Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Na megint itt vagyok... :D

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt közületek akinek '98-'99-es a járműve? Mennyire rozsdásodnak ezek a példányok? Úgy olvastam itt nemrégiben, hogy a G Astrák már annyira nem rozsdásodnak mint az F.

99-es,1,6-os Belga gyártmány ,nem rozsdás- pedig egy helyen a

hátsó sárvédőív meg is van picit horpadva.

Link to comment
Megosztás:

Na megint itt vagyok... :D

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt közületek akinek '98-'99-es a járműve? Mennyire rozsdásodnak ezek a példányok? Úgy olvastam itt nemrégiben, hogy a G Astrák már annyira nem rozsdásodnak mint az F. Szóval ha nem látni egy példányon a rozsdásodás jeleit, akkor vagy tényleg jó, vagy meg lett csinálva rendesen, ugye? Mert ezek az évjáratú gépek olyan 6-800ezerért vannak, legalábbis ennyiért hirdetik őket. Ezek azért ha normálisan karban vannak tartva akkor olyan nagy baj nem lehet velük, ugye?

Nézegetem az ilyen 12-13 éves vasakat és hát egyre arra felé kezd dőlni a mérleg, esetleg a hasonló korú Vectrák felé. Csak hát azokhoz ugye drágábbak az alaktrészek. Ja és persze csak benzinest néznék.

Nna, erre mondjon a nép valami okosat- egyáltalán mennyire voltam érthető...? :lol:

Öcsémnek 98-as G Caravanja van. Nem kifejezetten megkímélt példány, látszik az utastéren. De nem rohad. A B Vectrák szépek, de ha úgy döntesz, csak faceliftest válassz. 99-második félévtől, a krómszegélyes hűtőmaszkos. De azokból is láttam rozsdásat...

Link to comment
Megosztás:

Öcsémnek 98-as G Caravanja van. Nem kifejezetten megkímélt példány, látszik az utastéren. De nem rohad. A B Vectrák szépek, de ha úgy döntesz, csak faceliftest válassz. 99-második félévtől, a krómszegélyes hűtőmaszkos. De azokból is láttam rozsdásat...

Köcce! :lol:

B2-es az, ami rokoné és az jönne a házhoz elvileg- de még van kb. 2hónap, míg kiderül mi is lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Köcce! :D

B2-es az, ami rokoné és az jönne a házhoz elvileg- de még van kb. 2hónap, míg kiderül mi is lesz. :lol:

Astra G 2001-es elején kőfelverődés helyén kb 2 kis rozsdapötty és ennyi!Vectra,igaz B1 és 96',de sárvédőív,küszöb,egyre jobban!

Ebből a szempontból,szó szerint 2 pötty a G-nek! :D

Link to comment
Megosztás:

Köcce! :D

B2-es az, ami rokoné és az jönne a házhoz elvileg- de még van kb. 2hónap, míg kiderül mi is lesz. :D

2003-as G Astra, kavicsfelverődés és madárürülék több helyen, van ahol az alapozó is kilátszik/lejött, nincs rozsda, semmi.

A hasán a futómű, bölcső az rozsdás. Szerintem jónak mondható összességében.

Családban van egy 99-es B Vectra egy pötty nincs rajta sehol. Hibátlan. (54e km van benne + garázs) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek aki a rozsda miatt aggódik: tudomásom szerint '95 óta az összes Opel mindkét oldalán galvanizált lemezből készül, ami azt jelenti hogy ezeken az autókon rozsda csak akkor fordulhat elő, ha valamelyik elemet sérülés érte, mert akkor megsérül az említett galvánréteg. Sérülés alatt értendő a lemezig ható kőfelverődés, karc vagy törés miatti javítás is. Szóval én emiatt nem aggódnék (nem véletlenül adtak a G Astrára is 12év átrozsdásodás elleni garanciát gyárilag), én ezt inkább egyfajta "állapotigazoló dolognak" fogom fel, azaz ha egy említett évjáratnál fiatalabb Opelnél mondjuk a küszöb rozsdás nagyobb felületen, akkor az szinte biztosan azt jelenti hogy az az autó bizony törve volt az adott helyen, akármit is mond a gazdája.

A javítás sem számít, mert az utángyártott karosszériaelemek nincsenek galvanizálva, szóval hiába raknak fel új sárvédőt az egyik oldalra, akkor is hamarabb kezd majd el rozsdásodni mint a másik oldali gyári. Pont ezért törés esetén sokkal jobban megéri bontott gyári karosszériaelemet venni, mint utángyártott újat, feltéve ha találsz sérülésmenteset a megfelelő színben.

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek aki a rozsda miatt aggódik: tudomásom szerint '95 óta az összes Opel mindkét oldalán galvanizált lemezből készül, ami azt jelenti hogy ezeken az autókon rozsda csak akkor fordulhat elő, ha valamelyik elemet sérülés érte, mert akkor megsérül az említett galvánréteg. Sérülés alatt értendő a lemezig ható kőfelverődés, karc vagy törés miatti javítás is. Szóval én emiatt nem aggódnék (nem véletlenül adtak a G Astrára is 12év átrozsdásodás elleni garanciát gyárilag), én ezt inkább egyfajta "állapotigazoló dolognak" fogom fel, azaz ha egy említett évjáratnál fiatalabb Opelnél mondjuk a küszöb rozsdás nagyobb felületen, akkor az szinte biztosan azt jelenti hogy az az autó bizony törve volt az adott helyen, akármit is mond a gazdája.

A javítás sem számít, mert az utángyártott karosszériaelemek nincsenek galvanizálva, szóval hiába raknak fel új sárvédőt az egyik oldalra, akkor is hamarabb kezd majd el rozsdásodni mint a másik oldali gyári. Pont ezért törés esetén sokkal jobban megéri bontott gyári karosszériaelemet venni, mint utángyártott újat, feltéve ha találsz sérülésmenteset a megfelelő színben.

Azért hozzáteszem, hogy csodák nincsenek. Nekem is elkezdtek rügyezni a sárvédőíveim (főleg a jobb oldali), és a dolog belülről indult el (karosszériás topikban írtam róla). Ettől függetlenül általánosságban jónak ítélem a G-Astra rozsdavédelmét.

Link to comment
Megosztás:

Szép automata G Astra. :)

Csak azt nem értem miért 1,6 -nak hírdetik mikor szép nagy számmal rá van

írva a hátára ,hogy :1,8!!!!!Ki nem mond igazat?Ki tévedett? Ki nem figyel?Aki eladná vagy aki kicserélte

a hátulját?

Vagy mi van?Bement a lucernásba és felpuffadt?

:D :lol: :D

Télleg szép ótó!

Már "öreg" fejemmel el tudnék képzelni egy ótomatát és ez tényleg szép.

A viccet félretéve, te (ti) meg vagy elégedve vele? Nem macerás a váltó?

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: :D

Télleg szép ótó!

Már "öreg" fejemmel el tudnék képzelni egy ótomatát és ez tényleg szép.

A viccet félretéve, te (ti) meg vagy elégedve vele? Nem macerás a váltó?

Maceráááás? :) Semmit nem kell csinálni,csak könyökölni az ablakban!

Belököd előremenetbe és gurulsz Hegyeshalomtól Záhonyig !Ritka praktikus dolog és nem is lassab érezhetően,mint

a kéziváltó,lámpánál például ugyanúgy jön el zöldnél,mint a többiek még sportfokozat nélkül is.

Link to comment
Megosztás:

Erre tudnátok mondani szépet és jót? Vasárnap megyek megnézni, a hölgy (tulaj) azt mondta, minden úgy van az autóval ahogy azt leírta. Nekem és asszonynak nagyon tetszik, már csak élőben kell látni... (bár nem ótómata... :D )

1.8-as G Astra

Kicsit erőltetett a szöveg a nemdohányzó hölgytulajdonostól, de őszintének tűnik, és ami legfontosabb, az autó tényleg szépnek, gondozottnak néz ki. Az ár sem elborult. Megnézés után vételre ajánlható.

Ráadásul az 1,8-as motort a klíma se fogja meg úgy, mint mondjuk egy 1,4-est. Hajrá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit erőltetett a szöveg a nemdohányzó hölgytulajdonostól, de őszintének tűnik, és ami legfontosabb, az autó tényleg szépnek, gondozottnak néz ki. Az ár sem elborult. Megnézés után vételre ajánlható.

Ráadásul az 1,8-as motort a klíma se fogja meg úgy, mint mondjuk egy 1,4-est. Hajrá! :lol:

Beszéltem a nővel, korrektnek tűnt, remélem az is lesz személyesen is. :D

Link to comment
Megosztás:

Szép,jó! :lol: Az opelfórum ajánlásával!

Akkor nem B2 Vectra lesz?

Hát, még nem tudom...Ezt az Astrát néztük meg délután, egész szépen néz ki, de nincs benne ABS. Műszakit megcsinálná péntekre és az F-et is beszámolná 250-ért. Csak az az ABS lenne benne!

Még nincs lefutva semmi, megy a keresés ezerrel... :D

Igaz ez mellett szól még az is, hogy helyben van...

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Huh,szerintem mindhárom felejtős :D

Fehér az kb olyan,mint amit a bontó helyett véletlenül az autópiacra tolták volna be... :)

A bordó még csak-csak,de a km szokás szerint igencsak lefelé van kerekítve :lol:

Az ABS nélküli se igazán tetszik,javított dudagombos...

Akkor a mi Astránk mennyit ér? Eddig azt gondoltam,hogy 1M reális,és jó ár érte,de ezek tükrében... Inkább marad még pár évig :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.