Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Kedves Livi!

Azt hiszem mindeki türelme véges!Mivel a pü-ket elolvasni sem vagy hajlandó,a figyelmeztetésekre is teszel nagy ívben,így még egyszer,utoljára megteszem:

Ha nem figyelsz jobban oda a hozzászólásaid formájára,helyesírásra,mondatszerkesztésre stb stb,akkor végleg kitiltás lesz a vége.

Nem hiszem,hogy csak nekem van elegem abból,hogy dekódoljam a mondanivalódat.

Üdv: j0hnny

Link to comment
Megosztás:

Miért milyen autod van pontosan és nem marhaságokat irok? :D

De, marhaságokat írsz.

Mi az hogy 1.4-es a legjobb és 5 ajtóval? Nekem 1.8 van és Coupé, akkor az már nem is jó?

A motor mérete és a kasztni jellege eléggé szubjektív szempont, hadd döntse el a kedves vevőjelölt hogy milyet szeretne, arról nem is beszélve hogy ezt úgyis determinálja a használat módja. Ha például sokat megy vele és rendszeresen sok cuccal, akkor te hiába írod hogy 1.4benzin 5ajtóval a király, úgyis dízel Caravan-t fog venni...

Link to comment
Megosztás:

Kedves Livi!

Azt hiszem mindeki türelme véges!Mivel a pü-ket elolvasni sem vagy hajlandó,a figyelmeztetésekre is teszel nagy ívben,így még egyszer,utoljára megteszem:

Ha nem figyelsz jobban oda a hozzászólásaid formájára,helyesírásra,mondatszerkesztésre stb stb,akkor végleg kitiltás lesz a vége.

Nem hiszem,hogy csak nekem van elegem abból,hogy dekódoljam a mondanivalódat.

Üdv: j0hnny

Köszönjük,asszem mindenki nevében!!Kedves Livi,legalább a nevemet jól másolnád le,de látom az sem megy.Hogy kapott az ilyen hülye gyerek jogsit???

És visszatérve a köbcenti témádra,ami megint csak marhaság,ahogy Te előadtad,akkor az összes Astra egy rakás sz..r,ami nem 1.4-s,és 5ajtós????Gondolkozz már kisgyerek,ébresztő!!!

Link to comment
Megosztás:

nem a védelmében de azért a nagyobb motor erőtartalékot jelent.

pláne ha nagy kasznit kell megmozgatni.

1.2-vel is lehet menni de jobban oda kell figyelni. ésszel menni.

aki teheti szerintem minél nagyobb mocival vegye az astra-ját.

pláne ha figyelembe vesszük, hogy az 1.4 ugyanannyit eszik mint az 1.6.

szvsz.

tudod, a jogsihoz eddig nem kellett 8 általános sem.

Link to comment
Megosztás:

nem a védelmében de azért a nagyobb motor erőtartalékot jelent.

pláne ha nagy kasznit kell megmozgatni.

1.2-vel is lehet menni de jobban oda kell figyelni. ésszel menni.

aki teheti szerintem minél nagyobb mocival vegye az astra-ját.

pláne ha figyelembe vesszük, hogy az 1.4 ugyanannyit eszik mint az 1.6.

szvsz.

tudod, a jogsihoz eddig nem kellett 8 általános sem.

Igazad van, de ez most más kérdés. Ő olyasmit állított, h caravanban nincs 1.2 (már ha jól silabizáltam a mondandóját). Direkt megnéztem a használtautót, van vagy 30 db... Gondolom, caravanba azért nem ezt építették be legtöbbször :D Amúgy én is 1.6-ost vennék, ha nem dízelt...

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, de ez most más kérdés. Ő olyasmit állított, h caravanban nincs 1.2 (már ha jól silabizáltam a mondandóját). Direkt megnéztem a használtautót, van vagy 30 db... Gondolom, caravanba azért nem ezt építették be legtöbbször :D Amúgy én is 1.6-ost vennék, ha nem dízelt...

Nekem is 1.2 caravan,és elvagyok vele.Jó csak klimával kicsit gyengusz volt,de kapott egy chip-et,azóta tökéletes,szedi a lábát.A héten meg kapja a többi finomságot....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 1.2 caravan,és elvagyok vele.Jó csak klimával kicsit gyengusz volt,de kapott egy chip-et,azóta tökéletes,szedi a lábát.A héten meg kapja a többi finomságot....

Tulképp nekem is elég lenne, én sem vagyok egy nagy ralizós, a tartalék viszont télleg nem árt.. csak öregesen, nyugodtan, hova rohanjak 2 kisgyerekkel :D

Link to comment
Megosztás:

h astra caravan 1.2 biztos hogy nincs. németországban. :D

itt tuti van. g-ből is van.

Érdekes hogy az opel-infos.de szerint (ami ugye a németországi állapotokat jelzi) G Caravanból még 1.4-es sincs, a 75lovas 1.6-os X16SZR a legkisebb motor amivel megvehető volt ez a karosszériaváltozat odakint. ^_^

Link to comment
Megosztás:

mivel 1,4-es motor tudtommal csak export-ra készült, ezért nincs Németországban. És ezért nincs benne a szervízkönyvekben sem...

Ebben lehet valami, mert előbb említett oldal szerint valóban a G Astra egyik karosszériaváltozatát se szerelték odakint 1.4-es motorral. A 3 és az 5 ajtós létezett 1.2-essel, de a Sedan-nál és a Caravan-nál 1.6 volt az alap.

Link to comment
Megosztás:

Azért már ennek is 7 éve. Nincs elkapkodva az aktualizálás...

Hát jah. Német nyelvű kézikönyv sztem minden évben készült új G Astrához, de ami nekem van magyar, arra például az van írva hogy "Kiadás: 2000 április, utánnyomás: 2002 március"... Pedig közben (2001-ben) jelentek meg új motorok, de úgy tűnik az nem nagyon érdekelte a szerkesztőket.

Link to comment
Megosztás:

De milyen caravan 1.4 -es mert akkora kasztnihoz kevés az 1.4-es szerintem pláne előzésnél halálos kimeneletű lehet nem kell a kedves vásárlóknak marhaságokat irni csak is az IGAZAT! :P

Drága márkatárs!

Szerintem te írsz marhaságokat. Miért kéne egy 1.4-es caravánnal meghalni?

90Le -1088 kg Ez azért nem annyira rossz arány. Főleg egy 1.2-es 3 hengeres 55-60 Le-s poló/fábia/ibiza-hoz képest :D

Az enyémben van most 176e Km. Én tettem bele. És hál istennek élek és virulok ^_^

Link to comment
Megosztás:

Drága márkatárs!

Szerintem te írsz marhaságokat. Miért kéne egy 1.4-es caravánnal meghalni?

90Le -1088 kg Ez azért nem annyira rossz arány. Főleg egy 1.2-es 3 hengeres 55-60 Le-s poló/fábia/ibiza-hoz képest :D

Az enyémben van most 176e Km. Én tettem bele. És hál istennek élek és virulok ^_^

1.2-es kombi nem létezik Géből?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.