Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

A nagy szorást én is észrevettem.

Sok kocsi fent van, de nem feltétlenül akarják eladni, sokan úgy vannak vele, hogy akkor adja, ha megadják az árát.

Hogy mi a reális jó kérdés, megfelelő karbantartás mellett, egy 100 000 et és egy 150 000 et futott autó esetén nem igazán van különbség, szerintem ne a kilométer számlálót nézd, hanem az állapotot.

Eme fórumnál az Astra G ét 2004-ig írja.

Ha 2006 - osat néztél, az nem H már ? létezik 2006-os G, csak classic II-nek hívják, és lengyelo-ban volt összeszerelve.

Ha annyít szánsz rá, amit írtál, lehet érdemesebb lenne egy szinttel feljebb keresned, vagy ha a G astra a cél, akkor sporolj a vételáron <_<

1.6 os változat nem jó ?, hogy direkten 1.4 est keresel ?

Márkakereskedés (szalon), vagy a hivatalos használt márkakereskedés esetében nagy esélyel nincs pörgetve a km óra, persze ha 1 tulajtól veszik be

Ezek sokszzor drágábbak az egyéb helyen lévőktől (Vajon miért? ) nem minden esetben igaz ez sajnos, láttam már visszapörgetve márkakereskedés udvaán eladó autót. hogy honnan tudom? én adtam el az autót, de amikor cserélni akart akkor nem tudtunk megállapodni és egy másik márkát választott. pár hét múlva találkoztam az autóval abban a bizonyos kereskedésben amikor ismerősnek kerestem autót, és 50.000km-rel kevesebre volt kirakva. mindenképp meg kell alaposan nézni mit vesz az ember.

Az általad is említett használtuató a legismertebb portál, magán hirdetések is találhatóak rajta bőven.

Más:

A 1999-ben ill. a 2003 ban gyárott Astra G esetében van különbség a műszaki tartalomban ?

Link to comment
Megosztás:

Képet vedd ki az idézetből! :angry:

Dehogy koppintanak!Most engem szívattok vagy tényleg nem tudtátok/ismertétek? <_<

A General Motorshoz tartozik az Opel is meg a Cadillac is(sőt a Buick és Pontiac)meg a

Chevrolet .Így lehetősége van az egyes típusokat a másik földrészen, kicsit átcimkézve

árusítani,így fejlesztési költséget takarítva meg!

Például a mi Astránkat amerikában asszem Buick Astra néven árulják!

buick_astra.jpg

meg van Saturn Astra is...

http://www.auto123.com/ArtImages/101275/20...tra-xr--001.jpg

Link to comment
Megosztás:

A kép itt is látszik, de egy Corvette van rajta meg a "please use an embed code" felirat, miközben te egy Chevrolet Astra GSi-t akartál linkelni ha jól gondolom... <_<

Ez érdekes! :angry:

Nálam az a kép látszik,amit fel is raktam ,egy piros 5 ajtós G Astra GSI Chevrolet emblémával!

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam,hogy nem hazudsz!Pusztán ,nem értem,hogy történhet ez! <_<

Linkelni sem engedi,ez valami speciális téma lesz. :angry:

Mindegy,leírtam a címet próbáld már meg bemásolni,hátha úgy engedi.Ha meg máshogy nem megy

megnyitod az oldalt és a Chevroletnél van olyan hogy Astra 2005 GSI,ott lesz!

netcarshow.com/chevrolet/2005_astra_gsi_2.0_16v/

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam,hogy nem hazudsz!Pusztán ,nem értem,hogy történhet ez! <_<

Linkelni sem engedi,ez valami speciális téma lesz. :angry:

Mindegy,leírtam a címet próbáld már meg bemásolni,hátha úgy engedi.Ha meg máshogy nem megy

megnyitod az oldalt és a Chevroletnél van olyan hogy Astra 2005 GSI,ott lesz!

netcarshow.com/chevrolet/2005_astra_gsi_2.0_16v/

Eleje elég érdekes!! De a belső szép.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő Astrákról mi a véleményetek? Érdemes lehet valamelyiket elmenni megnézni?

Első

Másidik

Harmadik

Negyedik

Minden építő jellegű hozzászólást, véleményt előre is köszönök!

Képről levehető égbekiáltó bajokat én nem látok. Tán annyi, hogy az első nem klímás. Érdemes lehet közelebbről meglesni mindegyiket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.