Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Maceráááás? :D Semmit nem kell csinálni,csak könyökölni az ablakban!

Belököd előremenetbe és gurulsz Hegyeshalomtól Záhonyig !Ritka praktikus dolog és nem is lassab érezhetően,mint

a kéziváltó,lámpánál például ugyanúgy jön el zöldnél,mint a többiek még sportfokozat nélkül is.

Értsd már jól!!! :lol:

Arra gondoltam, hogy a szervizigénye milyen, hajlamos-e a meghibásodásra, stb.

Link to comment
Megosztás:

Hát, még nem tudom...Ezt az Astrát néztük meg délután, egész szépen néz ki, de nincs benne ABS. Műszakit megcsinálná péntekre és az F-et is beszámolná 250-ért. Csak az az ABS lenne benne!

Még nincs lefutva semmi, megy a keresés ezerrel... :lol:

Igaz ez mellett szól még az is, hogy helyben van...

Hát ennek valami érdekes színe van... :D Ilyet még soha nem láttam astrában. Nekem nem nagyon tetszik. ABS nélkül is autó az autó.. Nekem sincs mégis gurul ... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ennek valami érdekes színe van... :) Ilyet még soha nem láttam astrában. Nekem nem nagyon tetszik. ABS nélkül is autó az autó.. Nekem sincs mégis gurul ... :D

Na igen, először a színe fogott meg...í Nem sok ilyen autó jön szembe, az is igaz :D Kicsit sajnálom az ABS-hiányt, dehát mégiscsak egyben lévőnek tűnik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, még nem tudom...Ezt az Astrát néztük meg délután, egész szépen néz ki,

Nekem is tettszik a színe,ritka és érdekes.

Én tavaly a volt gimis fizika tanáromnak "segítettem" kocsit venni.Ő pedig

egy ilyen érdekes vajsárga vagy tojáshéjszínű G Astrát vett,nem volt átfestve

a kocsi.Se előtte se azóta másik ilyen színű Astrát még nem láttam.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tettszik a színe,ritka és érdekes.

Én tavaly a volt gimis fizika tanáromnak "segítettem" kocsit venni.Ő pedig

egy ilyen érdekes vajsárga vagy tojáshéjszínű G Astrát vett,nem volt átfestve

a kocsi.Se előtte se azóta másik ilyen színű Astrát még nem láttam.

Német taxi színűt?

w140_taxi_564855_44308.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát, még nem tudom...Ezt az Astrát néztük meg délután, egész szépen néz ki, de nincs benne ABS. Műszakit megcsinálná péntekre és az F-et is beszámolná 250-ért. Csak az az ABS lenne benne!

Még nincs lefutva semmi, megy a keresés ezerrel... :D

Igaz ez mellett szól még az is, hogy helyben van...

Egy dolog, hogy nincs benne ABS, de amúgy is drága. Az enyém 2001-es Elegance, és kereskedőtől vettem 770-ért.

Meg azért az is érdekes, hogy klíma, légzsák van, ABS meg nincs? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Számomra ez teljesen érthetetlen. A régebbi Opelokba (Vectra, Calibra) szériában adták az ABS-t már 90-től...

Tudtommal csak 2004-től lett széria az ABS G-nél. Az ez előttiekben csak a CDX vagy Elegance felszereltségi szinthez "járt", különben valami 250 ezerért bárki kérhette.

Link to comment
Megosztás:

Erre tudnátok mondani szépet és jót? Vasárnap megyek megnézni, a hölgy (tulaj) azt mondta, minden úgy van az autóval ahogy azt leírta. Nekem és asszonynak nagyon tetszik, már csak élőben kell látni... (bár nem ótómata... :D )

1.8-as G Astra

Lehet, hogy csak Én vagyok kukacoskodó, de nem látom a zárhídon a klíma feltöltési mennyiségeteket tartalmazó matricát, valamint a fényszóró felfogató csavarok is elég újnak tűnnek. A klímahűtő ventillátora is eléggé tisztára van súrolva. Én biztosan rámérnék egy rétegvastagság mérővel az elejére.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy csak Én vagyok kukacoskodó, de nem látom a zárhídon a klíma feltöltési mennyiségeteket tartalmazó matricát, valamint a fényszóró felfogató csavarok is elég újnak tűnnek. A klímahűtő ventillátora is eléggé tisztára van súrolva. Én biztosan rámérnék egy rétegvastagság mérővel az elejére.

Na, se ehez, se Kecskemétre nem kell mennem- májusban lesz autóvétel, nem adták el rokon a Vectrát, csak szórakozott, mert megnézték, hátha eladja- de mint mondta, nem eladó, mert már van rá vevő... :D

Ettől függetlenül mindenkinek köszi a segítséget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy csak Én vagyok kukacoskodó, de nem látom a zárhídon a klíma feltöltési mennyiségeteket tartalmazó matricát...

Emlékeim szerint nekem ez a matrica a Coupénál nem is a zárhídon van, hanem a szélvédő előtti műanyag elem (amelyikben az ablakmosófúvókák is vannak) gépháztető által takart részén.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal csak 2004-től lett széria az ABS G-nél. Az ez előttiekben csak a CDX vagy Elegance felszereltségi szinthez "járt", különben valami 250 ezerért bárki kérhette.

2004-től a Cl II gyártás indult, de előtte már jó ideje (talán 2-3 éve? :D ) is széria volt és njoy, stb. jelzéssel illették a felszereltségi szinteket.

Link to comment
Megosztás:

Na, se ehez, se Kecskemétre nem kell mennem- májusban lesz autóvétel, nem adták el rokon a Vectrát, csak szórakozott, mert megnézték, hátha eladja- de mint mondta, nem eladó, mert már van rá vevő... :D

Azt hiszem ma már nem iszok többet ,mert én ezt így ebben a formában nem értem!Tégy te is így és

ma már ne igyál! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem ma már nem iszok többet ,mert én ezt így ebben a formában nem értem!Tégy te is így és

ma már ne igyál! :)

Szolgálatban voltam, de most már ihatok... :D -vagyis csak feltételesen, mert még mennem kell faterékhoz+ kocsitakarítás+kerékcserék (de ezt még meglátjuk) :D

Az én értelmezésem szerint: mégsem vesz G Astrát, mert a rokonságában lévő Vectrát nem adták el, és azt fogja megvenni. :D

Ezaz, ezek szerint mégsenem írtam annyira érthetetlenül... ;) Igaz, így visszaolvasva azért van benne csavar... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, még nem tudom...Ezt az Astrát néztük meg délután, egész szépen néz ki, de nincs benne ABS. Műszakit megcsinálná péntekre és az F-et is beszámolná 250-ért. Csak az az ABS lenne benne!

Még nincs lefutva semmi, megy a keresés ezerrel... :D

Igaz ez mellett szól még az is, hogy helyben van...

Miért hiányzik a motorburkolat? Valamint nem mutatja a külső hőmérsékletet... Valami gáz volt az első lökőssel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.