Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Meg tudod mondani melyik részén? A hivatalos feljegyzéseknél?

Asszem megvan még az eredeti forgalmi másolata, megnézem rajta...

Ott, igen!

(Mindig szólnom kell az ügyintézőnek az okmányirodában hogy könyörgöm ne 2 sorba írja azt a 3 szót mert ha betelik ez a rész akkor forgalmit kell cserélnem hatezerért... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

hali.

A 2. autónál nézd a kormányt, abban tuti nem 150e km van.

Mondjuk én mindkettőnél keveslem a km-t, de az elsőnél jobb a helyzet, mert ott elég pontosnak tűnik, csak alkudni kéne az árból vagy 100-t kb.

Nehéz lesz,kicsit félek a vásárlástól,nehogy megszívjam megint!

Link to comment
Megosztás:

Nehéz lesz,kicsit félek a vásárlástól,nehogy megszívjam megint!

Szerintem is mindenképp az elsőt érdemesebb, a másodiknak sérült volt az eleje, hiába írja, hogy sérülésmentes.

Beszélni kell a kereskedővel, hogy el akarod vinni egy hivatalos márkaszervízbe állapotfelmérésre. Ez adhat egyfajta támpontot a kocsi állapotáról.

Nyilván ennek van vmennyi költsége, de még mindig kevesebb, mint utána hengerfejezni...

Ha ebbe nem megy bele, akkor ott kell hagyni. Senki sem szeret zsákbamacskát venni...

Link to comment
Megosztás:

a 2.-ik nekem jobban bejön! Az elsőbe az tetszik, hogy teljesen színre fújt a küszöb, oldal diszléc, kilincs.

Sziasztok!

A színre fújt küszöbbel és díszléccel tényleg jól néz ki az első,de a második nagyon tuti,legalábbis képről,az a hátsó szárny ro...dt jól "feldobja" a vasat,meg a felnik sem mutatnak rosszul rajta.De az a legegyszerűbb,ha elmész és megnézed személyesen a gépeket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A színre fújt küszöbbel és díszléccel tényleg jól néz ki az első,de a második nagyon tuti,legalábbis képről,az a hátsó szárny ro...dt jól "feldobja" a vasat,meg a felnik sem mutatnak rosszul rajta.De az a legegyszerűbb,ha elmész és megnézed személyesen a gépeket. :lol:

hát lehet,hogy mutatós a szárny rajta, de szerintem már nem annyira divat a hátsó szárny. Egy szép angel eyes vagy egy hátsó kristály lámpa sokkal nagyobbat dob rajta.

Link to comment
Megosztás:

hát lehet,hogy mutatós a szárny rajta, de szerintem már nem annyira divat a hátsó szárny. Egy szép angel eyes vagy egy hátsó kristály lámpa sokkal nagyobbat dob rajta.

Képzeld el ha erre a "szárnyas" G-re még felraknál egy kristály lámpát,szerintem az még jobban "feldobná",de persze mindenkinek más az ízlése,"kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya mert az még fiatal" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Képzeld el ha erre a "szárnyas" G-re még felraknál egy kristály lámpát,szerintem az még jobban "feldobná",de persze mindenkinek más az ízlése,"kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya mert az még fiatal" :lol:

Ja,csak kombi vs.ferde.na meg az állapot se mindegy ugyi bár. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Képzeld el ha erre a "szárnyas" G-re még felraknál egy kristály lámpát,szerintem az még jobban "feldobná",de persze mindenkinek más az ízlése,"kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya mert az még fiatal" :lol:

Biztos jobban mutatna. Én is akartam szárnyat rá, de lebeszéltek róla, meg nekem nem ér annyit emennyit elkérnek érte. Én pl. most vettem 4 db műszerfal króm karikát 10 ropiért és az nekem jobban megéri annyiért. (nekem is jöhet a pap lánya. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.