve a távolságot és az autó színét/fehéret és zöldet nem szeretnék/), ezért sikeredett így hogy 4-ből három 4ajtós és csak egy 5ajtós. Azonban még nézelődök, mert a vásárlás csak jövőhónap elején lesz aktuális.

A klíma hiánya nem kizáró ok nálam, ha egyébként szép és jó állapotú az autó és jó áron van akkor inkább az mint egy rosszabb állapotú klímás.

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem kikötésem a 4 ajtós. Egyedül kombit illetve 3 ajtósat nem szeretnék. Egyébként lehet van benne valami, hogy az 5 ajtós praktikusabb. Azonban ahogy nézegettem kb 1 millióig a fentebb linkelt autókhoz hasonló felszereltséggel több a 4 ajtós,(figyelembe véve a távolságot és az autó színét/fehéret és zöldet nem szeretnék/), ezért sikeredett így hogy 4-ből három 4ajtós és csak egy 5ajtós. Azonban még nézelődök, mert a vásárlás csak jövőhónap elején lesz aktuális.

A klíma hiánya nem kizáró ok nálam, ha egyébként szép és jó állapotú az autó és jó áron van akkor inkább az mint egy rosszabb állapotú klímás.

<_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.