Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Oké, és merre induljak el?

- A mobile24.hu-n elvben megtalálod a mobile.de teljes kínálatát magyarul, a várható forgalomba helyezési költségekkel együtt (minden részletezve tételesen hogy mi mennyi és miért annyi), ráadásul ők a komplett lebonyolítását is vállalják a dolognak ha rábólintanál, de ha nem, akkor is legalább van mihez igazodni.

- Tapasztalatom szerint a Németországban megvásárolt autókban általában jóval több kilóméter van mint az ugyanolyan paraméterekkel rendelkező, ámde magyar kereskedőnél vett kocsiban (ez kisebb részben annak köszönhető hogy ott az éves átlagos futásteljesítmény nagyobb mit idehaza, nagyobb részben meg annak hogy ott nem divat ide-oda tekergetni az órát), viszont sokkal jobb állapotúak, mert a németek ritkán spórolnak a rendes (márka)szervizen, ők nem azok az otthon kendácsolós "szomszéd Sanyával meghegesszük oszt' jó lesz" fajta. Ezt csak mint pro és kontra írtam le ha mégis kintről választanál autót.

Link to comment
Megosztás:

Én nem indulnék neki, hanem előbb neten keresgélnék. Aztán, ha megvan, hogy mit, akkor elindulnék...

Igen már néztem a mobilén 3 db ötezer ojrós autót is, 130-150e km-el, az egyik egy ezresre van (Braunschweig), és elég jó állapotúnak tűnik.

Már csak az a kérdés ebből engednek e még lefele párszáz eurót, mert különben sokba lehet a móka a gyenge forint miatt (1E/290Ft).

Viszont él kint rokonom (Drezda), és elég sokfele mászkál az országban, nameg elég otthonosan mozog az autós témában (is), úgyhogy már írtam neki emilt, hogy érdemes e nekiindulnom egy ilyen mutatványnak.

Link to comment
Megosztás:

Lehet mégiscsak lesz kinti autóm, már két kontaktom is van akik hordanak be autókat, és profik, az egyiknél már csak le kell adnom a rendelést, milyen autó kell, mennyié stb.. ^_^

Nagyon jó lenne ha összejönne, mert egy megkímélt, nyomonkövethető előéletű, valós km futású, viszonylag jól felszerelt autó az álmom.

..és azé ilyenek kint vannak bőven, csak a mi "híres" pénzünk lenne most erősebb egy kicsinyt.

Link to comment
Megosztás:

- A mobile24.hu-n elvben megtalálod a mobile.de teljes kínálatát magyarul, a várható forgalomba helyezési költségekkel együtt (minden részletezve tételesen hogy mi mennyi és miért annyi), ráadásul ők a komplett lebonyolítását is vállalják a dolognak ha rábólintanál, de ha nem, akkor is legalább van mihez igazodni.

- Tapasztalatom szerint a Németországban megvásárolt autókban általában jóval több kilóméter van mint az ugyanolyan paraméterekkel rendelkező, ámde magyar kereskedőnél vett kocsiban (ez kisebb részben annak köszönhető hogy ott az éves átlagos futásteljesítmény nagyobb mit idehaza, nagyobb részben meg annak hogy ott nem divat ide-oda tekergetni az órát), viszont sokkal jobb állapotúak, mert a németek ritkán spórolnak a rendes (márka)szervizen, ők nem azok az otthon kendácsolós "szomszéd Sanyával meghegesszük oszt' jó lesz" fajta. Ezt csak mint pro és kontra írtam le ha mégis kintről választanál autót.

Ezt a "jó" kis céget (mobile24) már ismerem!

Még régebben nézegettem áraikat és el voltam hűlve a "szolgáltatási" díjaiktól! :D

Két tétel van az ő számításukban ami nagyon gáz!

Az egyik a saját közreműködésükért az egységesen kikalkulált 278e ft, a másik az egységes 165e, amit kiszámláznak a hazaszállításért.

Ez tezsvérek között is 450 ropi, ez k.urva sok zsé! ^_^

Létezhet egyáltalán olyan balek aki velük hozat autót?

Mert ezekkel a "kis" cullangokkal a behozott vasért jóval több zsét kell kifizetni mint ha az ember itthon venne autót!

Link to comment
Megosztás:

Viszont a foteledből kiválasztod a járgányt, teljes állapotfelmérést, ügyintézést és 1 év garanciát kapsz, min. kétszer fél - egy órát találkozol az ügyintézővel (hitel esetén 4x), fizethetsz euróban v. forintban és ha úgy tetszik a házad előtt teszik le a trélerről a forgalomba helyezett nevedre írt új autót. Az egész folyamat alatt több alkalmad is van a visszalépésre. Az elvégzett munkának és a kényelemnek ára van!

Egyébként mindig megtalálod az eladó elérhetőségét és utána futhatod a köröket magad, akkor az eladón vasalják be a közvetítői díjat.

Link to comment
Megosztás:

Lehet mégiscsak lesz kinti autóm, már két kontaktom is van akik hordanak be autókat, és profik, az egyiknél már csak le kell adnom a rendelést, milyen autó kell, mennyié stb.. ^_^

Nagyon jó lenne ha összejönne, mert egy megkímélt, nyomonkövethető előéletű, valós km futású, viszonylag jól felszerelt autó az álmom.

..és azé ilyenek kint vannak bőven, csak a mi "híres" pénzünk lenne most erősebb egy kicsinyt.

Azért nagyon nézd meg hogy mit veszel!Mindenképpen legyél te is ott a kocsi megvételekor.Lehet hogy egy kicsit lemaradtam,de milyen autót szeretnél venni?Folyamatosan nézem én is a kinti és a magyar hirdetéseket,de nagyon drága kint az autó.pl 2003 ag. n-joy kombi 4900-ért???És még csak nem is felszereltebb mint az itthoniak.

Link to comment
Megosztás:

Azért nagyon nézd meg hogy mit veszel!Mindenképpen legyél te is ott a kocsi megvételekor.Lehet hogy egy kicsit lemaradtam,de milyen autót szeretnél venni?Folyamatosan nézem én is a kinti és a magyar hirdetéseket,de nagyon drága kint az autó.pl 2003 ag. n-joy kombi 4900-ért???És még csak nem is felszereltebb mint az itthoniak.

H astrát szeretne. A lényeg, amiért kint venne szerintem: a megbízhatóbb szervizháttér, jó utak, hihetőbb kilométerállás. Egyes esetekben viszont nyilván ugyanúgy meg lehet szívni, ha belenyúl az ember, ráadásul akkor ott az útiköltség is pluszban... Hát nem tudom..itthon is lehet jókat kifogni. Én sose mertem ilyet bevállalni, pedig nyilván sokaknak bejön. De itthon is lehet jókat kifogni, nekem pl sikerült (kopp-kopp), én szerintem nem úsztam volna meg olcsóbban külföldről se, ráadásul akkor utzazás + másik ember megkérése, hogy segítsen, vagy vonatozás - ej-ej... Plusz az enyém NÉMET autó OLASZBÓL, amit sokan helytelenítenek ^_^ Az olaszok nem az autósimogatásról híresek...

Link to comment
Megosztás:

H astrát szeretne. A lényeg, amiért kint venne szerintem: a megbízhatóbb szervizháttér, jó utak, hihetőbb kilométerállás. Egyes esetekben viszont nyilván ugyanúgy meg lehet szívni, ha belenyúl az ember, ráadásul akkor ott az útiköltség is pluszban... Hát nem tudom..itthon is lehet jókat kifogni. Én sose mertem ilyet bevállalni, pedig nyilván sokaknak bejön. De itthon is lehet jókat kifogni, nekem pl sikerült (kopp-kopp), én szerintem nem úsztam volna meg olcsóbban külföldről se, ráadásul akkor utzazás + másik ember megkérése, hogy segítsen, vagy vonatozás - ej-ej... Plusz az enyém NÉMET autó OLASZBÓL, amit sokan helytelenítenek ^_^ Az olaszok nem az autósimogatásról híresek...

Olasz autó felejtős!!!!!

Nagyon otthon vagyok ebben a "témában"Hasonlítsátok össze az árakat.Nem olcsóbb kint a kocsi,sőt!!Na ehhez hozzá jön még a regadó,utazás,matricák,ha te nem tudsz kimenni ért valakinek fizetned kell hogy elhozza.Itthon folytatódik minden:vizsga 40e ft átírás stb...

Akkor éri meg ha van kapcsolatod kinnt veszel 6-8 kocsit leteszi itthon a kamion a házad előtt és csak eladásra olaszból!!

Itthoni márkakereskedések használt kínálatában nincs semmi????

Link to comment
Megosztás:

Itthoni márkakereskedések használt kínálatában nincs semmi????

Van. De nem az a lényeg, hogy van, hanem, hogy milyenek a kereskedők. Ettől függetlenül most megerősítettél abban, hogy továbbra is itthonról veszek majd autót. Tisztelet a kivételnek, a kereskedők hazudnak. Autót magánszemélytől én azt mondom. Eddig 3x vettem autót életemben, mindig magánszemélytől, sosem szívtam meg. Kereskedőkről csak ennyit: asszonyomnak vettünk egy leharcolt foschtalicska corsát, hogy tanuljon meg vezetni, meg azt törje, ne a szép G-t. 1 év után eladtuk most tavasszal: a 94-es Corsa rohadt, már a nívópálca is trutyis volt, a váltóból ömlött az olaj. Mindenki lehányta, aki csak jött és megnézte, de egy SZIMPATIKUS (tényleg az volt!) kereskedő nem. Megállapodtunk, 210E-ért vitte. Kiganyézta, felrakta a használtra, ezeket írta: megkímélt, garázsban tartott (!) - nem volt garázsunk stb... Még a szimpatikus emberek is hazudnak sajnos. Nincs azzal baj, h megveszi, hisz eladtam neki, de NE hazudjon. Magánszemély is hazudhat persze, de ott legalább a jutalék nem játszik be ^_^ Használtautó - lutri, új autó - egy vagyon, és az értékvesztés hatalmas. Én - jelenlegi eszemmel/életvitelemmel mondom - csak használt autót fogok venni az élettapasztalatommal, emberismeretemmel, körültekintésemmel. Aztán persze ugyanúgy megszívhatom :D

Link to comment
Megosztás:

Olasz autó felejtős!!!!!

Nagyon otthon vagyok ebben a "témában"Hasonlítsátok össze az árakat.Nem olcsóbb kint a kocsi,sőt!!Na ehhez hozzá jön még a regadó,utazás,matricák,ha te nem tudsz kimenni ért valakinek fizetned kell hogy elhozza.Itthon folytatódik minden:vizsga 40e ft átírás stb...

Akkor éri meg ha van kapcsolatod kinnt veszel 6-8 kocsit leteszi itthon a kamion a házad előtt és csak eladásra olaszból!!

Itthoni márkakereskedések használt kínálatában nincs semmi????

Német vagy Osztrák autót szeretnék.

Most megyek el egy helyi emberhez aki már rengeteg autót hozott be és ecsetelem neki, hogy mennyi zsém van + miet szeretnék, minden attól függ ő mit mond, illetve van még egy másik ugyanilyen csóka csak vele a jövö héten tudom felvenni a kapcsolatot.

A keretembe (ami kissé szűkös) bele kell férni mindennek, kinti ár, honosítás, üzemanyag+az ő haszna. Ez így már erősen necces, de megpróbálom.

Ha nem megy így a bót, még mindig nem vesztettem semmit, mert csak érdeklődtem.

Az itthoni vásárlásról: Már egy hónapja túrom a netet autó után, legalább húsz eladóval beszéltem (ebből talán 4-5 volt magánszemély), és meg kell állapítanom a helyzet elég siralmas.

A kereskedő MAX 50e ft-ot enged az autó árából (vagy egy ajándék átírás,60e), a magánszemélyeknél viszonylag jól lehet alkudni, de most jelen pill. nincs nekem megfelelő autó náluk.

Hát ez a helyzet, minálunk! ^_^

Link to comment
Megosztás:

azt nem szabad elfelejteni, mégha drágábban veszed is az autót akkor is azt veszed amit kint látsz.

szervizelt, ha törött volt megmondják.

a regadón felül kb még 100.000 ft a forgalombahelyezéssel kell számolni. nekem is ennyi volt.

itthon én sem vennék már autót, mert ami megfizethető az tegnap még kosárban volt, vagy bejárta a földet 4x.

kint legalább odaírják hogy mennyi a futott km.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a kintről hozott autó,már azzal hátrányban van az itthonival szemben hogy nem mo.-i első forgalomba helyezés.Ezt meghallja egy majdani vevő és azonnal rosszul lesz! ^_^

Én továbbra is azt mondom,érdemes nézni a márkakereskedések oldalait,biztos hogy találsz korrekt megbízható és leinformálható autót.Egyre kevesebb a magánszemélyes eladó,mert már ők is inkább beviszik kereskedésekbe eladásra,és ugyanúgy hazudnak mint a kereskedők :D Ha nagyon kintről akarsz vásárolni,várd meg a jövő évet"elvileg és gyarorlatilag" is regadó csökkentés lesz.Nem törlik el,de legalább csökkentik.

Link to comment
Megosztás:

Olasz autó felejtős!!!!!

Ezzel nem értek egyet, és nem azért mert az enyém is olaszból van.

Sztem egy használt autónál nem az eredeti tulaj nemzetisége számít, hanem a személye. Ha nagyon általánosítani akarnék, akkor magyar embertől sem vennék autót, pedig itt is vannak gondos gazdák, de sajnos nem ez az általános.

Uhuhuval messzemenően egyetértek, pont ez a fő vonzereje a külföldi autóknak, hogy nem hazudnak a képedbe a vételnél. A "nepperek" tipikusan magyar jelenség sajnos...

Link to comment
Megosztás:

...

A keretembe (ami kissé szűkös) bele kell férni mindennek, kinti ár, honosítás, üzemanyag+az ő haszna. Ez így már erősen necces, de megpróbálom.

...

Igény van, lé nincs.

Honnan is ismerős ez? Ja, igen! A sok bedőlt hitelből!

Vigyázz, nehogy elcsábulj! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem értek egyet, és nem azért mert az enyém is olaszból van.

Sztem egy használt autónál nem az eredeti tulaj nemzetisége számít, hanem a személye. Ha nagyon általánosítani akarnék, akkor magyar embertől sem vennék autót, pedig itt is vannak gondos gazdák, de sajnos nem ez az általános.

Uhuhuval messzemenően egyetértek, pont ez a fő vonzereje a külföldi autóknak, hogy nem hazudnak a képedbe a vételnél. A "nepperek" tipikusan magyar jelenség sajnos...

Csak az a baj hogy az emberek nagy többségének előitélete van a kintről behozott autókkal kapcsolatban.Nem hazudnak a vételnél???Dehogynem,és most már nemcsak az arab tekeri az órát,a németek és az olaszok is simlisek. ^_^ Lehet hogy ez régen nem így volt,de változnak az idők. Ami a vonzereje volt a külföldi autónak az az hogy sokkal több extra volt benne mint az itthoniakban és ha ügyes voltál olcsobb volt.....

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj hogy az emberek nagy többségének előitélete van a kintről behozott autókkal kapcsolatban.Nem hazudnak a vételnél???Dehogynem,és most már nemcsak az arab tekeri az órát,a németek és az olaszok is simlisek. ^_^ Lehet hogy ez régen nem így volt,de változnak az idők. Ami a vonzereje volt a külföldi autónak az az hogy sokkal több extra volt benne mint az itthoniakban és ha ügyes voltál olcsobb volt.....

Ha a kedves német állampolgár neve Izmail vagy Radic, akkor esélyesebb lehet, de ha Hans, akkor kevésbé...

Ha van megbízható kinti kontakt, akkor szerintem még mindig megérheti, de nem feltétlenül számszakilag, viszont nagyobb eséllyel lehet őszinte áron, őszinte autót, ahogy említed is, több extrával kifogni.

Mondjuk, itt is sok lehet a buktató, de az egész használtautós téma ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem értek egyet, és nem azért mert az enyém is olaszból van.

Sztem egy használt autónál nem az eredeti tulaj nemzetisége számít, hanem a személye. Ha nagyon általánosítani akarnék, akkor magyar embertől sem vennék autót, pedig itt is vannak gondos gazdák, de sajnos nem ez az általános.

Uhuhuval messzemenően egyetértek, pont ez a fő vonzereje a külföldi autóknak, hogy nem hazudnak a képedbe a vételnél. A "nepperek" tipikusan magyar jelenség sajnos...

Igen és igen. Az enyém is olasz, eddig no problemo. Az egyetlen baj, ami volt vele, a magyar AUTÓSZERELŐ tulaj oka (ő hozta be az autót saját magának 2006-ban): a hátsó fékben volt valami stikli, egy másfajta opel fékpofa visszahúzó rugó volt benne vagy mi... A cipész gyerekének lukas a cipője ugye...

mindig az adott ember számít, akitől veszed, és ez kereskedőnél kemény dió, hisz nem is találkozol vele.

Link to comment
Megosztás:

Na beszéltem az emberemmel, korrekt tag.

Vagy három órát dumáltunk, és osztottunk szoroztunk és lehet összejön a mutatvány.

Most már csak autót kell néznem (ő is keres), teljesen a mobile.de-re támaszkodva.

Eddig egyet találtam Münchenben (2005 1.7 CDTI 6 gang, ezüstm., 130e km, alku előtt 4800e, ebből lejöhet max 200 ojró), de egy autóért nem érdemes kimenni, még a környékben fel kell hajtanom legalább kettőt, ha netalán az első kiszemelten vmi gebasz lenne, nehogy potyára menjünk ki.

Egyébként trélerrel hozzuk el, és neki van rétegvastagság mérője és tech műszere is, amit természtesen viszünk magunkal!

Ja és rokonom is körülnéz Drezda környékén.

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj hogy az emberek nagy többségének előitélete van a kintről behozott autókkal kapcsolatban.Nem hazudnak a vételnél???Dehogynem,és most már nemcsak az arab tekeri az órát,a németek és az olaszok is simlisek. ^_^ Lehet hogy ez régen nem így volt,de változnak az idők. Ami a vonzereje volt a külföldi autónak az az hogy sokkal több extra volt benne mint az itthoniakban és ha ügyes voltál olcsobb volt.....

Hát Dini!

Te a saját véleményedet vetíted ki másra és jelented ki, hogy ez a többség véleménye. Se tapasztalat, se ismeret nincs mögötte. Itthon vágnak át vele! Amíg a külföldi kereskedő áruja, addig minden korrekt. Ezért erősen ajánlott a személyes import vagy megbízhatónak nem csak mondott, de tényleg megbízható importőr megbízása.

Soha sem a felszereltség, hanem azonos felszereltség esetén is megbízhatóbb, korrektebb műszaki állapot ami sokat nyom a latba. Más a közlekedési kultúra és máshogy viszonyulnak az autókhoz is.

Link to comment
Megosztás:

Na beszéltem az emberemmel, korrekt tag.

Vagy három órát dumáltunk, és osztottunk szoroztunk és lehet összejön a mutatvány.

Most már csak autót kell néznem (ő is keres), teljesen a mobile.de-re támaszkodva.

Eddig egyet találtam Münchenben (2005 1.7 CDTI 6 gang, ezüstm., 130e km, alku előtt 4800e, ebből lejöhet max 200 ojró), de egy autóért nem érdemes kimenni, még a környékben fel kell hajtanom legalább kettőt, ha netalán az első kiszemelten vmi gebasz lenne, nehogy potyára menjünk ki.

Egyébként trélerrel hozzuk el, és neki van rétegvastagság mérője és tech műszere is, amit természtesen viszünk magunkal!

Ja és rokonom is körülnéz Drezda környékén.

Vazzzeeee! LINKET! Plíííííííííz. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát Dini!

Te a saját véleményedet vetíted ki másra és jelented ki, hogy ez a többség véleménye. Se tapasztalat, se ismeret nincs mögötte. Itthon vágnak át vele! Amíg a külföldi kereskedő áruja, addig minden korrekt. Ezért erősen ajánlott a személyes import vagy megbízhatónak nem csak mondott, de tényleg megbízható importőr megbízása.

Soha sem a felszereltség, hanem azonos felszereltség esetén is megbízhatóbb, korrektebb műszaki állapot ami sokat nyom a latba. Más a közlekedési kultúra és máshogy viszonyulnak az autókhoz is.

Hú de jó megfogalmazás, gratula!

Még egy dolog ami nagyon igaz az itthoni autópiacra:kereskedő/nepper behozza, kiglancolja, visszapörgeti (magyarul megcsinálja amit a vevő látni akar!), ha kell szervízkönyvet hamisít, ráteszi a nemkicsi hasznát és árulja!

Ja és mégegy nagyon fontos dolog, amit emberem mondott!!

Ilyen autót CSAK kintről!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.